Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.1%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 23
Вчора: 581
Цього тижня: 2846
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 12128
Минулого місяця: 11752
Всього: 1205893


Вітаємо завідувача аспірантури, кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника Юлію Олександрівну Данилевську з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановна Юліє Олександрівно!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Володимира Васильовича Бугу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Володимире Васильовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ви протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Детальніше...
 
Нові перемоги майстра спорту України Владислава Хоменка на змаганнях з гирьового спорту на Полтавщині
Про інститут - Новини

14-15 лютого 2018 року на базі Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу Полтавської державної аграрної академії відбувся відкритий чемпіонат Миргородського району Полтавської області з гирьового спорту серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь спортсмени майже з усіх регіонів Полтавської області.

Хотілося б зазначити, що вже понад 10 років триває тісна і дружня співпраця між кафедрами фізичного виховання Донецького юридичного інституту та Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, що виражається у навчанні в нашому виші кращих випускників коледжу.

Так в інституті свого часу навчалися кращі спортсмени-гирьовики, які протягом багатьох років захищали честь навчального закладу на спортивних змаганнях найвищого гатунку: Силка Сергій – заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон світу, переможець всеукраїнських та міжнародних змагань, Дьомін Іван – майстер спорту України, чемпіон світу серед юніорів, чемпіон України,  Юрченко Сергій – майстер спорту України, призер чемпіонатів України.

Детальніше...
 
Перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства в Донецьком юридичному інституті
Про інститут - Новини

Нещодавно на факультетах № 1 (факультет для підготовки працівників Національної поліції України) та № 2 (юридичний факультет) відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства. Даний захід проводився з метою формування команди Донецького юридичного інституту МВС України для участі в другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.

Під керівництвом першого проректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора юридичних наук, капітана поліції Є.С. Назимка, завідуючого кафедри загально-правових дисциплін кандидата юридичних наук, доцента, підполковника поліції І.В. Іванова та доцентів цієї ж кафедри кандидата юридичних наук, доцента Ю.В. Делії та кандидата юридичних наук А.В. Гончарова були відібрані кращі курсанти (студенти) для участі в першому етапі Олімпіади.

Детальніше...
 
Вітаємо проректора інституту, полковника поліції Панченка Миколу Анатолійовича із присвоєнням наукового ступеня кандидата юридичних наук!
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2018 № 89 Панченку Миколі Анатолійовичу присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук.

4 грудня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.737.02 у Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся успішний захист дисертаційного дослідження Панченка Миколи Анатолійовича на тему: «Судовий розгляд справ про адміністративні правопорушення у сфері встановленого порядку управління» зі спеціальності 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Науковий керівник Бесчастний Віктор Миколайович, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений юрист України, ректор Донецького юридичного інституту МВС України.

Робота, виконана в Донецькому юридичному інституті МВС України під керівництвом професора В. М. Бесчастного, одержала широкий резонанс у наукових колах юриспруденції, адже комплексний науковий пошук проблем судового розгляду справ про адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління, провідними вченими-адміністративістами майже не здійснювався.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті обговорили питання щодо історичного досвіду та перспектив розвитку вищої юридичної освіти
Про інститут - Новини

Підготовка висококваліфікованих фахівців з юриспруденції зумовлює необхідність творчого пошуку все нових шляхів удосконалення процесу навчання, розв’язання проблем теорії й практики.

22 лютого 2018 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України пройшов Регіональний круглий стіл «Вища юридична освіта: історичний досвід та перспективи розвитку».

Метою проведення регіонального круглого столу було обговорення актуальних питань освітньої політики України в контексті інтеграції суспільних процесів; новітніх засобів навчання та виховання; визначення шляхів удосконалення законодавства юридичної освіти в Україні; тенденції розвитку та інноваційні технології у сучасному юридичному вищому навчальному закладі зі специфічними умовами навчання та інші.

Відкрив захід ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений юрист України Бесчастний Віктор Миколайович. Під час привітальної промови Віктор Миколайович зазначив, що юридична освіта від часів проголошення незалежності України залишається однією з важливих складових вітчизняної системи вищої освіти. Саме тому питання розвитку юридичної освіти в Україні, зокрема, вищої юридичної освіти, є актуальними. З року в рік привертають до себе увагу проблеми, які гальмують створення в нашій державі належної системи підготовки юридичних кадрів, яка б характеризувалася не лише високим рівнем теоретичної та прикладної їх підготовки, а й різноманітністю останніх, виходячи з потреб різних сфер і галузей суспільного життя в сучасному світі.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 до Міжнародного дня рідної мови прийняли участь у заході «Розмовляй українською – це модно»
Про інститут - Новини

З метою збереження мовної і культурної багатоманітності ЮНЕСКО з 21 лютого 1999 року відзначає Міжнародний день рідної мови. З нагоди відзначення даного свята, популяризації української мови та культури 21 лютого в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбувся святковий захід «Розмовляй українською – це модно». Участь у заході прийняли викладачі та студенти Маріупольського державного університету, Приазовського державного технічного університету, учні ‑ учасники «Ліги майбутніх поліцейських» з навчально-виховного комплексу «Ліцей – школа № 48», актори Донецького академічного обласного драматичного театру. В святкових заходах приймали і представники курсантської громади факультету № 2.

На початку заходу було зазначено, що історія цього свята трагічна, оскільки у цей день у 1952 році влада Бангладеша жорстоко придушила демонстрацію людей, які протестували проти заборони використовувати в країні свою рідну бенгальську мову. Своєю чергою, проводячи аналіз розвитку української мови було зазначено, що українська мова посідає 26 місце з понад 6 тисяч існуючих за кількістю людей, які нею спілкуються, та 3 місце в світі за милозвучністю. Твори Котляревського, Шевченка, Франка та інших поетів та письменників вплинули на формування сучасної української мови.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті пройшов другий етап конкурсу декламування творів Т.Г. Шевченка
Про інститут - Новини

Коли ми говоримо про культуру й духовність нашого народу, насамперед уявляємо собі постать Тараса Григоровича Шевченка – духовного пророка нації, без якого неможливо осягнути, хто ми є, як жили на світі і як житимемо далі.

Тарас Григорович Шевченко – невмируща слава і міць українського народу. Геній цілого народу втілив у ньому найкращі духовні сили, ніби обравши співцем своєї історичної слави й соціальної недолі, сподівань і прагнень. Під думи й пісні народні настроював свою ліру Кобзар, тому й оживало в слові його все те, що таїлося в душі народу.

У світовій літературі небагато знайдеться письменників, які б з такою всебічною повнотою, як він, змогли охопити минуле й сучасне свого народу і винести їм присуд за законами найвищої людяності й справедливості. Не кожному властиве уміння випереджати свій час. Т.Г. Шевченко був щедро наділений надзвичайним хистом провидця, його твори бентежать, а подеколи вражають точністю відтворення подій сьогодення.

Цьогоріч країна відзначає 204 річницю від дня народження Великого Кобзаря.

Детальніше...
 
Колектив Донецького юридичного інституту взяли участь в урочистостях з нагоди 74-ої річниці визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників
Про інститут - Новини

22 лютого біля пам’ятника Воїна-визволителя пройшли загальноміські урочистості, приурочені до 74-ї річниці визволення Кривого Рогу від німецьких окупантів.

Жорстокі криваві бої за визволення міста точилися майже півроку, і 22 лютого 1944-го ціною неймовірних зусиль Кривий Ріг був звільнений. Біля 35 тисяч солдат навічно залишилися в криворізькій землі. Вшанувати пам’ять про них зібрались сотні городян, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники міської влади, народні депутати України, керівники промислових підприємств, духовенство… Колектив Донецького юридичного інституту МВС України, який з шаною ставиться до величних сторінок в історії рідної держави вже за доброю традицією також долучився до пам’ятних заходів.

Детальніше...
 
22 лютого – 74-та річниця визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників: роки не затьмарять подвиг визволителів!
Про інститут - Новини

Велика Вiтчизняна вiйна - це бiль нашого народу. 22 червня 1941 року гiтлерiвська Нiмеччина напала на СРСР.  Жителi Кривого Рога, як i всi радянськi люди, з болем сприйняли цю звiстку. Тисячi гiрникiв та металургiв подавали заяви про відправку на фронт добровольцями. В мiстi почалося формування народного ополчення, винищувальних батальйонiв. На заводах виготовлялася й ремонтувалася бойова технiка. З наближенням фронту було органiзовано евакуювання на схiд технiки, матерiалiв та iнших коштовностей. Майже 20 тисяч мешканцiв Кривого Рога вступили до лав народного ополчення. Навкруги мiста зводилися лiнiї оборони, де працювали в основному жiнки й пiдлiтки. Його оточували протитанковi рви, траншеї та iншi фронтовi споруди. Нiмецько-фашистсъка авiацiя дуже часто здiйснювала нальоти на Криворiжжя, що приводило до загибелi мирних жителiв.

Детальніше...
 
У Маріуполі вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні
Про інститут - Новини

Новітня історія сучасної України має трагічні події, які вплинули на формування національної свідомість. Так, чотири роки тому у Києві на Майдані Незалежності, відбулися одні із самих трагічних подій – розстріл учасників Революції Гідності. Громадяни з різних міст та областей України, яки боролися проти свавілля можновладців, несправедливості та корупції віддали своє життя заради нової демократичної України. Небесна сотня стала символом непохитної волі учасників Революції Гідності.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності, які віддали своє життя, 20 лютого у м. Маріуполі біля пам’ятника «Жертвам голодомору та політичних репресій» зібралися маріупольці, представники місцевого органу самоврядування, правоохоронних органів, військовослужбовці, волонтери тощо. Донецький юридичний інститут на заході представляли курсанти факультету № 2. Урочисті заходи розпочалися з спільного виконання Гімну України.

Детальніше...
 
Представники ДЮІ у Маріуполі стали свідками випуску перших «ластівок» поліцейських, яких навчили мові жестів
Про інститут - Новини

19 лютого у Маріуполі відбувся випуск першої групи патрульних поліцейських інклюзивного проекту «Ластівка». Ініціатором проекту виступила маріупольська активістка і глава фонду «Довіра» Анжела Тимченко. Протягом навчання офіцери патрульної поліції вивчали мову жестів. У рамках проекту патрульні прослухали курс з етики роботи з людьми з інвалідністю та вивчили основи дактильного жестового алфавіту.

Підтримали патрульну поліцію представники органів місцевого самоврядування і представники Донецького юридичного інституту, які стали свідками урочистого заходу.

Слід зазначити, що за час проекту, патрульні офіцери отримали базу для подальшого самостійного вивчення жестової мови. Уроки проходили разом з вихованцями Обласної школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом протягом місяця. Діти з інвалідністю розігрували разом з поліцейськими сценки жестовою мовою, а згодом стали екзаменаторами, які оцінювали патрульних.

Детальніше...
 
Друга перемога поспіль…
Про інститут - Новини

На минулому тижні дівчата із Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» зіграли другу гру у відкритому Чемпіонаті з волейболу 2018 (м. Кривого Рогу). Зустріч відбувалася на спортивному майданчику Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54).

Зустрічав наших волейболісток Письменицький Олександр Миколайович, який є тренером наших суперників (ВК «КДПУ»), куратором Федерації волейболу м. Кривого Рогу (студентського волейболу). Зустріч складалася для наших дівчат досить непростою. Завдяки підтримці вболівальників наші спортсменки досягли позитивного результату та виграти три партії, з рахунком 0:3 на нашу користь. Рахунок по партіям 26-24; 25-15 та 25-16. Обслуговував зустріч суддя національної категорії Цейтлін Ігор Володимирович.

Напередодні зустрічі, що стало доброю традицією, лідером профспілкового комітету Донецького юридичного інституту Юрієм Олексійовичем Мироновим була презентована нова спортивна форма. Нашим дівчатам та вболівальникам вона сподобалась.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Криворізького державного педагогічного університету, доктора філософських наук, професора Ярослава Владиславовича Шрамко з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Ярославе Владиславовичу!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

У далекому 1987 році, закінчивши філософський факультет МДУ ім. М. В. Ломоносова (спеціалізація «Логіка»), Ви прийняли рішення присвятити своє життя науці. І не дарма, завдяки Вашим величезним зусиллям і цілеспрямованості уже в 1990 р. Ви успішно захистили дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук (спеціальність — «логіка») при МДУ ім. М. В. Ломоносова. Ви талановитий учений, підтвердження чого є успішний захист, у березні 1998 року, дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук (за спеціальністю «логіка») при Інституті філософії ім. Г. С. Сковороди Національної академії наук України.

Детальніше...
 
У газеті «Червоний гірник» з нагоди святкування 25-річчя з Дня отримання статусу вищого навчального закладу вийшла друком стаття про діяльність Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

08 лютого 2018 року Донецький юридичний інституту МВС України відзначив 25-ту річницю з Дня отримання статусу вищого навчального закладу, який через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася на Сході країни, був вимушений змінити місце дислокації, і з 2014 року розпочав свою активну діяльність у місті Кривий Ріг.

З нагоди Ювілею проректор інституту, кандидат юридичних наук, полковник поліції Панченко Микола Анатолійович надав інтерв’ю Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник». Так, 15 лютого 2018 року на шпальтах газети м. Кривого Рогу «Червоний гірник» з нагоди святкування 25-річчя з Дня отримання статусу вищого навчального закладу надруковано статтю під назвою «Донецький юридичний інститут: науковий пошук, підвищення рівня освіти, зміцнення кадрового потенціалу». Дуже приємно, що така визначна подія в історії вишу-переселенця не лишається без уваги місцевих ЗМІ.

Детальніше...
 
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на факультеті № 2 проведено виховний захід
Про інститут - Новини

15 лютого на факультеті № 2 в рамках військово-патріотичного виховання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було проведено виховний захід.

29 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, 3 360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3 560 – стали інвалідами.

Військово-патріотичний захід для курсантів було проведено бібліотекарем Маріупольського ЦППП «Академія поліції» Наталією Вікторівною Семеновою, яка змістовно розповіла про подвиги наших співвітчизників, які віддавали своє життя виконуючи інтернаціональний обов’язок. Окрім того, аби курсанти змогли проникнутися цими подіями, їм було запропоновано переглянути уривки з архівів воїнів Афганістану, які супроводжувалися музичним оформленням. Перегляд архівних фото та відеоматеріалів нікого не залишило байдужими. До перегляду також було запропоновано інтерв'ю однієї з матерів тих героїв, які боролися за мир Більш того, були приведені реальні факти з життя афганців, зведення про кількість тих, кого було відправлено воювати у «гарячі точки», і тих, хто згодом пав жертвами цієї безглуздої війни. Воїнам-інтернаціоналістам у м. Маріуполі встановлено пам’ятник, яки розташовано у одному з парків міста.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 25 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Вітаємо Президента поліції Баварії, доктора Вільгельма Шмідбауєра з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут представлено на засіданні Координаційної ради між правоохоронцями та представниками вишів-партнерів
Про інститут - Новини

16 лютого у Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбулося друге засідання Координаційної ради між правоохоронцями та представниками вишів-партнерів. На засіданні Координаційної ради підбили підсумки співпраці у першому кварталі її діяльності та обговорили нові ініціативи. У найближчих планах: молодіжна варта, яка патрулюватиме вулиці спільно з поліцейськими, представництво у робочій групі Громадської ради при МВС, активізація діяльності громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», розробка захищеного програмного забезпечення та сучасні практики професійної підготовки працівників поліції.

До Координаційної ради, створеної між Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області, Маріупольським державним університетом та Приазовським державним технічним університетом, увійшли представники ще двох навчальних закладів – Донецького юридичного інституту МВС України і маріупольського НВК «Ліцей-школа № 48». Донецький юридичний інститут на засіданні Координаційної ради представляли: від ректорату інституту ‑ проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров, від науково-педагогічного складу факультету № 2 Сергій Пекарський.

Безпосередньо участь в засіданні взяли очільник поліції Донецької області Микола Семенишин, ректор ПДТУ В’ячеслав Волошин, перший проректор МДУ Олена Булатова та голова студентської ради Сергій Яровий, директор НВК «Ліцею-школи № 48» Лілія Борисенко та представники різних підрозділів поліції.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у святкуванні Масляної
Про інститут - Новини

Масляна - це старовинне добре і веселе слов'янське свято, що знаменує зустріч зими з весною, повертає до нового життєвого циклу, радіє сонцю, пригощає всіх млинцями і підготовлює до Великого посту 2018.

Українське свято Масниця (Колодій) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2018 році Колодій тривав з 12 по 18 лютого. Менш поширеними назвами свята є Сиропуст, Пущення, Масниця або ж «Бабський тиждень». За українською традицією це гуляння перед найсуворішим постом, яке справляли його, весело та смачно. Цього року у місті Кривому Розі Масляну святкували у всіх районах.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 6
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval