Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 13
Вчора: 1384
Цього тижня: 13
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10898
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374773


Вітаємо проректора інституту, полковника поліції Панченка Миколу Анатолійовича із присвоєнням наукового ступеня кандидата юридичних наук!
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2018 № 89 Панченку Миколі Анатолійовичу присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук.

4 грудня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.737.02 у Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся успішний захист дисертаційного дослідження Панченка Миколи Анатолійовича на тему: «Судовий розгляд справ про адміністративні правопорушення у сфері встановленого порядку управління» зі спеціальності 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Науковий керівник Бесчастний Віктор Миколайович, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений юрист України, ректор Донецького юридичного інституту МВС України.

Робота, виконана в Донецькому юридичному інституті МВС України під керівництвом професора В. М. Бесчастного, одержала широкий резонанс у наукових колах юриспруденції, адже комплексний науковий пошук проблем судового розгляду справ про адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління, провідними вченими-адміністративістами майже не здійснювався.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті обговорили питання щодо історичного досвіду та перспектив розвитку вищої юридичної освіти
Про інститут - Новини

Підготовка висококваліфікованих фахівців з юриспруденції зумовлює необхідність творчого пошуку все нових шляхів удосконалення процесу навчання, розв’язання проблем теорії й практики.

22 лютого 2018 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України пройшов Регіональний круглий стіл «Вища юридична освіта: історичний досвід та перспективи розвитку».

Метою проведення регіонального круглого столу було обговорення актуальних питань освітньої політики України в контексті інтеграції суспільних процесів; новітніх засобів навчання та виховання; визначення шляхів удосконалення законодавства юридичної освіти в Україні; тенденції розвитку та інноваційні технології у сучасному юридичному вищому навчальному закладі зі специфічними умовами навчання та інші.

Відкрив захід ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений юрист України Бесчастний Віктор Миколайович. Під час привітальної промови Віктор Миколайович зазначив, що юридична освіта від часів проголошення незалежності України залишається однією з важливих складових вітчизняної системи вищої освіти. Саме тому питання розвитку юридичної освіти в Україні, зокрема, вищої юридичної освіти, є актуальними. З року в рік привертають до себе увагу проблеми, які гальмують створення в нашій державі належної системи підготовки юридичних кадрів, яка б характеризувалася не лише високим рівнем теоретичної та прикладної їх підготовки, а й різноманітністю останніх, виходячи з потреб різних сфер і галузей суспільного життя в сучасному світі.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 до Міжнародного дня рідної мови прийняли участь у заході «Розмовляй українською – це модно»
Про інститут - Новини

З метою збереження мовної і культурної багатоманітності ЮНЕСКО з 21 лютого 1999 року відзначає Міжнародний день рідної мови. З нагоди відзначення даного свята, популяризації української мови та культури 21 лютого в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбувся святковий захід «Розмовляй українською – це модно». Участь у заході прийняли викладачі та студенти Маріупольського державного університету, Приазовського державного технічного університету, учні ‑ учасники «Ліги майбутніх поліцейських» з навчально-виховного комплексу «Ліцей – школа № 48», актори Донецького академічного обласного драматичного театру. В святкових заходах приймали і представники курсантської громади факультету № 2.

На початку заходу було зазначено, що історія цього свята трагічна, оскільки у цей день у 1952 році влада Бангладеша жорстоко придушила демонстрацію людей, які протестували проти заборони використовувати в країні свою рідну бенгальську мову. Своєю чергою, проводячи аналіз розвитку української мови було зазначено, що українська мова посідає 26 місце з понад 6 тисяч існуючих за кількістю людей, які нею спілкуються, та 3 місце в світі за милозвучністю. Твори Котляревського, Шевченка, Франка та інших поетів та письменників вплинули на формування сучасної української мови.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті пройшов другий етап конкурсу декламування творів Т.Г. Шевченка
Про інститут - Новини

Коли ми говоримо про культуру й духовність нашого народу, насамперед уявляємо собі постать Тараса Григоровича Шевченка – духовного пророка нації, без якого неможливо осягнути, хто ми є, як жили на світі і як житимемо далі.

Тарас Григорович Шевченко – невмируща слава і міць українського народу. Геній цілого народу втілив у ньому найкращі духовні сили, ніби обравши співцем своєї історичної слави й соціальної недолі, сподівань і прагнень. Під думи й пісні народні настроював свою ліру Кобзар, тому й оживало в слові його все те, що таїлося в душі народу.

У світовій літературі небагато знайдеться письменників, які б з такою всебічною повнотою, як він, змогли охопити минуле й сучасне свого народу і винести їм присуд за законами найвищої людяності й справедливості. Не кожному властиве уміння випереджати свій час. Т.Г. Шевченко був щедро наділений надзвичайним хистом провидця, його твори бентежать, а подеколи вражають точністю відтворення подій сьогодення.

Цьогоріч країна відзначає 204 річницю від дня народження Великого Кобзаря.

Детальніше...
 
Колектив Донецького юридичного інституту взяли участь в урочистостях з нагоди 74-ої річниці визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників
Про інститут - Новини

22 лютого біля пам’ятника Воїна-визволителя пройшли загальноміські урочистості, приурочені до 74-ї річниці визволення Кривого Рогу від німецьких окупантів.

Жорстокі криваві бої за визволення міста точилися майже півроку, і 22 лютого 1944-го ціною неймовірних зусиль Кривий Ріг був звільнений. Біля 35 тисяч солдат навічно залишилися в криворізькій землі. Вшанувати пам’ять про них зібрались сотні городян, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники міської влади, народні депутати України, керівники промислових підприємств, духовенство… Колектив Донецького юридичного інституту МВС України, який з шаною ставиться до величних сторінок в історії рідної держави вже за доброю традицією також долучився до пам’ятних заходів.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval