Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 34
Вчора: 334
Цього тижня: 2081
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7764
Минулого місяця: 13896
Всього: 1326885


Представники інституту прийняли участь у зустрічі Сергія Тарути та лідерів політичної партії «Основа» з маріупольцями
Про інститут - Новини

1 лютого 2018 року в ПК Маркохім відбулася зустріч Сергія Тарути та лідерів партії «Основа» з маріупольцями. На цій зустрічі Донецький юридичний інститут представляли: проректор інститут Денис Нестеров, фахівець інституту Станіслав Клименко та доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Володимир Буга, а також представники Маріупольського центру первинної професійної підготовки поліцейських Донецького юридичного інституту МВС України – Анна Єрохіна, Наталя Махортова та Ольга Коноваленко.

Партія «Основа» - нова політична сила, партія людей справи, для якої громадянин є основою суспільного і політичного устрою держави, а держава є республікою - спільною справою усіх громадян, що базується на новому суспільному договорі. Держава як механізм взаємодії громадян забезпечує умови для ведення бізнесу та самореалізації, є зручним сервісом для всіх людей, забезпечує дотримання закону і правосуддя, захищає спільні національні інтереси, чесний бізнес є основою економіки, а економічний прагматизм є основою відносин України зі світом.

Детальніше...
 
Представники курсантсько-студентського самоврядування інституту прийняли участь в обговоренні заходів, які заплановано провести у лютому в м. Маріуполі
Про інститут - Новини

2 лютого департаментом культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради спільно з представниками Молодіжного парламенту м. Маріуполя проводилась обговорення заходів до Дня святого Валентина та Масляної у м. Маріуполі. Участь у заході приймали представники молодіжних організацій м. Маріуполя, громадських об’єднань, вищих навчальних закладів тощо. Донецький юридичний інститут МВС України в заході представляли курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції рядова поліції Ангеліна Ткач та рядовий поліції Анатолій Дзедзицький.

Протягом обговорення було визначено до Дня святого Валентина провести міський святковий захід «Все буде LOVE» на площі Свободи. А на Масляну запланованого святковий захід «Місто Розгуляй», який також відбудеться на площі Свободи у м. Маріуполі. Представниками курсантсько-студентського самоврядування інституту Ангеліною Ткач та Анатолієм Дзедзицьким було надано пропозиції щодо участі курсантів інституту у презентованих заходах.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України, старшого лейтенанта поліції Євгена Павловича Короткова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Євгене Павловичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Спогади випускника Донецького юридичного інституту МВС України Володимира Сергійовича Ткаченка

Детальніше...
 
Запрошуємо до участі у I Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів»
Про інститут - Новини

15 лютого 2018 року науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України проводить I Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів». Приємно відзначити, що співорганізаторами конференції є Благодійна організація "БТ "Мережа" м. Кривий Ріг", яку очолює виконавчий директор Елла Геннадіївна Соколюк.

Мета заходу: обмін досвідом провідних фахівців ВНЗ, які готують практичних психологів для забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів та практикуючих психологів правоохоронних органів України.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval