Шановно пані Дар’я!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України сердечно вітає Вас з Днем народження!

Ви молода та високодосвідчена людина, маєте дві вищі освіти, за Вашими плечима багатий науково-педагогічній  та практичній   досвід. У Вашій особі жіноча краса та ніжність поєднані з високими професійними якостями, наполегливістю, відповідальністю. Ви поєднуєте у собі багато якостей притаманних успішній сучасній молоді: амбітність та надзвичайна інтелігентність.  Ваші наукові та навчально-методичні праці з судової експертизи, криміналістики є актуальними  та ґрунтовними, невід’ємними у сучасній юридичній освіті.

Від щирого серця бажаємо Вам невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших студентів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю буття.

Шановно пані Дар’я!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Прийміть найкращі вітання і побажання в цей святковий день, щоб від життя була завжди лиш радість,  відмінного Вам здоров’я та стабільного благополуччя. Радості в домі, на роботі і в навколишньому світі. Прекрасного самопочуття, великого натхнення і постійних надзвичайних подій. Будьте любимі і щасливі!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking