Шановний пане Вадиме!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України сердечно вітає Вас з 65-річним Ювілеєм!

Нехай світлим і надихаючим буде новий рубіж на Вашому життєвому шляху. Своєю сумлінною службою та звитяжною працею Ви зробили вагомий особистий внесок в  історію Донецького юридичного інституту МВС України! Майже сорок років Ви виховуєте правоохоронців, поліцейських, які беруть з Вас приклад, рівняються на Ваш професіоналізм, намагаються бути такими ж компетентними та високоінтелектуальними як Ви.

Ваш науковий доробок є солідним та вагомим, фундаментальним для сучасної юридичної науки. В ньому об’єднано Ваш особистий багатий досвід, системність вивчення проблем, професійний навик. Ми хочемо подякувати за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з Вами комфортно і приємно, так нехай і Вам трудові будні приносять задоволення в роботі і реалізацію всього задуманого. Ви – невичерпне джерело енергії і знання!

Бажаємо наукових и професійних успіхів і талановитих студентів! Невичерпного ентузіазму та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Шановний пане Вадиме!

Прийміть щиросердечні вітання з Ювілеєм!

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, нехай буде добрим і щасливим Ваше життя, хай діяльність приносить радість, повагу і достаток, хай кожен день стає успішним і веселим, нехай в душі світить яскравий промінь щастя і любові. Сімейного Вам затишку, благополуччя та процвітання!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking