Донецький юридичний інститут МВС України, який впродовж багатьох років здійснює освітянську діяльність, через військові дії на рідній землі вимушений передислокуватися до м. Кривий Ріг. Протягом 2016/2017 навчального року за підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, а також громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка вдалося відновити надання якісних освітніх послуг за різними напрямками підготовки на Донеччині.

Так, 16 травня 2017 року у житті вишу-переселенця відбулася знакова подія. В урочистій обстановці мер міста Маріуполя Вадим Бойченко за участю слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників поліції та науково-педагогічного складу навчального закладу передав ректорові інституту Віктору Бесчастному відповідні документи на будівлі, які розташовані за адресою: м. Маріуполь, вул. Луніна, 89 та вул. Нахімова, 7. Натепер в м. Маріуполь відновлено повноцінну діяльність інституту, створено новий окремий навчальний підрозділ, а саме факультет № 2, до складу якого включено 3 нові кафедри (Гуманітарних дисциплін, Юридичних дисциплін, Спеціальних дисциплін та спеціальної підготовки).

На сьогодні для колективу та особового складу Донецького юридичного інституту МВС України, що забезпечує освітню діяльність у місті Маріуполі, важливим питанням є транспортування курсантів. Саме тому питання щодо встановлення орендної плати Донецькому юридичному інституту 1.00 гривень на рік за використання індивідуально-визначеного майна – автобусу МАЗ було винесено на засідання сесії Маріупольської міської ради. 28 лютого 2018 за підтримки мера міста Маріуполя Вадима Бойченка та депутатського корпусу це питання депутати підтримали одноголосно.

Керівництво та колектив співробітників, науково-викладацького складу, курсантів і студентів Донецького юридичного інституту МВС України висловлює слова щирої вдячності мерії міста Маріуполя та депутатському корпусу за порозуміння та підтримку в питаннях організації та забезпечення навчального процесу відповідно до сучасних завдань МВС та МОН України.

 

Група комунікації ДЮІ

Real time web analytics, Heat map tracking