Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 46
Вчора: 605
Цього тижня: 651
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 8987
Минулого місяця: 13826
Всього: 1217535


Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області

06 вересня 2017 року, згідно плану-календаря проведення чемпіонатів ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту.

Серед 15 команд силовиків взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту. Змагання проходили за правилами Союзу гирьового спорту України у семи вагових категоріях з гирями вагою 32 кг у гирьовому двоборстві.

Після проходження обов’язкових процедур зважування, мандатної комісії та урочистого відкриття змагань розпочалася боротьба на гирьових помостах.

Розпочали виступ традиційно спортсмени в ваговій категорії до 63 кг, де дебютували два наших легковаговики курсанти 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, рядові поліції Святослав Гончаров та Бєглар Рубаненко. У напруженій боротьбі Святослав Гончаров виборов бронзову нагороду, а Бєлар Рубаненко посів високе 4-е місце.

Далі, у ваговій категорії до 68 кг впевнену перемогу здобув один із лідерів нашої команди фахівець навчально-методичного відділу майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту старший лейтенант поліції Станіслав Клименко.

У наступній ваговій категорії до 73 кг у напруженій боротьбі з сильними супротивниками чемпіоном став майстер спорту України з гирьового спорту заступник начальника відділу кадрового забезпечення майор поліції Леонід Гаража.

Наступним в боротьбу вступив майстер спорту України з гирьового спорту, молода надія інституту, курсант 104-го навчального взводу рядовий поліції Хоменко Владислав, який показавши блискучу техніку та волю до перемоги у ваговій категорії до 78 кг виборов друге місце та встановив особистий рекорд у вправі «ривок», поступившись лише члену збірної команди України, майстру спорту України міжнародного класу Віталію Білоусу з команди Національної гвардії України.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  1

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  3

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  4 Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  5
Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  6 Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  7
Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  8 Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  9
Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  8 Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  9

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  1

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  9

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області  8

У ваговій категорії до 85 кг перемогу нашій команді приніс майстер спорту України з гирьового спорту, слухач денної форми навчання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України старший лейтенант поліції Євген Душкевич.

Останнім на поміст вийшов курсант 202-го навчального взводу, рядовий поліції Андрій Желудченко у ваговій категорія до 95 кг, який встановив  в цей день особистий рекорд, в поштовху, ривку та сумі двоборства і посів дуже високе 6-е місце, принісши своїм виступом важливі бали до командного заліку.

У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, друге місце – команда Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, і чемпіоном стала команда Донецького юридичного інституту МВС України.

- Всі наші спортсмени показали дуже добрі результати, як майстри так і початківці, що вперше дебютували на змаганнях. Досвід та впевнений виступ лідерів команди Станіслава Клименка, Євгена Душкевича, Владислава Хоменка стали для новачків чудовим прикладом, які боролися за кожен підйом та намагалися показати свій найкращий результат, що у підсумку і привело до першого місця у загальнокомандному заліку. Також ці змагання стали генеральною репетицією перед чемпіонатом ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед вищих навчальних закладів МВС, що стартує 13 вересня 2017 року в м. Львові, - коментує виступ наших гирьовиків тренер збірної команди інституту майор поліції Леонід Гаража.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту, тренери та спортсмени щиро дякують ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу за допомогу та підтримку гирьовиків під час підготовки та відрядження на змагання та обіцяють порадувати своїм гарним виступом вже на найближчих змаганнях у Львові.

Тренерський штаб збірної команди інституту з гирьового спорту

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval