Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 15
Вчора: 1225
Цього тижня: 1240
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 10507
Минулого місяця: 14242
Всього: 1276609


День фізичної культури та спорту у ДЮІ
Про інститут - Новини

Щорічно у другу суботу вересня в нашій державі відзначається День фізичної культури і спорту України. Це дуже важливе свято, яке з'явивилося ще в 1994 році. Воно створене для того, щоб популяризувати спорт у нашій країні, і заради пропаганди здорового способу життя. Знаковою ця подія є і для колективу Донецького юридичного інституту МВС України.

09 вересня  2017 року викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання разом з командою спортсменів ДЮІ брали активну участь у спортивних заходах Металургійного, Центрально-міського та Саксаганського районах міста.

На стадіоні Криворізького національного університету (Металургійний район), відбулося спортивне свято, до програми якого входили: легкоатлетична естафета, змагання з волейболу, армспорту та перетягування канату. Всього в змаганнях взяли участь 12 команд та близько 100 учасників.

На урочистому відкритті спортсменів та всіх присутніх привітав голова  Металургійної районної у місті ради Шаповалов Г.А.. Кращі працівники галузі фізичної культури та спорту району були відзначені почесними грамотами голови Металургійної районної у місті Кривому Розі ради.

Серед нагороджених, доцент кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту МВС України, кандидат педагогічних наук Зубченко Л.В., слухач денної форми навчання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, майстер спорту України з гирьового спорту, старший лейтенант поліції Душкевич Є.В.

Детальніше...
 
День фізичної культури й спорту в Україні
Про інститут - Новини

За всіх часів, напевне, існували змагання людей у фізичній та інтелектуальній досконалості. Науковці стверджують, що первісні люди під час полювання змагалися в силі, спритності, витривалості. Стародавня Греція вважається родоначальницею фізичної культури та спорту й загалом олімпійського руху. Саме тут велика увага приділялася фізичному вихованню та змаганням, як складовій загальної культури, а фізична сила й відвага у грецьких містах-державах цінувалися надзвичайно високо, атлетів шанували й славили так само, як і філософів і поетів.

Нині дедалі більше людей займається фізичною культурою «для себе», поліпшуючи власне здоров’я та фізичний стан.

День фізичноїкультури та спорту України відзначається в другу субботу вересня. Впершеце свято відзначали в 1994 році, після виходу  відповідного указу Президента.

В Україні спорт знаходиться на високому рівні розвитку. З кінця 19 століття в країні поширився найпопулярніший на сьогоднішній день вид спорту — футбол.

Українські спортсмени ставали чемпіонами світу та Європи в різних дисциплінах. Крім того, спортсмени України були кістяком олімпійської збірної Радянського Союзу.

Легендою світового спорту став Сергій Бубка, який встановив 35 світових рекордів у стрибках з жердиною. До цих пір встановлений ним в 1994 році рекорд (6 м 14 см) ніким не побитий.

В цей день вся країна також згадує імена Олега Блохіна, Ірини Дерюгіної, Лариси Латиніної, Віталія та Володимира Кличків, Яни Клочкової, Ганни Безсонової, Жанни Пінтусевич та інших видатних спортсменів України всіх часів.

До цієї дати колектив загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України підготував книжкову виставку «Зі спортом по життю».

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області   1

Тут ви маєте можливість ознайомитися з працями членів курсантського наукового гуртка кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету з підготовки фахівців міліції громадської безпеки Харківського національного університету внутрішніх справ, з методичними рекомендаціями Донецького юридичного інституту щодо організації самоконтролю студентів з фізичного виховання, з методичними рекомендаціями зі спеціальної фізичної підготовки працівників ОВС, з методичними рекомендаціями, що розраховані на працівників ОВС, які користуються спецзасобом «тонфа» у процесі несення патрульної служби, а також у випадках необхідності його застосування під час припинення масових заворушень.

Цікавими будуть поради щодо правильного виконання вправ із обтяженнями; рекомендації присвячені питанням вивчення кидків, больових прийомів та утримань; детальний опис виконання прийомів для звільнення від захватів та обхватів; рекомендації з первинних основ навчання прикладному плаванню; комплекс вправ для розвитку силових здібностей курсантів з метою зміцнення їхнього здоров’я і підвищення рівня розвитку фізичних якостей у вільний час; опис техніки бігу по дистанції та перелік найбільш затребуваних спеціальних бігових вправ; особливості проведення занять по подоланню перешкод, опис елементів та послідовність подолання єдиної смуги перешкод.

У книзі авторів О.І. Тьорло, В.Р. Булачек «Спеціальна фізична підготовка працівників ОВС» викладено рекомендації, що мають допомогти працівникам ОВС, слухачам та курсантам у відпрацюванні типових і нетипових дій під час несення служби, пов’язаних із реальною або можливою загрозою життю. Посібник також включає в себе правове підґрунтя щодо застосування спеціальних засобів та засобів фізичного впливу під час припинення злочинів і правопорушень, затримання і доставляння правопорушників.

Із журнальних статей ви дізнаєтеся про звички, які перетворять ваше життя на краще завдяки…, а приходьте, та самі прочитайте завдяки чому!

Сподіваємось, що статті про спорт та здоровий спосіб життя теж вас зацікавлять.

Вітаємо всіх, хто працює та навчається в Донецькому юридичному інституті МВС України з Днем фізичної культури та спорту! Бажаємо міцного здоров’я, цілеспрямованості та стійкості! А у цьому вам допоможе СПОРТ!

 

Колектив загальної бібліотеки

 
Воля до перемоги: спортивний характер проявили курсанти ДЮІ в м. Маріуполі під час міського спортивного свята
Про інститут - Новини

9 вересня цього року за ініціативи Асоціації випускників Донецького юридичного інституту курсанти-першокурсники, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» безпосередньо прийняли участь у міському спортивному святі, яке проводилося напередодні дня м. Маріуполя. Курсанти спільно з фахівцями ДЮІ, а саме: Сергієм Пекарським, Валерієм Солейко та Станіславом Клименко вирішили підтримати пропозицію Асоціації випускників інституту та залучити курсантів до Дня фізичної культури та спорту.

Детальніше...
 
Вітаємо головного редактора газети «Донбас», Голову Донецької обласної Національної спілки журналістів України, секретаря Національної спілки журналістів України, заслуженого журналіста України Олександра Михайловича Брижа з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

CROSSFIT ЗАВІТАВ ДО ДЮІ!    1

Шановний Олександре Михайловичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з ЮВІЛЕЄМ!

Детальніше...
 
CROSSFIT ЗАВІТАВ ДО ДЮІ!
Про інститут - Новини

Напередодні Дня фізичної культури і спорту за ініціативи Асоціації випускників ДЮІ та при активній підтримці кафедр державно-правових дисциплін та міжнародного права, спеціальних дисциплін та фізичного виховання, а також тренінгового центру ГУНП в Донецькій області серед курсантів Донецького юридичного інституту МВС України проведені змагання з CrossFit.

CrossFit – надзвичайно популярний у світі вид змагань, що вимагає від учасників гарної фізичної форми та психологічної підготовки.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval