Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 15
Вчора: 1225
Цього тижня: 1240
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 10507
Минулого місяця: 14242
Всього: 1276609


Юридичний факультет Донецького юридичного інституту вперше відкрив двері для своїх майбутніх абітурієнтів (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

День відкритих дверей – не простий захід, а один з найважливіших, оскільки саме в цей день абітурієнту надається хороша можливість ближче познайомитися з конкретним місцем подальшого навчання.

Так, 30 вересня, у приміщенні Головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України пройшов перший у 2017/18 н.р. день відкритих дверей юридичного факультету, який покликаний майбутнім вступникам допомогти визначитись раз і на завжди з вищим навчальним закладом для здобуття омріяної професії.

Не зважаючи на те, що цей профорієнтаційний захід проходить уперше в стінах навчального закладу, і до початку вступної кампанії-2018 здавалось би ще безліч часу, та гостей, що завітали до стін нашого навчального закладу, було чимало. Це і цьогорічні 11-класники та їх батьки, і випускники шкіл минулих років, студенти останніх курсів технікумів та коледжів, і особи, які мають бажання навчатися у магістратурі. Це говорить про популярність Донецького юридичного інституту на Криворіжжі, Донеччині та й загалом в Україні.

Зі вступної промови і привітання всіх, хто завітав до стін Донецького юридичного інституту, розпочав захід перший проректор, доктор юридичних наук, капітан поліції Єгор Сергійович Назимко. У своєму виступі він дав загальну інформацію про інститут і про ті можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку і дозвілля.

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті проведене вересневе засідання Вченої ради
Про інститут - Новини

27 вересня  2017 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту».

Відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту до її складу введено студентку 3 курсу денної форми навчання юридичного факультету, голову студентського (курсантського) самоврядування Бібу Анну Володимирівну.

Одним із пріоритетних питань порядку денного стало питання результатів профорієнтаційної роботи у 2016/17 навчальному році; завдання щодо організації її проведення у 2017/18 навчальному році та визначення конкретних заходів із забезпечення набору абітурієнтів 2018 року.

Більш детально проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров зупинився на необхідності визначення конкретних заходів щодо проведення профорієнтаційної роботи на територіях Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Луганської, Запорізької, Одеської, Миколаївської, Вінницької, Київської, Харківської, Херсонської, Чернігівської, Черкаської, Закарпатської та інших областей України.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з нагоди Дня працівника освіти!
Про інститут - Новини

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Миколайович Бесчастний

День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ваша благородна професія займає одне з чільних місць у нашому житті, адже на освітян покладене надзвичайно відповідальне й почесне завдання — навчання та виховання підростаючого покоління, формування особистості у молоді. Саме Ви передаєте молоді свої знання та навички, духовні цінності й національні традиції, свою енергію до творення і розбудови незалежної Української держави.

Детальніше...
 
30 вересня своє професійне свято відзначають бібліотекарі України
Про інститут - Новини

Бібліотеки – один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Вважається, що вперше аналоги сучасних бібліотек з’явилися ще близько 2,5 тис. років до нашої ери на Сході. Це були зібрані в одному з древніх вавілонських храмів міста Ніппур глиняні таблички, на яких їх сучасники запам’ятали важливу для них інформацію для наступних поколінь. У Київській Русі перші бібліотеки стали відкривати після прийняття християнства. Це були церковні бібліотеки, серед яких у той час найбільшою вважалася заснована в 1037-му році князем Ярославом Мудрим бібліотека Софії Київської. У цій бібліотеці зберігалося понад дев’ятсот книг, що були виготовлені тоді виключно вручну. Для середньовіччя це була грандіозна праця і в подальшому, в майстернях при Софійському соборі, робилися книги, які увійшли в основу інших бібліотечних зібрань, наприклад, бібліотека при Печерському монастирі, яка стала найбільшим з кінця ХІ століття центром культурного життя в Київській Русі.

Детальніше...
 
Дякуємо за привітання з Днем працівника освіти!
Про інститут - Новини

Для Донецького юридичного інституту, як вишу-переселенцю, дуже важливими є дружні зв’язки та підтримка. Такі моменти роблять наше життя світлим і радісним, а щирі привітання додають життєвої наснаги.

Особливо приємним є отримання привітання від генерального директора ПрАТ «Миргородкурорт» Олександра Даниловича Гавловського. Дякуємо Вам за надзвичайно теплі та щирі святкові вітання та побажання.

Детальніше...
 
30 вересня – День святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії
Про інститут - Новини

30 вересня – День святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії 1

30 вересня церква вшановує пам’ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, які постраждали за християнську віру. У 137 році за наказом імператора Адріана Вірі, Надії та Любові відтяли голови, а їх матір Софію прирекли на душевні муки.

У II столітті, в царювання імператора Адріана (117-138 рр.) в Римі жила благочестива вдова Софія.

У неї були три дочки, що носили імена головних християнських чеснот: Віра, Надія і Любов. Будучи глибоко віруючою християнкою, Софія виховала дочок в любові до Бога, учивши не прив`язуватися до земних благ. Слух про приналежність до християнства цього сімейства дійшов до імператора, і він побажав особисто побачити трьох сестер і матір, що виховала їх. Всі четверо з`явилися перед імператором і небоязливо сповідали віру в Христа, що воскрес із мертвих і дає вічне життя всім віруючим в Нього.

Детальніше...
 
Книга – головний інструмент формування іміджу бібліотеки вищого навчального закладу
Про інститут - Новини

Бібліотеки – це скарбниці всіх

багатств людського духу

Г.Лейбніц

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні 30 вересня, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї відповідальної місії, яка покладена на бібліотеку.

Інформаційна революція заклала фундамент майбутнього суспільства знань, де по-новому визначено місце і роль бібліотек у системі соціальних комунікацій. Проте не варто забувати й про традиційні носії інформації – книги, бо вони є найефективнішим інструментом передачі знань та ідей, а «живе читання» якнайкраще впливає на формування переконань людини, стимулює її участь у житті суспільства.

Бібліотеки завжди працювали на розвиток грамотності й освіченості.

Всі, хто шукає знання, інформацію, рано чи пізно, частіше чи рідше, але обов’язково згадує бібліотеку, як центр інформаційних ресурсів.

Донецький юридичний інститут МВС України, що є невід’ємною частиною освітянської діяльності вишів нашої держави, відкрив нову главу книги своєї славетної історії.

Завдяки постійній увазі керівництва навчального закладу до розвитку бібліотеки інституту, приміщення читальних залів стали сучасними та комфортними не лише для читачів, а й для проведення різноманітних інститутських заходів.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту побували на урочистостях Криворізького ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою
Про інститут - Новини

29 вересня Криворізький ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою святкує три знаменних дати – це 30-ту річницю від дня свого створення, прийняття Урочистої клятви ліцеїстами, а також «День відкритих дверей». Цього дня в закладі відбулися заходи, учасниками яких стали випускники, ліцеїсти, ветерани Збройних сил України, захисники Батьківщини різних поколінь, офіцери, вчителі, працівники ліцею, всі ті хто протягом багатьох десятиріч віддавали і віддають любов і тепло сердець своїм вихованцям.

Донецький юридичний інститут не був осторонь святкових подій. На запрошення в.о. начальника Криворізького ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Горба Олександра Вікторовича колишні випускники закладу, а нині курсанти вишу-переселенця, разом з деканом факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Михайловим Русланом Івановичем взяли участь у святкуваннях.

Детальніше...
 
Урочисті привітання від Донецького юридичного інституту приймає військова частина 3011 Національної гвардії України
Про інститут - Новини

Є така професія — рідну землю захищати. 29 вересня військова частина 3011 Національної гвардії України святкує 51-шу річницю свого існування.

За ці більше як півстоліття офіцери та солдати військової частини 3011 не раз демонстрували вміння тримати удар, сміливість та витримку. За цей час історія перетворення в/ч 3011 від окремого батальйону до бригади Національної гвардії містить чимало славетних сторінок. А розпочиналось усе в далекому 1966 році, коли наприкінці вересня рішенням уряду СРСР у Кривому Розі було створено 25-й окремий спеціальний моторизований батальйон міліції з умовною назвою «військова частина 5445». З того часу головне своє функціональне призначення - охорона громадського порядку – це військове угрупування завжди виконувало і продовжує виконувати з честю.

Представники Донецького юридичного інституту не оминули своєю увагою військову частину 3011 і прийняли участь в урочистостях з нагоди 51-річниці з дня її заснування. Для вишу-переселенця це велика честь особисто привітати в/ч 3011, оскільки її військові з перших днів проведення антитерористичної операції захищають рідну землю – Донеччину. З самого початку АТО криворізькі гвардійці захищають мир на українській землі, демонструючи мужність, сміливість, солдатське братерство та готовність у будь-який час прийти на допомогу. У 2015 році за високі результати службово-військової діяльності та дотримання військової дисципліни військовій частині 3011 вручено бойовий прапор.

Детальніше...
 
Участь керівництва Донецького юридичного інституту в семінар-нараді «Актуальні питання реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України»
Про інститут - Новини

За дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України полковник поліції Геннадій Доскевич провів на базі Харківського національного університету внутрішніх справ міжвідомчий семінар-нараду «Актуальні питання реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України» за участі керівників вищих навчальних закладів МВС України.

В свою чергу, Донецький юридичний інститут МВС України на даному заході представляли перший проректор, капітан поліці Єгор Сергійович Назимко та проректор інституту Валерій Валентинович Гуро.

Учасники семінару-наради обговорили підсумки вступної кампанії 2017 року та перспективи на 2018 рік, розглянули стан організації первинної професійної підготовки поліцейських та інші питання щодо діяльності відомчих вищих навчальних закладів.

Директор Департаменту МВС та начальник управління професійної освіти та науки Департаменту МВС полковник поліції Антон Сизоненко презентували учасникам заходу проект моделі підготовки поліцейського у вищих навчальних закладах МВС.

У рамках семінару-наради також відбулися тактико-спеціальні навчання. Учасники заходу ознайомилися з тактикою дій Національної поліції України щодо припинення групових порушень публічного порядку біля судової установи; діями працівників вибухотехнічного відділу ГУНП в Харківській області з обстеження та знешкодження підозріливого предмету; працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій з ліквідації пожежі; Кінологічного центру ГУНП в Харківській області, організацією несення служби на блокпосту тощо. Відбулася демонстрація подолання курсантами штурмової смуги перешкод. Вона використовується під час занять зі спеціальної фізичної підготовки старших курсів курсантів ХНУВС для формування морально-вольових якостей та психофізичної готовності до екстремальних ситуацій, з якими вони можуть зіткнутися під час несення служби. Таких смуг в Україні дві. Одна з них знаходиться на базі підготовки спецпідрозділу КОРД в м. Київ. Також курсанти продемонстрували відпрацювання засобів фізичного впливу та ін.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Київського університету права НАН України, Заслуженого юриста України, кандидата юридичних наук, професора, Відмінника освіти України Юрія Ладиславовича Бошицького з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо ректора Київського університету права НАН України, Заслуженого юриста України, кандидата юридичних наук, професора, Відмінника освіти України Юрія Ладиславовича Бошицького з Днем народження!

Шановний Юрію Ладиславовичу!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого сьогоднішнього свята – Дня народження!

Притаманні Вам почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, оптимізм, сміливість та непідкупна небайдужість до долі, очолюваного Вами навчального закладу, неодноразово довели, що той чи інший напрямок Вашої діяльності завжди спрямований на успішний розвиток і процвітання юридичної освіти в Україні.

Під Вашим керівництвом Київський університет права Національної академії наук України здійснив прогресивний крок у розбудові навчально-наукового комплексу європейського типу, де на високому професійному рівні готують юристів ХХІ століття.

Детальніше...
 
Вітаємо Військову частину 3011 Національної гвардії України з 51-річницею
Про інститут - Новини

Вітаємо Військову частину 3011 Національної гвардії України з 51-річницею

Шановний В’ячеславе Михайловичу!

Від імені дружнього колективу Донецького юридичного інституту МВС України вітаємо Вас із 51-річницею з Дня заснування Військової частини 3011 Національної гвардії України.

Впродовж цих років очолювана Вами військова частина здійснює підготовку справжніх патріотів нашої держави. Підпорядкований Вам підрозділ служить справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки України. Сьогодні військовослужбовці частини 3011 демонструють високу професійну майстерність, відповідальність і витримку,  вірність присязі та військовому обов’язку, своєю напруженою службою та працею забезпечують виконання поставлених завдань по забезпеченню зв’язку.

Детальніше...
 
Вітаємо колектив та вихованців Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою з 30-річчям
Про інститут - Новини

Вітаємо колектив та вихованців Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою з 30-річчям

Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, маючи девіз: «Воля, перемога, честь», вже 30 років виховує цілісну, всебічно розвинену, відкриту до інтелектуального і творчого розвитку особистість, свідомого громадянина України, майбутнього захисника Вітчизни.

Вихованці закладу продовжують славні військові традиції нашого народу. Адже, немає більшої честі, ніж бути військовим, і немає більшої заслуги, ніж служити своїй країні. Пройде небагато часу і на плечі багатьох з них ляже відповідальність за захист миру, незалежності і цілісності нашої держави.

Детальніше...
 
Фахівці та курсанти-першокурсники ДЮІ у м. Маріуполі презентували напрями підготовки поліцейських на загальнообласному ярмарку вакансій «Крок до роботи»
Про інститут - Новини

Відповідно до норм діючого Закону України «Про Національну поліцію» поліція здійснює свою діяльність на засадах відкритості та прозорості, забезпечує доступ до публічної інформації, взаємодіє з органами державної влади та органами місцевого самоврядування. Також діяльність поліції здійснюється в тісній співпраці та взаємодії з населенням, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями на засадах партнерства і спрямована на задоволення їхніх потреб. А рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції. Саме тому ректором інституту, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним зазначена необхідність активно проводити іміджеві заходи серед громади м. Маріуполя, співпрацювати у цьому напрямі з підрозділами поліції ГУНП в Донецькій області та Управлінням патрульної поліції у м. Маріуполі.

Так 27 вересня Маріупольський міський центр зайнятості спільно з Донецьким обласним центром занятості при підтримці Маріупольської міської ради та участі представників Програми розвитку ООН в м. Маріуполі, Датської Ради у справах біженців, Міжнародної молодіжної організації «AIESEC» та Благодійного Фонду «Каритас Маріуполь» в Палаці культури «Металург» м. Маріуполя проводив загальнообласний ярмарок вакансій «Крок до роботи». В заході серед понад 30 роботодавців приймали участь і представники Донецького юридичного інституту МВС України. Метою участі фахівців інституту в ярмарки вакансій «Крок до роботи» була презентація професії правоохоронця.

Детальніше...
 
З 1 жовтня на заміських дорогах не забудьте вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар
Про інститут - Новини

З 1 жовтня на заміських дорогах не забудьте вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар 1

Такі вимоги висуваються до водіїв, що рухаються поза населеними пунктами в осінньо-весняний та зимовий період. Починаючи з 2013 року Правила дорожнього руху передбачають необхідність ввімкнення денних ходових вогнів, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ввімкнення ближнього світла фар на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами в період з 1 жовтня по 1 травня.

Через сезонне погіршення погодних умов така вимога є вкрай необхідною, адже спрямована на підвищення безпеки руху за містом. Саме у цей період року значно погіршується видимість на дорозі через дощі, тумани, снігопади або хуртовини, тому виникає необхідність покращити видимість не лише для інших водіїв, а й для пішоходів.

На автошляхах поза населених пунктів швидкість транспорту набагато вища та часто становить понад 100 кілометрів на годину, а аварійні ситуації на високих швидкостях, як відомо, часто закінчуються трагічно. Включені ж фари або ходові вогні дозволяють водіям завчасно розгледіти на дорозі машину і утриматися від ризикованих маневрів.

Детальніше...
 
До Дня працівника освіти в Металургійній районній у місті раді відбулося урочисте нагородження
Про інститут - Новини

28 вересня в Металургійній районній у місті раді відбувся урочистий прийом з нагоди Дня працівника освіти, яке зібрало в дружнє тепле коло педагогічну родину району та стало справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці педагога. За час професійної діяльності педагог навчає тисячі дітей, віддаючи кожному з них частину свого серця.

З привітальним словом перед присутніми виступив заступник голови районної у місті раді Носик Сергій Олексійович, який щиро подякував працівникам освітянської галузі за щоденну копітку самовіддану працю, зазначивши, що, мабуть, жодне професійне свято не відлунюється у людській душі так чисто і дзвінко, як День працівників освіти.

Детальніше...
 
Розвиток стресостійкості поліцейського
Про інститут - Новини

Службова діяльність правоохоронців є стресогенною, навіть екстремальною, адже пов’язана із припиненням злочинних посягань на життя та здоров’я пересічних громадян, часто здійснюється в надзвичайних обставинах та ситуаціях, пов’язаних з підвищеним професійним ризиком, небезпекою для життєдіяльності. Тож, адаптуватися до умов агресивного середовища та підвищити рівень стресостійкості є важливим психологічним вмінням для правоохоронця.

Ганс Сельє, американський ендокринолог, засновник та дослідник «стресу» розглядав стрес як адаптацію особистості в умовах впливу стрес факторів (1936 рік). В перекладі з англ. «стрес» означає тиск, напруження. Невротична особистість, нейросистема якої вчасно не перетравила стресову ситуацію, є напруженою, що виявляється у втраті балансу емоційного, інстинктивного, рухливого та мисленнєвого центрів. Реакція особистості на стрес залежить від сили стресорів і стресостійкості: запасу важливих інформаційно-енергетичних ресурсів для подолання стресових ситуацій.

Сьогодні поняття «стрес» виходить за рамки суто біологічного характеру, його значення розпоширюється на психічний, соціальний та духовний рівні буття особистості й трактується неоднозначно. Поняття «стрес» вживають як фактор розвитку особистості, і як причину різних захворювань. Негативними наслідками стресу є «дистрес» та дезадаптація особистості у суспільстві. Дистрес є вираженням надмірного порушення балансу та втрати ресурсів, що на фізичному рівні проявляється у вигляді психосоматичних симптомів, на психічному ‒ як конфліктність з іншими, як внутрішній конфлікт, відсутність сенсу життя або «ноогенні неврози», за В.Франклом, й на духовному ‒ як втрата віри в Бога, у вищу силу Всесвіту.

Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання Наукової ради інституту
Про інститут - Новини

27 вересня 2017 року відбулося чергове засідання Наукової ради Донецького юридичного інституту МВС України.

Відповідно до Положення про Наукову раду Донецького юридичного інституту МВС України серед її основних завдань є розроблення рекомендацій Вченій раді інституту щодо обрання наукових керівників (консультантів) для роботи над дисертаційними дослідженнями та надання права наукового керівництва кандидатам наук, які працюють в Донецькому юридичному інституті, розгляд тем дисертаційних досліджень, які виносяться на затвердження Вченої ради інституту.

У 2017 році відбулася успішна вступна кампанія на навчання в аспірантурі (ад’юнктурі) навчального закладу, яка здійснює підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за державним замовленням та за кошти юридичних та фізичних осіб за спеціальністю 081 «Право» за такими науковими спеціальностями:

Детальніше...
 
В міжнародний день правових знань в Донецькому юридичному інституті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжгалузеві зв’язки цивільного, господарського та трудового права» (анонс, фоторепортаж)
Про інститут - Новини

28 вересня 2017 року о 10-00 на базі юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, б. 21) у читальному залі загальної бібліотеки вишу відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжгалузеві зв’язки цивільного, господарського та трудового права»

Метою заходу було обговорення сучасного стану вказаних галузей права, виявлення тенденцій їх розвитку та розв’язання актуальних питань. І хоча конференція мала статус всеукраїнської, за складом учасників і рівнем обговорених питань вийшла на рівень міжнародної. Серед учасників крім вчених і практиків з України були представники Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Республіки Польща, Республіки Білорусь. У ході роботи конференції учасниками було зроблено пропозиції щодо удосконалення законодавства, практики та навчального процесу.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області, доктора юридичних наук, генерала поліції третього рангу Валерія Вʼячеславовича Середу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області, доктора юридичних наук, генерала поліції третього рангу Валерія Вʼячеславовича Середу з Днем народження!

Шановний Валерію Вʼячеславовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Ваша трудова діяльність в органах внутрішніх справ розпочалася з далекого 1991 року. Ви пройшли шлях від начальницького складу в підрозділах громадської безпеки УМВС України у Львівській області до ректора Львівського державного університету внутрішніх справ, і вже з 2016 року очолюєте Головне управління Національної поліції у Львівській області. Талант керівника, глибокі знання і досвід, відданість обраній справі дозволили Вам багато років очолювати вищий навчальний заклад Міністерства внутрішніх справ України. Повною мірою володіючи основами професійного управління, Ви створили гідні умови для підготовки майбутніх фахівців правоохоронних органів.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval