Шановний пане Сергію!

Від імені колективу Донецького юридичного інституту МВС України приміть сердечні привітання у день Вашого 45-річного ювілею!

Ви стали Генеральним директором легендарного футбольного клубу «Шахтар» ще у  2004 році. Завдяки Вашій наполегливій та натхненій праці  «Шахтар» вісім разів був чемпіоном України, шість разів володарем Кубка України, сім разів володарем Суперкубку України, та володарем Кубку УЕФА у 2009 році! Ваш особистий внесок у розвиток українського національного футболу був неодноразово оцінено керівництвом країни, за це Вас було неодноразово нагороджено Орденом «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів. У Вашій особі український футбол здобув надійного наставника, тож,  нехай Ваша щира відданість улюбленій команді приносить свої плоди і в майбутньому та дарує радість всім закоханим у самовіддану гру легендарного донецького «Шахтаря»!

Шановний пане Сергію!

Прийміть щиросердечні вітання з Ювілеєм! Нехай всі Ваші починання будуть успішними, а мрії здійснюються. Здоров’я, щастя та благополуччя Вам і Вашій родині, а улюбленій команді яскравих перемог та нових здобутків!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking