Шановний пане Леоніде!

Від імені Вченої ради, колективу, курсантів, студентів, слухачів, адʼюнктів, аспірантів та докторантів Донецького юридичного інституту МВС України вітаємо Вас з призначенням на посаду проректора Харківського національного університету внутрішніх справ.

Ви присвятили своє життя праці на благо України у стінах університету, подолавши вражаючий шлях становлення як науковця, досягли визначних здобутків на науковій ниві, а освітня діяльність стала поштовхом для професійної діяльності випускників, які без сумніву стали професіоналами своєї справи практичної діяльності у правоохоронних підрозділах нашої держави.

Понад сімдесят наукових праць, захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення у 2016 році, а також отримання вченого звання професора за цією ж спеціальністю, визначають Вас, як високопрофесійного науковця, що робить значний вклад у юридичну та поліцейську науку згідно вимог сьогодення, що ставляться перед закладами вищої освіти МВС України.

Діяльність на посаді ученого секретаря Секретаріату Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ з 2012 року – це висока довіра та впевненість у Вас як відповідальному керівнику та науковцю, здатному об’єктивно та оперативно долати перешкоди у діяльності університету. Впевнений, що призначення Вас на посаду проректора Харківського національного університету внутрішніх справ, стане запорукою його нових успіхів, розвитку та здобутків.

Бажаємо Вам, шановний пане Леоніде невичерпної енергії, наполегливості, натхнення, професійних успіхів, задоволення від результатів роботи, а підґрунтям плідної професійної діяльності нехай будуть міцне здоров`я, благополуччя, любов рідних та близьких.

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking