Шановний Андрію Миколайовичу!

У цей святковий день від усієї душі Вас вітає колектив Донецького юридичного інституту МВС України!

Глибоко шануємо та поважаємо Ваш багатий трудовий шлях та неоціненний життєвий досвід. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість,відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час діяльності на посаді заступника начальника Саксаганського районного відділу у м. Кривий Ріг Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. У мужнього, щирого і гарного чоловіка, талановита і чарівна донька. Завдяки своїй харизмі та ретельній підготовці, красуня отримала корону та титул «Міні Міс Всесвіт-Україна 2019». Висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Шановний Андрію Миколайовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, у справах-мудрість та виваженість. Хай збуваються всі мрії, щоб кожен день приносив багато приємних несподіванок, щоб Вас оточували тільки добрі і потрібні люди!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking