26 січня 2019 року в Донецькому юридичному інституті проведено фестиваль поліцейської і юридичної освіти, в рамках заходу деня відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів. Під час заходу спеціально для молоді підготували виступ «групи для показових виступів» з числа курсантів першого курсу факультету номер 1 під керівництвом провідного фахівця факультету майора поліції Єрошкіна Миколи Володимировича. Група продемонструвала прийоми з рукопашного бою, елементи бойової акробатики та спеціальної тактичної підготовки.
Головною метою є залучення патріотично налаштованих абітурієнтів, щоб у майбутньому змогли вступити до лав Національної поліції України, займалися захистом держави. Також з метою формування здорового образу життя, військово-патріотичне виховання молоді. Адже,наступальні дії значною мірою залежать від фізичної підготовки майбутнього правоохоронця.
Рішучість, мужність, бійцівські риси характеру, формування тактики дій-це усі набутті знання готовності до захисту України.
Наповняй молодь новими знаннями – дій досягай!
Група комунікації ДЮІ