Офіційна пошта        [email protected]

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Донецький юридичний інститут МВС України

«Кубок юної України» саме під такою назвою пройшов Всеукраїнський турнір з самбо, в якому прийняв участь і наш курсант 1 курсу факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України Сергій Щербатий.

01.09.2019 року, курсант 2019 року набору Сергій відстоював честь Донецького юридичного інституту та Дніпропетровської області. Турнір проходив у одному з курортних містечок Одеської області м. Кароліна - Бугаз.

Сергій боровся у ваговій категорії до 81-го кг, і на змаганнях посів почесне III місце. Посівши призове місце, йому було присвоєно спортивний розряд «Кандидата в майстри спорту України» з боротьби «Самбо».

Кожен рік до інституту вступають на навчання все більше і більше спортсменів, адже тут створюються сприятливі умови для їх розвитку. Керівництво інституту докладає багато зусиль не тільки для спортивного розвитку здобувачів вищої освіти, які вже займалися спортом до навчання, але і щодо залучення у спортивні секції всіх охочих до занять спортом.

Вітаємо нашого курсанта і бажаємо подальших перемог.