Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 11
Вчора: 1384
Цього тижня: 11
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10896
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374771


У Донецькому юридичному інституті МВС України триває робота з підвищення кваліфікації патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

16 квітня 2018 року відбувся новий заїзд патрульних поліцейських Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі, Кіровоградської та Черкаської областей Департаменту патрульної поліції до Донецького юридичного інституту МВС України з метою підвищення рівня своєї кваліфікації.

Детальніше...
 
Студентство в заході «Читай, пізнавай, розумій ...»
Про інститут - Новини

На підтримку акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю» завідувачем  кафедри господарсько-правових дисциплін к. ю. н. Кадалою В.В., к.держ. упр., доц. Хайловою Т.В. і к.е.н., доц. Гузенко О.П. було організовано виховний захід «Читай, пізнавай, розумій...», який відбувся за участі магістрів 1 курсу групи 501/1-МЮ.

Детальніше...
 
Представники факультету № 2 інституту забезпечили проведення «Факультативу з поліцейським» у загальноосвітній школі № 41 м. Маріуполя
Про інститут - Новини

20 квітня у загальноосвітній школі № 41 Лівобережного району м. Маріуполя відбувся «Факультатив з поліцейським» у якому приймали участь співробітники управління кадрового забезпечення поліції Донеччини спільно з представниками Донецького юридичного інституту. Особовий склад факультету № 2 інституту представляли викладач кафедри гуманітарних дисциплін Олена Волік, фахівець факультету Тетяна Кошелєва та курсанти першокурсники Андрій Шпота і Ростислав Гриценко.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Профорієнтаційні заходи кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у місті Жовті Води
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Профорієнтаційні заходи кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у місті Жовті Води

Детальніше...
 
До Дня навколишнього середовища (День довкілля) у Маріуполі проведено толоку
Про інститут - Новини

Згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 в Україні з 1998 року щорічно у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища. В 2018 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 21 квітня. Саме тому, за традицією нашого інституту – не баритися з прибиранням та наведенням ладу на своїй території, у м. Маріуполі напередодні Дня навколишнього середовища були проведені толоки за місцем розташування адміністративних будівель інституту, а саме на території прилеглій до Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» за адресую пр. Будівельників 145, та на території прилеглій до навчального корпусу факультету № 2 інституту за адресою вул. Луніна 89.

Детальніше...
 
Психологічна служба Донецького юридичного інституту підтримує пілотний проект під назвою «Співпраця працівників поліції та курсантів заради безпеки неповнолітніх»
Про інститут - Новини

У рамках тісної співпраці Донецького юридичного інституту МВС України з Криворізьким відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області з березня 2018 року на базі факультету №1 почав діяти масштабний проект «Співпраця працівників поліції та курсантів заради безпеки неповнолітніх», сутність якого полягає в тому, щоб не тільки навчити майбутніх поліцейських навичкам ефективної превентивної діяльності, але й здійснювати широке інформування населення, правове навчання та виховання неповнолітніх, налагоджувати ефективну взаємодію з цією категорією осіб.

Детальніше...
 
Напередодні дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України у Маріуполі проведено День відкритих дверей «Фестиваль юридичної та поліцейської освіти»
Про інститут - Новини

21 квітня об 11.30 на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МІС України особовий склад факультету № 2 провів День відкритих дверей «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти».

На профорієнтаційному заході було присутніх понад 200 гостей з Мангушського району, Маріупольського морського ліцею, загальноосвітніх навчальних закладів м. Маріуполя, майбутні абітурієнти спільно з батьками. Зазначений захід проходив за участю ГУНП в Донецький області, громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» та представників НДЕКЦ.

Детальніше...
 
З нагоди Дня заснування навчального закладу Донецький юридичний інститут провів Фестиваль поліцейської і юридичної освіти
Про інститут - Новини

28 квітня Донецький юридичний інститут 57 років поспіль відзначає знаменну подію – День заснування навчального закладу. З цієї нагоди інститутом заплановано заходи, які підвищують імідж як інституту, так і професії поліцейського.

21 квітня, в навчально-виховному комплексі факультету № 1 Донецького юридичного інституту відбувся Фестиваль поліцейської та юридичної освіти, присвячений Дню заснування навчального закладу, який відвідали абітурієнти різного віку і з різних шкіл міста Кривого Рогу. Так, до навчального закладу завітали учні Криворізьких ЗОШ №20, 49, 115, Військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою, а також гості нашого міста – учні з м. Жовті Води. Жвавий інтерес до умов вступу та навчання у Донецькому юридичному інституті виявили патрульні поліцейські, які нещодавно пришли до лав поліції.

Гостей запросили до актової зали навчального корусу, де усі мали можливість отримати фахову інформацію як про історію вишу, так і про умови вступу до Донецького юридичного інституту його особливості як відомчого навчального закладу системи МВС та про потенціал науково викладацького складу.

Першим до присутніх звернувся перший проректор інституту капітан поліції Єгор Назимко, який представив гостям президію заходу та коротко ознайомив з історією навчального закладу. Єгор Сергійович звернув увагу присутніх, що у липні 2014 року через загострення суспільно-політичної ситуації в регіоні Донецький юридичний інститут було переведено до м. Маріуполя Донецької області. Відповідно до наказу МВС України від 30 вересня 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України було передислоковано до м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. На сьогодні інститут є вищим навчальним закладом МВС України, який завдяки самовідданості науково-викладацького складу інституту та всього колективу здійснює підготовку фахівців-юристів, що мають попит на ринку праці, як для Національної поліції України, так і для державних і комерційних структур. Підготовка фахівців в інституті здійснюється на денній та заочній формах навчання, у тому числі за джерелами фінансування: за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних і юридичний осіб.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 забезпечили проведення квест-заходу для шкіл Центрального району м. Маріуполя «Бути здоровим, жити здорово!»
Про інститут - Новини

19 квітня у загальноосвітній школі № 7 м. Маріуполя проходив квест-захід для шкіл Центрального району «Бути здоровим, жити здорово!». Мета заходу популяризація безпечної життєдіяльності, здорового способу життя, фізичної культури та спорту. Захід мав патріотично спрямований напрям та був пов'язаний з правомірною поведінкою. Саме тому, забезпечували проведення заходу курсанти першокурсники факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. У заході приймали участь десять команд старшокласників з різних шкіл Центрального району м. Маріуполя.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України провели психологічний тренінг на тему: «Психопрофілактика дистресу в лавах Національної поліції»
Про інститут - Новини

13 квітня 2018 року перший проректор Донецького юридичного інституту МВС України, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович вручив старшому психологу СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковнику поліції Кендиш Олені Миколаївні два навчально-практичних посібника на тему: «Теоретичні та емпіричні засади розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів» та «Психотренінгові практики з розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів». Посібники розроблено на замовлення науковим співробітником НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, психологом Когут О.О. за керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки завідувача Червінчука А.В.

Детальніше...
 
Кращі випускники інституту підтримують акцію «Подаруй книгу вишу ‒ переселенцю»
Про інститут - Новини

Куди б не закинула доля справжнього патріота свого навчального закладу, душею і серцем він завжди з Аlma Мater. Вимушено полишивши рідну землю Донеччини, кращий випускник Донецького юридичного інституту МВС України 2007 року Юрій Сергійович Коллер, як і сам інститут, мужньо та рішуче долає труднощі та негаразди, що виникають на новому місці перебування.

Детальніше...
 
Суботник на факультеті № 1 Донецького юридичного інститут до Дня довкілля
Про інститут - Новини

21 квітня Український день навколишнього середовища (День довкілля), головна мета якого — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Детальніше...
 
На базі Донецького юридичного інституту розпочала діяльність Громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських»
Про інститут - Новини

14 квітня, в Палаці культури «Мистецький» за ініціативи ректора Донецького юридичного інституту Віктора Бесчастного відбулася презентацію Громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», яка була створена в кінці 2015 року за ініціативи групи дітей-старшокласників з прифронтових населених пунктів Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалика. На теперішній час організація налічує близько 1500 учасників з усіх куточків Донеччини. У регіоні успішно функціонує 21 самостійна ланка Ліги.

Детальніше...
 
Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» продовжують підтримувати внутрішньо-переміщених курсантів вишу
Про інститут - Новини

Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» активно співпрацює з Донецьким юридичним інститутом МВС України та підтримує студентів і курсантів з Донецької і Луганської областей, які навчаються у виші-переселенці.

Так, 17 квітня в навчально-виховному комплексі Донецького юридичного інституту МВС України відбулася зустріч з представниками соціальної організації «БТ «Мережа» Кривий Ріг» Сидоренко Нінель та Соловйовою Наталею, які порушили болючі питання з приводу захисту прав внутрішньо-переміщених осіб.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України підтримали вчені Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАН України
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України має багато друзів. Так, до акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю» приєдналися вчені Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України Беляневич Олена Анатоліївна та Мягкий Андрій Вікторович. Вони передали до бібліотеки вишу свою монографію «Корпоративне управління за законодавством України: теоретико-прикладні проблеми» (2017 р. видання). Автори монографії: Беляневич О.А. – відомий вчений не тільки в Україні, доктор юридичних наук, професор, завідувач відділу правового забезпечення ринкової економіки НДІ приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака, автор більше 100 наукових публікацій, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, член Науково-методичної ради Національної школи суддів України; Мягкий А.В. – кандидат юридичних наук, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, засновник адвокатського об’єднання «Андрій Мягкий та партнери».

Детальніше...
 
Фонд загальної бібліотеки інституту поповнився літературою із власної бібліотеки Гаращука Володимира Миколайовича
Про інститут - Новини

Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Факт надходження дарів у бібліотеку – показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті, яскраве свідчення опікування її долею.

Детальніше...
 
Запоріжжя – Хортиця, Кривий Ріг – палац культури «Мистецький», цікаві зустрічі, нові знайомства та плани на майбутній розвиток громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» у Кривому Розі
Про інститут - Новини

Кінець минулого тижня для нашого інституту відзначився знаменною подією. У м. Кривому Розі презентовано громадську організацію «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських». Приємно, що саме наш інститут став основою для розвитку руху патріотично налаштованої, з активною громадською позицією, молоді як Криворіжжя так і всієї Дніпропетровської області.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту вшанували пам'ять загиблих в дорожньо-транспортній пригоді
Про інститут - Новини

У вівторок вранці, 17 квітня, в Кривому Розі Дніпропетровської області сталося страшне, кроваве ДТП. Легковий автомобіль Mazda врізався в маршрутку, яку відкинуло на автобус, що рухався в зустрічному напрямку. За останніми даними, в результаті зіткнення трьох транспортних засобів загинули дев'ять осіб, ще понад 10 отримали травми різного ступеня тяжкості. У місті 18 квітня оголошено траур за загиблими.

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця відділу режимно-секретного та документального забезпечення Марину Вадимівну Войчишену з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Марино Вадимівно!

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 прийняли участь у святкових заходах ГУНП в Донецькій області, присвячених Дню карного розшуку
Про інститут - Новини

15 квітня виповнилося 99 років з дня створення підрозділів карного розшуку України. У цей день ще в далекому 1919 році Декретом Раднаркому України була утворена секція судово-кримінального розшуку в складі Народного комісаріату юстиції. Так підрозділи карного розшуку мають славну історію, але головне це те, що саме працівники підрозділів карного розшуку у різні десятиліття стоять на передньому краю боротьби зі злочинністю.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval