Новини

Вибір майбутньої професії відповідальний крок у житті кожної людини. Наша країна потребує енергійних, інтелектуальних, працелюбних та сміливих професіоналів!

Старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ДЮІ майор поліції Єрошкін Микола взяв участь у зйомках телепрограми "Ракурс. Вечірний прайм".

Курсанти факультету 1 четвертого і третього курсу разом з Полком патрульної поліції презентували локацію «Поліцейський відділ».

З метою привернення уваги громадян до теми безпеки на дорогах  науково-дослідна лабораторія, курсанти Донецького юридичного інституту МВС разом з Полком патрульної поліції та учнями шкіл м.Кривого Рогу організували шикування у формі цифри «0». Сподіваємось, що подібні акції матимуть результат і одного дня зникне необхідність їх проводити.

Старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ДЮІ майор поліції Микола Єрошкін взяв участь у зйомках нового 7-ми серійного екстремального проекту телеканалу Рудана під назвою "Мінус. Хроніки провальних зон Кривбасу".

Між Донецьким юридичним інститутом МВС України, в особі ректора інституту Віктора Бесчастного та Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області, в особі начальника Миколи Семенишина, приймаючи до уваги події, що відбуваються в Україні за останні роки, усвідомлюючи необхідність постійного забезпечення публічної безпеки у Донецькій області, надаючи важливе значення розвитку взаємодії в галузі якісної підготовки кадрів для Національної поліції України, з метою вдосконалення навчально-методичного забезпечення, підвищення якості підготовки працівників поліції укладено договір про співпрацю.

Співробітники Донецького юридичного інституту заслужено користуються повагою громадськості Кривого Рогу. Тому їх доволі часто запрошують виступити експертами із глобальних актуальних питань правового забезпечення різних аспектів функціонування держави, місцевих територіальних громад та життя людей. Саме через такий привід 25 вересня 2019 доцент кафедри господарсько-правових дисциплін Дмитро Іваненко прийняв участь у програмі «Тема дня» Першого Криворізького каналу.

18 вересня на головній площі Кривого Рогу пройшло урочисте вручення сертифікатів військовослужбовцям 21-ї окремої бригади, які завершили курс підготовки з питань громадської безпеки.

20 вересня 2019 року у Маріуполі пройшов фестиваль поліцейської та юридичної освіти. Молодь побачила презентацію досягнень курсантів Донецького юридичного інституту МВС України, виступи спецпризначенців та кінологів, майстер-клас від експертів-криміналістів, виставку спецтехніки.

Регіональний круглий стіл «Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції в МВС» пройшов 20 вересня 2019 року у місті Маріуполі на базі Донецького юридичного інституту МВС.

Real time web analytics, Heat map tracking