Шановна Олено Олексіївно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Колектив вишу гордиться Вами як успішною випускницею нашого навчального закладу! Без сумніву, Ви є прикладом уміння поєднувати зразкове несення служби та плідну наукову і педагогічну діяльність. Ваше життя вже понад 20 років пов’язано з рідним вишем. Юною, запальною курсанткою Донецького інституту внутрішніх справ у 1994 році Ви розпочали свою службу в органах внутрішніх справ, а сьогодні – Ви полковник поліції та завідувач кафедри. Прагнучи бути прикладом у всьому Ви, закінчивши інститут, успішно захищаєте дисертаційне дослідження і активно продовжуєте науково-дослідну роботу, поповнивши сучасну фахову юридичну літературу новими навчальними посібниками з криміналістики та кримінального процесу.

Окремої уваги заслуговує Ваш вагомий внесок у розвиток кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз, яку Ви очолюєте, адже бути начальником – це мистецтво і щоденна кропітка робота. Ви справляєтеся з цією стратегічною для нашого вишу справою на відмінно. Притаманні Вам професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність, відкритість, тонке почуття гумору здобули Вам пошану та авторитет серед колег, курсантів, студентів та слухачів вишу.

Інститут став саме тим місцем, де Ви змогли повністю реалізувати свої таланти. У важкі для Alma Mater часи Ви залишились вірною Присязі і продовжуєте успішно та плідно працювати у рідному виші за новим його місцем розташування на благо народу України.

Впродовж багатьох років Ви на високому рівні здійснюєте підготовку правоохоронців рідної держави, передаючи свій безцінний досвід. Ви справжній педагог та наставник, який може пишатися поколінням випускників, учнів та послідовників. Ми щиро шануємо Вас за активну життєву позицію, багаторічне самовіддане служіння народу України.

Водночас Ви турботлива матуся та чарівна жінка – це теж Ваше велике досягнення, яке свідчить про багатогранність та душевне багатство Вашої особистості!

Шановна Олено Олексіївно!

Від усієї душі прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, фінансової стабільності, гармонії у всьому, любов у всіх її проявах, мирного неба над головою. Нехай по життю супроводжує Вас удача й успіх, оточують близькі за духом люди, а кожен Ваш день сяє новими веселковими барвами!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking