Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 48
Вчора: 605
Цього тижня: 653
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 8989
Минулого місяця: 13826
Всього: 1217537


Новини
Донецький юридичний інститут МВС України розширює міжнародну співпрацю

15 лютого 2018 року Донецький юридичний інститут МВС України став повноправним членом Європейської організації публічного права (м. Афіни, Грецька Республіка). Виконавчий комітет Європейської організації публічного права затвердив Ректора інституту, професора Бесчастного В.М. представником у Раді директорів.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники кафедр факультету № 2 інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 18 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Виїзний День відкритих дверей Донецького юридичного інституту за сприяння «Ліги майбутніх поліцейських» проведено в Мангушському районі Донецької області

 

Детальніше...
 
Психологи з відділу кадрового забезпечення та науково-дослідної лабораторії разом із деканом факультету №4 організували тренінг для магістрів на тему: «Питання самоідентифікації поліцейського в професійному середовищі»

У правоохоронній системі українського суспільства все гостріше постає проблема забезпечення надійності функціонування Національної поліції України. Зокрема, підвищено увагу до проблематики організації професіографічних досліджень в поліції. Барко Вадим Іванович, головний науковий співробітник лабораторії психологічного забезпечення ДНДІ МВС України, доктор психологічних наук, професор зазначив, що «усебічне професіографічне вивчення різних видів професійної поліцейської діяльності є необхідною передумовою вирішення проблем, пов’язаних з ефективністю використання кадрового потенціалу, оптимізацією процесів відбору до лав поліції найбільш придатних кандидатів, підготовки та перепідготовки кадрів, раціоналізацією режимів і умов праці тощо».

Але, професійний розвиток поліцейського на етапі вибору професії не завершується і навчання у виші продовжується та включає два аспекти: діяльнісний та особистісний. Якщо діяльнісний аспект професіограми враховує професійні норми-вимоги, що висуваються до професіонала: формування базових функцій, які складають зміст професіограми та якостей, які входять до моделі спеціаліста й відображають особливості, обмеження; то особистісний підхід включає: орієнтацію на самореалізацію; на міжособистістне спілкування та ідентифікацію із колегами, наставниками професійного середовища. Взаємодія і спілкування з людьми в даному аспекті є важливими соціально-психологічними характеристиками професії поліцейського. Виробити навички ефективної взаємодії є можливим завдяки тренінговим заняттям.

Психологи Кокош Катерина Анатоліївна та Когут Олександра Олександрівна провели тренінг із магістрами факультету №4 на прохання декану факультету №4 Єпринцева Пилипа Сергійовича. Головну увагу було приділено питанням особистісної ідентифікації, формуванню «Я-образу» та адекватної «Я-концепції». На такій основі особистість має можливість сформувати індивідуальний стиль діяльності, який орієнтує її на певний відхід від нормативних складу та вимог.

Детальніше...
 
Вітаємо декана факультету № 3 кандидата юридичних наук Олександра Валерійовича Ампілогова з Днем народження!

Шановний Олександре Валерійовичу!

Від чистого серця прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата педагогічних наук Галину Вікторівну Мухіну з Днем народження!

Шановна Галино Вікторівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Уже протягом тривалого часу Ви є невід’ємною частиною Донецького юридичного інституту, адже понад 18 років успішно працюєте на благо і розвиток нашого навчального закладу.

Детальніше...
 
Ними пишається курс: Творча особистість – Шпак Тарас!

Продовжуючи рубрику під назвою «Ними пишається курс», в якій розповідаємо про кращих курсантів, їх здобутки, перемоги, досягнення сьогодні напишемо про переможця ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці – курсанта 104/17-го навчального взводу факультету №1, рядового поліції Шпака Тараса Сергійовича.

Шпак Тарас Сергійович родом з села Веселе, Синельникового району, Дніпропетровської області. На навчання до вишу-переселенця направлений Синельниківським відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області. За час навчання у Донецькому юридичному інституті на факультеті №1 Шпак Т.С. зарекомендував себе зарекомендував себе з позитивного боку, як сумлінний, дисциплінований, активний, талановитий курсант. За результатами першого семестру 2017-2018 навчального року середній бал поточної успішності Тараса є найвищим серед курсантів 1 курсу і складає 4,67 балів. Багато часу приділяє самостійній підготовці та праці з додатковою літературою. Прагне завжди глибоко та ґрунтовно розібратися в питаннях дисциплін, що вивчаються.

За характером Тарас спокійний, комунікабельний, врівноважений, але за необхідністю може відстояти свою точку зору. Наполегливо ставиться до досягнення мети. Активний, рішучий, у спілкуванні ввічливий, тактовний, доброзичливий, може без коливань прийняти правильне рішення.

Крім того Тарас бере активну участь у житті курсу та інституту в цілому. Є учасником та призером багатьох конкурсів: конкурс декламування творів Т.Г. Шевченка серед курсантів та студентів Донецького юридичного інституту( ІІ місце), участь у ІІI Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» імені Марії Фішер-Слиж (номінація «Твір (поезія)»-І місце, номінація «Декламування»-ІІІ місце), участь у VIІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Відчувши в собі талант, Тарас почав щедро дарувати його людям, постійно працюючи над удосконаленням своїх здібностей, примножуючи свій творчий здобуток новими перлинами та від цього отримує справжню радість.

Детальніше...
 
Нові успіхи гирьовиків інституту на престижних змаганнях у м. Запоріжжі

11 березня 2018 року у місті Запоріжжі відбувся турнір з гирьового спорту, який в цьому році отримав статус міжнародного, Меморіал генерал-полковника артилерії Збройних сил України, двічі Героя Радянського Союзу, Петрова Василя Степановича серед збірних команд Збройних сил України, правоохоронних органів, рятувальних та інших структур.

Генерал Петров дійсно є людиною-легендою, єдиним у світі офіцером, який воював у роки Другої світової війни проти німецько-фашистських загарбників без обох рук та який все своє життя присвятив українській армії та служінню українському народові. І ось уже вчетверте небайдужими запоріжанами під керівництвом заслуженого майстра спорту України з гирьового спорту багаторазової чемпіонки та рекордсменки світу Любові Олександрівни Черепахи було організовано цей чудовий турнір, в знак вшанування пам’яті видатного полководця, в якому взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту. Змагання проводилися за програмою двоборства з гирями вагою 24 кг.

За результатами кропіткої та тяжкої боротьби на помостах наші гирьовики показали дуже гарні результати і посіли наступні місця:

Детальніше...
 
Презентація професій відбулася на День відкритих дверей у Донецькому юридичному інституті (АНОНС)

Сьогодні свої двері знову гостинно відкрив навчально-виховний комплекс Донецького юридичного інституту МВС України аби майбутнім абітурієнтам розповісти як навчаються, де живуть курсанти Факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) та в яких сферах діяльності можуть застосувати себе люди з юридичною освітою.

Інститут відвідали майбутні випускники загальноосвітніх шкіл як м. Кривий Ріг, так і школи Криворізького та Софіївського районів. Так, на День відкритих дверей, який традиційно проходив в рамках «Фестивалю поліцейської та юридичної освіти», відвідали учні ЗОШ №53, ЗОШ № 43, Криворізький ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, Гірничий технікум, учні шкіл Тернівського району, сіл Радушне, Вільне, Широке та зі шкіл Софіївського району, їх батьки, вчителі, а також школярі, які закінчать навчання через кілька років, але вже сьогодні вибирають собі майбутню професію і використовують для цього всі джерела інформації: інтернет, телебачення, радіо, ін.

Басенко Артем, учень школи № 53, дізнався про День відкритих дверей з інтернету. З дитинства мріяв стати поліцейським, оскільки і тато, і дідусь працювали в міліції. Відвідавши виш-переселенець вперше, був дуже вражений, як за такий короткий час заклад не лише продовжив, а й розширив освітню діяльність у місті. «Дуже добре, що зараз, щоб отримати таку омріяну професію, мені не потрібно буде їхати в інше місто», говорить Артем.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 та слухачі Академії поліції інституту ознайомилися з проектом «100 годин волонтерства»

Маріупольська міська рада, громадське об’єднання «Майбутнє Маріуполя» та Приазовський державний технічний університет у рамках проекту «Укріплення суспільної довіри» ініціювали соціальний проект «100 годин волонтерства». Даний соціальний проект спрямований на залучення активної молоді та громадян міста до реалізації соціальних ініціатив через волонтерський рух.

7 березня розпочав роботу сайт 100hov.org.ua, який наповнюється заявками від муніципальних, суспільних організацій та жителів міста, яким необхідна допомога. Враховуючи розвиток партнерських відносин між поліцією та громадськими організаціями 13 березня 2018 року відбулося ознайомлення курсантів факультету № 2 та слухачів курсів первинної професійної підготовки Академії поліції з соціальним проектом та представниками волонтерського руху.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 446
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval