Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Новини
В рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі»

24 травня 2018 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в залі Академії Публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі», основними напрямами роботи якого було привернення уваги суспільства до проблемних питань у сфері державного управління та контролю за безпекою дорожнього руху, ведення обліку ДТП та аналіз причин і умов, що сприяли їх виникненню, поліпшення безпечності транспортних засобів, доріг та дорожньої інфраструктури, відповідальності за порушення правил дорожнього руху, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму тощо. Організаторами науково-практичного заходу виступили: Донецький юридичний інститут МВС України, Криворізька міська рада, Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України», Міжнародний благодійний фонд допомоги постраждалим внаслідок ДТП, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та Благодійна організація «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг».

Під час відкриття науково-практичного заходу ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Бесчастний Віктор Миколайович вручив подяки за активну участь у Загальнонаціональному Тижні безпеки дорожнього руху та дієву підтримку в організації та проведенні круглого столу Теслюку Сергію Івановичу – директорові Департаменту з охорони праці і промислової безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Омарову Джанаю Магомедовичу – директорові приватного підприємства «Одіум-Престиж» та Соколюк Еллі Геннадіївні – виконавчому директору Благодійної організації «БТ «Мережа».

Детальніше...
 
Особовий склад факультету № 2 привітав випускників шкіл м. Маріуполя зі святом «Останнього дзвоника»

25 травня 2018 року стало святковим для випускників шкіл м. Маріуполя. Як і по всім іншим містам та селам нашої України у загальноосвітніх навчальних закладах проходило свято «Останнього дзвоника». На це свято привітати своїх друзів з різних загальноосвітніх навчальних закладів міста: шкіл, ліцеїв, гімназій прийшли як керівництво факультету № 2 інституту, так і науково-педагогічний склад та курсантський підрозділ факультету. Слід зазначити, що минулорічні випускники шкіл м. Маріуполя, а сьогодні це курсанти нашого інституту на емоційному піднесенні прийняли участь у святі. Це чергова можливість не лише привітати випускників шкіл, своїх друзів із здобуттям загальної середньої освіти, а і поспілкуватися з керівництвом шкіл, вчителями, поділитися своїми здобутками за перший рік навчання в Донецькому юридичному інституті в якості курсанта, майбутнього офіцера поліції.

З метою якісного забезпечення проведення свята «Останнього дзвоника» фахівці інституту, за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного були підготовлені листи-подяки, які на урочистостях були вручені на шкільних лінійках директорам та учням шкіл. У своїх промовах представники факультету № 2 вітали випускників зі вступом у доросле життя та бажали яскравих наступних кроків по життю.

Детальніше...
 
Інформація про вихід друком збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» № 1 (62) 2018 року

Вітаємо наукову спільноту Донецького юридичного інституту МВС України з виходом першого у 2018 році номера фахового збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу»!

Накладом у 100 примірників вийшов друком  очікуваний науковою спільнотою черговий номер збірника «Правовий часопис Донбасу» –  № 1 (62) 2018 року.

До збірника кращими правниками країни було подано 28 статей. Активну позицію виявили науковці нашого вузу, зокрема Є. С. Назимко, Є. В. Зозуля, Л. М. Ніколенко, С. С. Вітвіцький, С. В. Лосич, П. С. Єпринцев,  О. О. Волобуєва, О. М. Мердова, О. В. Назимко,  М. С. Городецька,  Г. С. Буга, В. В. Буга, О. П. Цуркан. Радіємо, що до публікацій результатів своїх перших наукових розвідок у фаховому збірнику «Правовий часопис Донбасу» долучилися й наші аспіранти М. С. Андріяшевська, О. Г. Бабенко, В. В. Печко, ад’юнкт А. В. Обод.

Детальніше...
 
«Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя» поповнює свої ряди

14 квітня 2018 року є днем народження ГО «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя».

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» створена за ініціативи групи дітей-старшокласників зі шкіл населених пунктів на лінії розмежування Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалика, з потужною підтримкою Головного управління Національної поліції в Донецькій області, 20 листопада 2015 року. Натепер функціонує 21 самостійна ланка Організації, яка нараховує біля 1500 учасників. З метою популяризації серед населення міста Кривого Рогу відомчої вищої юридичної освіти та отримання професії правоохоронця створено осередок «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя» на базі Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Сьогодні всі школи міста святкують свято Останнього дзвоника

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника, свята, якого немає в жодному календарі. Останній дзвоник - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти, це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

У цей незабутній для школярів день прийшли розділити з ними свято не лише їхні рідні та близькі. А й за традицією на святковому заході серед почесних гостей випускників привітали особовий склад Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Донецького юридичного інституту МВС України Бесчастного Віктора Миколайовича з присудженням наукового ступеня доктора юридичних наук!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.05.2018 № 480 (додаток 4) «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 16 травня 2018 року» Бесчастному Віктору Миколайовичу присуджено науковий ступінь доктора наук за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

Детальніше...
 
Подорожуємо шляхами історичних подій та поетичних звершень

Освітньо-виховний процес з формування особистості майбутнього правоохоронця вимагає використання інноваційних підходів до вивчення історичної та культурної спадщини нашого народу. Саме тому за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного особовий склад факультету № 2 активно представляє наш інститут у Координаційній раді при очільникові поліції Донеччини. До Координаційної ради входять вищі навчальні заклади, які проводять освітню діяльність у м. Маріуполі. В рамках діяльності Координаційної ради плануються та проводяться різні заходи, зокрема патріотичного та правового виховання.

Так, у період з 19 по 22 травня представники курсантського підрозділу факультету № 2 у складі делегації дітей Донецької області отримали можливість прийняти участь у подорожі шляхами історичних подій та поетичних звершень. До складу делегації дітей Донецької області увійшли також учні з Красногорівки, Гранітного, Мангуша та загальноосвітніх навчальних закладів Маріуполя.

Безпосередньо 20 травня діти Донеччини побували у м. Жовті води та селі Жовте Дніпропетровської області. Саме на цій землі у далекому 1648 році козацьке військо на чолі з Богданом Хмельницьким здобуло першу перемогу над польськім військом. Ця перемога стала початком національно-визвольної війни українського народу у середині ХVII століття проти польського панування. Курсанти у складі делегації дітей Донеччини перебували на берегах річки Жовтої, на місці де знаходився спостережний пункт Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 
Тематичний колоквіум «Наука на службі Британської поліції»

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року, № 145/97. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Науковий потенціал України вважається одним із найкращих у Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів у різних галузях науки. Без наукового працівника, без педагога, держава не має майбутнього. Їхня наполеглива праця примножує здобутки в науці, вихованні громадян нашої країни. Адже ці люди – справжні сіячі й садівники на ниві суспільного буття, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Разом із тим, це основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбуття.

Цього року свято припало на 18 травня. До цієї дати в усіх куточках країни проходили тижні науки, цікаві заходи наукових товариств, Дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних та іноземних науковців із популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, презентації інноваційних розробок, демонстрації науково-популярних фільмів тощо. Не став винятком і Донецький юридичний інститут МВС України та приєднався до відзначення цього свята.

Детальніше...
 
Привітання Юрія Григоровича Вілкула з початком роботи круглого столу "Безпека на дорозі"

 
У Донецькому юридичному інституті відбулися урочисті заходи з нагоди випуску здобувачів освітнього ступеня бакалавра (АНОНС)

Учора у виші-переселенці відбулися урочистості збори з нагоди вручення дипломів бакалавра випускникам юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України. Здобувачів освітнього ступеня бакалавр зі святом вітали керівництво навчального закладу та почесні гості.

Відкрився урочистий захід внесенням прапору Донецького юридичного інституту прапороносною групою та спільним виконання Державного Гімну України.

Після вітальної промови ректора вишу-переселенця, професора Віктора Миколайовича Бесчастного, який привітав присутніх випускників зі знаменною датою –  закінченням навчання та отриманням диплома слово надали начальнику навчально-методичного відділу Лоц Ларисі Борисівні, яка зачитала наказ ректора про рішення державної екзаменаційної комісії.

Цього року диплом звичайного зразка «бакалавра» одержали 108 випускників, та 1 диплом з «відзнакою».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 476
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval