Протягом 19–22 квітня в місті Житомирі пройшов Кубок України серед дорослих та чемпіонат України серед юніорів з гирьового спорту, а також чемпіонат України з гирьового спорту серед ветеранів. Ці змагання стали наймасовішими змаганнями сезону 2018 року, оскільки в них взяли участь більше 300 гирьовиків з 21 регіону нашої країни. Спортсмени мірялися силами у пятьох номінаціях: класичному двоборстві, довгому циклі, естафеті класичній та естафеті по довгому циклу, ривку серед жінок. Чоловіки змагалися з гирями вагою 32 кг, жінки 24 кг відповідно. Гирьовики Донецького юридичного інституту традиційно взяли участь у цих престижних змаганнях.

До складу спортивної делегації вишу увійшли:

викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1, майстер спорту України з гирьового спорту, тренер 1-ї категорії, суддя 1-ї категорії, майор поліції Леонід Федорович Гаража;

- курсант 104/17-го навчального взводу факультету № 1 майстер спорту України з гирьового спорту рядовий поліції Владислав Хоменко;

- курсант 101/17-го навчального взводу факультету № 1 кандидат в майстри спорту України з гирьового спорту рядовий поліції Анастасія Устінова;

- курсант 204/16-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Андрій Желудченко;

Після проходження мандатної комісії та процедури зважування в перший день змагань наші спортсмени прослухали лекцію-семінар від представника Національного антидопінгового центру «Антидопінговий контроль у спорті», а Леонід Гаража мав змогу підвищити свою майстерність на суддівському семінарі Союзу гирьового спорту України.

20 квітня першим на поміст вийшов Владислав Хоменко, який у гирьовому двоборстві у ваговій категорії до 78 кг, в напруженій конкурентній боротьбі, продемонструвавши найкращі бійцівські якості вперше за свою спортивну кар’єру став бронзовим призером чемпіонату України серед юніорів.

Також цього дня наша красуня Анастасія Устінова показавши  чудову технічну та тактичну підготовку стала віце-чемпіонкою змагань, додавши до здобутків наших атлетів срібну нагороду, поступившись лише майстру спорту України міжнародного класу Вікторії Ковалюк з м. Дніпра.

Наступного дня відбувся професійний дебют у нашого важковаговика Андрія Желудченка, який вперше взяв участь у змаганнях такого рівня з гирями вагою 32 кг. Наш спортсмен у ваговій категорії до 95 кг встановив особистий рекорд у поштовху, ривку, сумі двоборства та продемонстрував гарні результати на даному етапі підготовки.

В цей же день ще одну бронзову нагороду в юніорській естафеті здобув наш Владислав Хоменко.

В завершальний день змагань Владислав Хоменко в поштовху довгим циклом серед юніорів, встановивши особистий рекорд – 51 підйом, став срібним призером, поступившись лише майстру спорту України міжнародного класу Сергію Єрмоленку з Харкова . Також він виборов ще одну бронзу в юніорській естафеті за поштовхом довгим циклом, таким чином здобувши аж чотири нагороди у всіх змагальних дисциплінах.

Не залишився без нагороди і Леонід Гаража, який у складі збірної команди Донецької області в естафеті за поштовхом довгим циклом став бронзовим призером кубку України.

Також хотілося б відзначити і вихованця гирьової школи інституту старшого лейтенанта поліції Євгена Душкевича, який зараз проходить службу в Криворізькому ВП ГУ НП в Дніпропетровській області, який не зважаючи на брак часу під час підготовки до змагань гідно виступив та здобув дві бронзові нагороди у естафетах у складі збірної команди Донецької області. 

Крім того гирьовиками нашого навчального закладу під час змагань було проведено широку правову та профорієнтаційну роботу серед молоді: детально роз’яснено правила вступу до Донецького юридичного інституту та донесено інформацію про умови навчання у відомчому виші, а також роздано профорієнтаційну продукцію.

Також  Леонід Гаража брав активну участь у роботі головної суддівської колегії змагань, до якої був включений наказом Міністерства молоді та спорту України завдяки своїм високим професійним якостям.

Спортсмени збірної команди Донецького юридичного інституту з гирьового спорту щиро дякують за допомогу під час підготовки та відрядження на змагання ректорові інституту Віктору Миколайовичу Бесчастному палкому прихильнику фізичної культури та спорту.

А наші гирьовики вже готуються до нових змагань, які вже 04-06 травня 2018 року відбудуться у с. Чкалово Нікопольського району Дніпропетровської області, де пройде чемпіонат України серед юнаків і дівчат, та обіцяють і надалі примножити свої спортивні досягнення, здобувати нові перемоги та прославляти Донецький юридичний інститут МВС України на всеукраїнській та міжнародній арені.

 

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1

Real time web analytics, Heat map tracking