Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.4%Ukraine Ukraine
4.7%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 868
Вчора: 1252
Цього тижня: 2120
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 21443
Минулого місяця: 20153
Всього: 1385318


Дві перемоги наших юнаків у волейбольному чемпіонаті Кривого Рогу
Про інститут - Новини

На передодні святкування Дня весни та в рамках Чемпіонат – 2018 Аматорська волейбольна ліга (АВЛ) в м. Кривий Ріг наші волейболісти провели дві зустрічі із ВК «КНУ» (Криворізький національний університет (КНУ) та ВК «Барси» (Тернівський район).

У рамках третього туру наші юнаки зустрічалися із ВК «Барси», здобули перемогу із рахунком 3:0. Команду гаряче підтримував фан-клуб Донецького юридичного інституту. З кращого боку слід відзначити курсантів факультету № 1 Донецького юридичного інституту Олександра Чалих, Євгена Британ та студента юридичного факультету Євгена Пушкаря.

Другим суперником була досвідчена команда ВК «КНУ». Гра була напруженою та складалася доволі непросто. Водночас, наша команда проявила характер та здобула вольову перемогу із рахунком 3:0. Після чотирьох турів наші хлопці посідають другу сходинку в турнірній таблиці.

Детальніше...
 
Шестикласники у гостях у курсантів факультету № 2
Про інститут - Новини

Одним із напрямів з популяризації Донецького юридичного інституту профорієнтаційною групою факультету № 2 у м. Маріуполі є проведення правовиховних заходів в межах правової освіти дітей різних вікових категорій.

Законодавче закріплення правового статусу дитини, як особи, яка не досягла повнолітнього віку тобто вісімнадцяти років, має важливе значення у діяльності правоохоронців. Знання віку притягнення до кримінальної відповідальності в залежності від ступеню тяжкості вчинення суспільно-небезпечного діяння чи адміністративних правопорушень сприяє своєчасному проведенню запобіжних заходів з профілактики втягнення дітей у злочинну чи іншу антигромадську діяльність.

Проведений попередній аналіз свідчить, що в діяльності різних суб’єктів з профілактики вчинення дітьми кримінальних чи адміністративних правопорушень є недоліки щодо об’єкту діяльності. Зокрема, визначаючи об’єкт діяльності навіть деякі правознавці і правоохоронці за основу беруть не всю вікову категорію дітей, а лише неповнолітніх тобто осіб від 14 до 18 років. Але, загальновідомо що юридична категорія «дитина», відповідно до ст. 6 Сімейного кодексу України та Закону України «Про охорону дитинства» має дві вікові категорії – це неповнолітні і малолітні. Малолітні це особи від народження до досягнення 14 років. Саме, малолітні особи у силу своїх вікових та психологічних особливостей є найбільш не захищеними у процесі соціалізації у суспільстві, оскільки маючі негативний приклад своїх батьків, сприймають антигромадській спосіб життя за норму і тому найбільш схильні до жебрацтва, бродіння, або залучення дорослими особами до порушень законодавства у сфері суспільної моралі.

Детальніше...
 
Вітаємо члена наглядової ради інституту Володимира Анатолійовича Устименка з обранням членом-кореспондентом Національної академії наук України
Про інститут - Новини

07 березня 2018 року на загальних зборах Національної академії наук України, переважною більшістю голосів було обрано УСТИМЕНКА Володимира Анатолійовича членом-кореспондентом Національної академії наук України по Відділенню історії, філософії та права НАН України.

Шановний Володимире Анатолійовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добра і миру, благополуччя і реалізації всіх планів, снаги і незгасної енергії та подальших професійних перемог.

Нехай це досягнення додасть Вам наснаги, віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! Залишайтеся завжди людиною дій, а Ваше прагнення йти вперед слугує Вам джерелом нових інтересів, цілей та діяльності.

Детальніше...
 
Вітаємо члена наглядової ради інституту Олександра Любимовича Копиленка з обранням дійсним членом (академіком) Національної академії наук України
Про інститут - Новини

07 березня 2018 року на загальних зборах Національної академії наук України, переважною більшістю було обрано КОПИЛЕНКА Олександра Любимовича дійсним членом (академіком) Національної академії наук України по Відділенню історії, філософії та права НАН України.

Шановний Олександре Любимовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди обрання Вас дійсним членом (академіком) Національної академії наук України. Це звання є свідоцтвом успіху та визнанням заслуг за Вашу багаторічну працю і потужний внесок у розвиток вітчизняної правової науки. Ви є прикладом послідовного і наполегливого руху до вершин професіоналізму.

Детальніше...
 
Вітаємо інженера гаражу відділу матеріального забезпечення Донецького юридичного інституту Аркадія Аркадійовича Холодова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Аркадіє Аркадійовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
«Феєрія краси – 2018» від курсантів першого курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня у м. Маріуполі відбувся перший обласний професійно-творчий конкурс «Феєрія краси  ‑ 2018». Творчу конкуренцію багатотисячним колективам Приазовського державного технічного університету, Маріупольського державного університету, поліції Донеччини, патрульній поліції, іншим учасникам святкового заходу склала творча команда курсантів 1-го курсу факультету № 2 нашого інституту. Ще рік тому учні різних загальноосвітніх закладів м. Маріуполя, Нікольського та Мангушського районів Донецької області, а сьогодні курсанти 1-го курсу факультету № 2 підготували високоякісну програму, яка реалізувалася у виступах Дар’ї  Селіної та її групи підтримки. Спільно з іншими учасницями та їхніми командами наші курсанти у черговий раз зазначили, що сучасні жителі українського Донбасу є творчо мислячими, патріотичними громадянами. Чи це студентка, курсантка, школярка, діюча співробітниця поліції, лікар тощо – вся краса області була презентована в палаці культури «Молодіжний» м. Маріуполя.

Детальніше...
 
Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту вдруге постіль виборола звання чемпіона Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України
Про інститут - Новини

06 березня 2018 року, згідно плану-календаря проведення чемпіонатів ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту.

Серед 15 команд силовиків взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту. Змагання проходили за правилами Союзу гирьового спорту України у семи вагових категоріях з гирями вагою 32 кг у гирьовому двоборстві.

Після проходження обов’язкових процедур зважування, мандатної комісії та урочистого відкриття змагань розпочалася боротьба на гирьових помостах.

Розпочали виступ традиційно спортсмени в ваговій категорії до 63 кг, де курсант 202/16-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Бєглар Рубаненко у напруженій боротьбі з сильними супротивниками виборов третє місце.

Детальніше...
 
Весна неповторний момент в житті колективу…
Про інститут - Новини

Весна завжди є приємним моментом в житті кожної людини, колективу. Не є виключенням і колектив Волейбольного клубу «Донецький юридичний інститут». Це і збільшення товариських ігор, старт в Чемпіонатах міста Кривий Ріг «Чемпіонат в першій лізі з волейболу (м. Кривий Ріг)» та «Любительська Волейбольна Ліга - 2018», а головне – вітання жіночої команди зі святом весни, радості. Це чудове свято несе у світ ніжність і красу, радість і перемогу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – радість, щастя, надія, кохання – пов’язане з жінкою.

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам чарівність, тепло та затишок, зігріє сонячним промінням Ваші долі, розтопить кригу негараздів. Хай у Вашій душі завжди панує весна і квітнуть квіти.

Детальніше...
 
Керівництво інституту взяло участь у покладанні квітів до пам’ятника Тараса Шевченку в День народження великого Кобзаря
Про інститут - Новини

09 березня народився видатний поет та художник Тарас Григорович Шевченко. Безсмертне його ім’я відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

З нагоди 204-ої річниці від дня народження Кобзаря у місті відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка – борця за незалежність і свободу українського народу. Квіти біля підніжжя – знак поваги до знаної особистості і шани конституційних прав і свобод. Городяни, що прийшли вшанувати пам'ять великого Кобзаря читали «Заповіт» з книги 1955 року випуску.

На церемонії покладання квітів до пам'ятника Кобзарю взяли участь заступник міського голови, голови районів, депутати, учасники бойових дій в зоні АТО, криворіжці та гості міста. До урочистого заходу долучилися представники вишу-переселенця – перший проректор Донецького юридичного інституту МВС України Назимко Єгор Сергійович та проректор інституту Панченко Микола Анатолійович.

Детальніше...
 
З нагоди 8 Березня від чоловіків Донецького юридичного інституту найкращі вітання та найтепліші слова звучали для жінок-колег
Про інститут - Новини

Дуже символічно, що жіноче свято припадає саме на початок весни, адже це чарівна пора, коли прокидається і розквітає все навколо.

Напередодні свята, з нагоди 8 Березня, чоловіки Донецького юридичного інституту для своїх колег влаштували справжнє свято. Вся дружня родина Донецького юридичного інституту зібралася у залі загальної бібліотеки.

Відкрив урочистості перший проректор інституту Єгор Сергійович Назимко, який привітав усіх жінок вишу з Міжнародним жіночим днем.

«Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті, - сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. У вас є головний жіночий талант – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Жінка допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає нам, чоловікам. Бажаємо Вам, чарівні жінки, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Хай у Вашій оселі завжди панують злагода та добробут!»

Детальніше...
 
На факультеті № 2 організовано виставку стінного друку за творами Тараса Григоровича Шевченка
Про інститут - Новини

До 204 річниці з дня народження видатного українського поета, митця, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка курсантами 1-го факультету № 2 на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» МВС України організовано виставку стінного друку. Протягом лютого місяця курсантами 106 та 107 навчальних взводів були виконані стіннівки у різних стилях, від одноманітних, виконаних олівцями до кольорових, виконаних різними фарбами.

Саме тому пропонуємо переглянути фото звіт про виставку стінного друку за творами Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше...
 
Красуня факультету № 2, курсант Дар’я Селіна прийняла участь у першому обласному професійно-творчому конкурсі «Феєрія краси - 2018», присвяченому Міжнародному жіночому дню
Про інститут - Новини

В межах діяльності Координаційної ради ГУНП в Донецькій області та вищих навчальних закладів м. Маріуполя розглядаються різні актуальні питання спільної діяльності. Так за ініціативи поліції Донеччини було організовано професійно-творчий конкурс «Феєрія краси - 2018», присвячений Міжнародному жіночому дню. Ідея поєднати службову діяльність і творчі здобутки жінок знайшла підтримку у Національній і патрульній поліції в Донецькій області, Донецькому юридичному інституті МВС України, Маріупольському державному університеті, Приазовському державному технічному університеті, територіальному медичному об’єднанні МВС України регіону та молодіжній громадській організації «Ліга майбутніх поліцейських» з навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа № 48».

Конкурс проходив у два етапі. Перший етап проходив на місцях. На факультеті № 2 Донецького юридичного інституту МВС України переможницею 1-го етапу стала курсант 106-го навчального взводу Дар’я Селіна, яка за підтримки культурно-масового відділу курсантського самоврядування факультету приступила до підготовки до участі в другому фінальному етапі професійно-творчого конкурсу «Феєрія краси - 2018». Творчу групу з підготовки до фіналу очолила курсант 107-го навчального взводу факультету № 2 Ангеліна Ткач. У групу підтримки Дар’ї увійшли курсанти факультету № 2 Еліна Топал, Жанна Носова, Олександра Садовнича, Віктор Відернік, Олексій Гришко та Сергій Алмазов, які приступили до репетицій. За умовами конкурсу було підготовлено відеопрезентацію, творчий конкурс, підібрані костюми, відбувалась і інтелектуальна підготовка тощо. Курсанти, не дивлячись на навчання та несення служби у добових нарядах з кожною репетицією удосконалювали свою творчу майстерність.

Детальніше...
 
Нові горизонти співпраці з криворізькою поліцією
Про інститут - Новини

Головною метою реформування системи МВС задекларовано необхідність трансформації міліції у сервісну службу поліції, яка у своїй діяльності керується принципом верховенства права, відповідно до якого людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Слід зазначити, що безпосередньо до поліцейських громадяни найчастіше звертаються за допомогою та захистом, тому вміння правильно реагувати на звернення громадян, вміло та коректно спілкуватися з різними верствами суспільства, уникати конфліктних ситуацій тощо є важливими навичками сучасного поліцейського. Особливої уваги потребують діти, які є найменш захищеними, залежать від рішень дорослих, часто не можуть самостійно звернутися за необхідною допомогою, не мають знань та вмінь щодо захисту своїх прав. Слід відзначити, що наразі загострюються соціально-економічні проблеми в суспільстві, що впливає на збільшення випадків потрапляння дитини у складні життєві обставини, вчинення жорстокого поводження щодо дитини, втягування дітей у кримінальні угруповання, залучення до жебрацтва, до найгірших форм дитячої праці, тощо. Все це вимагає від сучасних поліцейських  ефективного виконання завдань щодо забезпечення прав та якнайкращих інтересів дітей, пошуку нових інструментів спілкування поліцейських з дітьми різних вікових категорій.

Детальніше...
 
9 березня відзначається день народження українського поета та художника – Тараса Шевченка
Про інститут - Новини

Шевченко був не тільки поетом, а й одним з найвидатніших майстрів українського образотворчого мистецтва.

9 березня відзначається день народження українського поета та художника.

У світовій літературі ім’я Тараса Шевченка стоїть в одному ряду з іменами таких видатних поетів, як Джорд Байрон, Вольфганг Гете, Діонісій Соломос, Олександр Пушкін. Найвідоміший твір Великого Поета – збірка українських поезій «Кобзар». Його талант проявився у написанні поезій та прози українською та російською мовами, художній та графічній творчості, громадській діяльності, філософії, політиці, фольклористиці.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України, професора Віктора Бесчастного з Міжнародним жіночим днем
Про інститут - Новини

Шановні жінки!

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

Від колективу чоловіків інституту та себе особисто сердечно вітаю Вас зі святом весни та любові – 8 Березня!

Детальніше...
 
Чоловіки факультету № 2 та Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» вітають жінок та дівчат зі святом весни, жіночості та краси 8 Березня
Про інститут - Новини

На передодні свята весни, жіночості та краси – 8 Березня, в актовому залі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулися святкові заходи. Попередньо чоловіки факультету № 2 та Академії поліції визначилися з концертними номерами, провели репетиції. Слід зазначити запал хлопців ‑ курсантів 106 та 107 навчальних взводів, які приготували різноманітні концертні номери під керівництвом провідного фахівця факультету № 2 Валерія Солейка.

Детальніше...
 
Вітання з 8 Березня від відділу з питань преси та інформації апарату міської ради і виконкому м. Кривого Рогу!
Про інститут - Новини

 
Вітання з 8 Березня від колективу видавництва КОНДОР!
Про інститут - Новини

 
Вітання з 8 Березня від Донбаського державного технічного університету!
Про інститут - Новини

 
Вітання з 8 Березня від курсантів Донецького юридичного інституту!
Про інститут - Новини

 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval