Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 283
Вчора: 560
Цього тижня: 3223
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 11559
Минулого місяця: 14092
Всього: 1220107


Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Виїзний День відкритих дверей Донецького юридичного інституту проведено в Нікольському районі Донецької області

 

Детальніше...
 
Патріотичне виховання курсантів – одне із пріоритетних завдань вишу
Про інститут - Новини

14 березня – День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні від 17 січня 2017 року рішенням Верховної Ради. Його встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Березень 2014 року увійшов у новітню історію України завдяки фактичній анексії Криму. Крім того, в південно-східних регіонах України закликали до від’єднання від України. Саме у березні 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити - саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

Детальніше...
 
Вічна пам'ять Мамутову Валентину Карловичу, українському ученому-юристу, дійсному члену НАН України, директору Інституту економіко-правових досліджень НАНУ
Про інститут - Новини

15 березня 2018 року пішов з життя видатний український учений, Заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член НАН України, директор Інституту економіко-правових досліджень НАНУ Мамутов Валентин Карлович.

Валентин Карлович народився 30 січня 1928 року в Одесі. Закінчивши Свердловський юридичний інститут, він розпочав професійну діяльність у Державному арбітражі при виконкомі Свердловської обласної ради. Очолював юридичні відділи Міністерства будівництва підприємств вугільної промисловості УРСР, Донецького раднаргоспу, Міністерства вугільної промисловості УРСР. Під його керівництвом у 1958-65 роках працювала правова секція техніко-економічної ради Донецького раднаргоспу.

У 1965 захистив докторську дисертацію, того ж року призначений заступником керівника Донецького відділення Інституту економіки АН УРСР. З 1969 року працював заступником директора Інституту економіки промисловості АН УРСР. 1972 року був обраний членом-корреспондентом АН УРСР, у 1988 році — обраний академіком АН УРСР.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, доктора юридичних наук, професора, академіка Міжнародної Академії науки та практики організації виробництва Віталія Мар’яновича Комарницького з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Мар’яновичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
До Дня українського добровольця на факультеті № 2 проведено виховний захід «Мій вибір захищати Україну»
Про інститут - Новини

З метою підтримання традицій інституту з національно-патріотичного виховання заступником декана факультету № 2 Сергієм Пекарським та провідним фахівцем факультету № 2 Валерієм Солейко, спільно з представниками курсантського самоврядування факультету 14 березня 2018 року було проведено виховний захід серед курсантів факультету під гаслом – «Мій вибір захищати Україну».

На початку заходу було зазначено, що, враховуючи історичну спадщину нашого народу, розвиток руху добровольців, які стали на захист України у 2014 році відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.01.2017 № 4261 «Про відзначення Дня добровольця України» саме 14 березня визнано Днем добровольців України. Саме добровольчі батальйони весною – влітку 2014 року врятували незалежність України.

У ті буремні дні епіцентром подій стали міста Донецької та Луганської областей. Так, ще 5 березня 2014 року на підтримку незалежності і єдності України у м.Донецьку пройшов багатотисячний мітинг. 13 березня у м. Донецьку від рук сепаратистів загинув український патріот. Чотири роки тому 14 березня у м. Києві, прямо з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на військовий вишкіл з метою зупинити наступ терористичного сепаратизму на український Донбас.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Профорієнтаційні заходи науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності

 

Детальніше...
 
Фінал Чемпіонату України із пляжного волейболу в закритих приміщеннях
Про інститут - Новини

Уперше в м. Кривий Ріг для популяризації пляжного волейболу 2-4 березня пройшов фінал Чемпіонату України із пляжного волейболу в закритих приміщеннях серед дівчат (U -17). Для участі в фінальній стадії прибули близько тридцяти команд. Географія міст учасників змагань досить широка. Це і представники Одещини, Запоріжжя, Хмельниччини, Житомирщини, Київщини, Харківщини та Дніпропетровщини. Нагадаємо, що два попередніх етапи проходили в містах Деражні (Хмельницька область) та м. Харкові.

У змаганнях брали участь і дівчата із волейбольної команди Донецького юридичного інституту. Протягом трьох днів на трьох спортивних майданчиках точилася запекла боротьба та вирували непідкупні емоції. Змагання проходили в СК «Локомотив», ДВНЗ КНУ (Криворізький Національний університет), ДВНЗ КДПУ (Криворізький педагогічний університет) та КЗШ № 103. Відкривав змагання член Федерації волейболу України Олександр Самсонюк, який відвідав Кривий Ріг з метою визначення рівня готовності спортивних об’єктів до проведення змагань. На його думку, змагання мають набувати масовості, в Україні вводяться в експлуатацію зали із піском, що наближують до літніх умов. Заключний день змагань транслювався в прямому ефірі. На відкриття змагань були запрошені курсанти Донецького юридичного інституту МВС України. Змагання проходили протягом двох днів. У фіналі зійшлися пари із Чорноморська (Одеська область). За третю сходинку боролися представниці із Деражні та Житомира/Одеса. Члену Федерації волейболу України Олександру Самсонюку був вручений цінний подарунок від Донецького юридичного інституту МВС України та запрошення відвідати виш-переселенець. Останній із вдячністю прийняв запрошення та погодився скористатися нагодою та відвідає наш навчальний заклад.

Детальніше...
 
Курсант Донецького юридичного інституту МВС України стала переможницею Конкурсу на краще декламування творів Т.Г. Шевченка
Про інститут - Новини

Цьогоріч країна відзначила 204 річницю від дня народження Великого Кобзаря. У вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ з цієї нагоди пройшов конкурс на краще декламування творів поета вільної та справедливої України.

З ініціативи ректора В.М. Бесчастного в Донецькому юридичному інституті МВС України кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін було організовано й проведено відбірковий конкурс декламування творів Т.Г. Шевченка серед курсантів та студентів. Конкурс проводили доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Сабельникова Т.М., Новікова О.О., Пономаренко К.В. Він відбувся у два етапи. Перший було проведено 9 лютого на факультетах, другий – загальноінститутський ‒ відбувся 19 лютого. Усього за першість змагалися 20 курсантів та студентів першого й другого курсів.

Детальніше...
 
Випуск курсів підвищення кваліфікації в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

З 26 лютого по 12 березня 2018 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проходили курси підвищення кваліфікації 23 патрульних поліцейських, направлених на навчання Управліннями патрульної поліції в Донецькій області, в Луганській області та в містах Краматорську та Слов'янську.

Під час курсів поліцейські вивчали такі дисципліни: «Дії патрульного під час масових заходів», «Взаємодія поліції та суспільства», «Антикорупційне законодавство», «Складання процесуальних документів», «Права людини», «Толерантність», «Ефективна комунікація» та інші.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота керівництва Факультету №1

 

Детальніше...
 
Курсант Донецького юридичного інституту завоював бронзову медаль на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби
Про інститут - Новини

5 березня в спортивному залі Палацу спорту "Локомотив" відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед юніорів ‎1998-1999 року народження. Випробувати свої сили, поглянути на суперників та влаштувати справжнє шоу приїхали з Києва та 15 областей України, а саме з Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської та Черкаської областей. Кожен учасник турніру демонстрував прекрасну боротьбу, а ще - бойовий дух! Учасники йшли вперед і билися як воїни! В перемогах, їхньому настрої відчувалася шалена любов до справи.

У чемпіонаті взяв участь наш курсант – Гончаров Святослав, який вразив уболівальників вольовою, насиченою прийомами боротьбою.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Юрія Володимировича Делія з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Юрію Володимировичу!

У цей радісний день дозвольте від чистого серця привітати Вас з Днем народження!

Ми щиро пишаємося Вами як випускником нашого навчального закладу та співробітником, що зробив неоціненний вклад у розвиток рідної Alma Mater. У далекому 1991 році Ви прийняли рішення присвятити себе служінню Українському народові, здобувши фахову освіту спочатку в Донецькій спеціальній середній школі МВС СРСР, а згодом – у Донецькому інституті внутрішніх справ МВС України та отримавши неоціненний досвід практичної роботи на посаді оперуповноваженого міжрайонного відділення по захисту державних бюджетних коштів, боротьбі з шахрайством і з фінансовими ресурсами на Полтавщині, Ви повертаєтеся до стін рідної Alma Mater, де активно продовжуєте свою науково-педагогічну діяльність і донині.

Детальніше...
 
Дві перемоги наших юнаків у волейбольному чемпіонаті Кривого Рогу
Про інститут - Новини

На передодні святкування Дня весни та в рамках Чемпіонат – 2018 Аматорська волейбольна ліга (АВЛ) в м. Кривий Ріг наші волейболісти провели дві зустрічі із ВК «КНУ» (Криворізький національний університет (КНУ) та ВК «Барси» (Тернівський район).

У рамках третього туру наші юнаки зустрічалися із ВК «Барси», здобули перемогу із рахунком 3:0. Команду гаряче підтримував фан-клуб Донецького юридичного інституту. З кращого боку слід відзначити курсантів факультету № 1 Донецького юридичного інституту Олександра Чалих, Євгена Британ та студента юридичного факультету Євгена Пушкаря.

Другим суперником була досвідчена команда ВК «КНУ». Гра була напруженою та складалася доволі непросто. Водночас, наша команда проявила характер та здобула вольову перемогу із рахунком 3:0. Після чотирьох турів наші хлопці посідають другу сходинку в турнірній таблиці.

Детальніше...
 
Шестикласники у гостях у курсантів факультету № 2
Про інститут - Новини

Одним із напрямів з популяризації Донецького юридичного інституту профорієнтаційною групою факультету № 2 у м. Маріуполі є проведення правовиховних заходів в межах правової освіти дітей різних вікових категорій.

Законодавче закріплення правового статусу дитини, як особи, яка не досягла повнолітнього віку тобто вісімнадцяти років, має важливе значення у діяльності правоохоронців. Знання віку притягнення до кримінальної відповідальності в залежності від ступеню тяжкості вчинення суспільно-небезпечного діяння чи адміністративних правопорушень сприяє своєчасному проведенню запобіжних заходів з профілактики втягнення дітей у злочинну чи іншу антигромадську діяльність.

Проведений попередній аналіз свідчить, що в діяльності різних суб’єктів з профілактики вчинення дітьми кримінальних чи адміністративних правопорушень є недоліки щодо об’єкту діяльності. Зокрема, визначаючи об’єкт діяльності навіть деякі правознавці і правоохоронці за основу беруть не всю вікову категорію дітей, а лише неповнолітніх тобто осіб від 14 до 18 років. Але, загальновідомо що юридична категорія «дитина», відповідно до ст. 6 Сімейного кодексу України та Закону України «Про охорону дитинства» має дві вікові категорії – це неповнолітні і малолітні. Малолітні це особи від народження до досягнення 14 років. Саме, малолітні особи у силу своїх вікових та психологічних особливостей є найбільш не захищеними у процесі соціалізації у суспільстві, оскільки маючі негативний приклад своїх батьків, сприймають антигромадській спосіб життя за норму і тому найбільш схильні до жебрацтва, бродіння, або залучення дорослими особами до порушень законодавства у сфері суспільної моралі.

Детальніше...
 
Вітаємо члена наглядової ради інституту Володимира Анатолійовича Устименка з обранням членом-кореспондентом Національної академії наук України
Про інститут - Новини

07 березня 2018 року на загальних зборах Національної академії наук України, переважною більшістю голосів було обрано УСТИМЕНКА Володимира Анатолійовича членом-кореспондентом Національної академії наук України по Відділенню історії, філософії та права НАН України.

Шановний Володимире Анатолійовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добра і миру, благополуччя і реалізації всіх планів, снаги і незгасної енергії та подальших професійних перемог.

Нехай це досягнення додасть Вам наснаги, віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! Залишайтеся завжди людиною дій, а Ваше прагнення йти вперед слугує Вам джерелом нових інтересів, цілей та діяльності.

Детальніше...
 
Вітаємо члена наглядової ради інституту Олександра Любимовича Копиленка з обранням дійсним членом (академіком) Національної академії наук України
Про інститут - Новини

07 березня 2018 року на загальних зборах Національної академії наук України, переважною більшістю було обрано КОПИЛЕНКА Олександра Любимовича дійсним членом (академіком) Національної академії наук України по Відділенню історії, філософії та права НАН України.

Шановний Олександре Любимовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди обрання Вас дійсним членом (академіком) Національної академії наук України. Це звання є свідоцтвом успіху та визнанням заслуг за Вашу багаторічну працю і потужний внесок у розвиток вітчизняної правової науки. Ви є прикладом послідовного і наполегливого руху до вершин професіоналізму.

Детальніше...
 
Вітаємо інженера гаражу відділу матеріального забезпечення Донецького юридичного інституту Аркадія Аркадійовича Холодова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Аркадіє Аркадійовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
«Феєрія краси – 2018» від курсантів першого курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня у м. Маріуполі відбувся перший обласний професійно-творчий конкурс «Феєрія краси  ‑ 2018». Творчу конкуренцію багатотисячним колективам Приазовського державного технічного університету, Маріупольського державного університету, поліції Донеччини, патрульній поліції, іншим учасникам святкового заходу склала творча команда курсантів 1-го курсу факультету № 2 нашого інституту. Ще рік тому учні різних загальноосвітніх закладів м. Маріуполя, Нікольського та Мангушського районів Донецької області, а сьогодні курсанти 1-го курсу факультету № 2 підготували високоякісну програму, яка реалізувалася у виступах Дар’ї  Селіної та її групи підтримки. Спільно з іншими учасницями та їхніми командами наші курсанти у черговий раз зазначили, що сучасні жителі українського Донбасу є творчо мислячими, патріотичними громадянами. Чи це студентка, курсантка, школярка, діюча співробітниця поліції, лікар тощо – вся краса області була презентована в палаці культури «Молодіжний» м. Маріуполя.

Детальніше...
 
Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту вдруге постіль виборола звання чемпіона Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України
Про інститут - Новини

06 березня 2018 року, згідно плану-календаря проведення чемпіонатів ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту.

Серед 15 команд силовиків взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту. Змагання проходили за правилами Союзу гирьового спорту України у семи вагових категоріях з гирями вагою 32 кг у гирьовому двоборстві.

Після проходження обов’язкових процедур зважування, мандатної комісії та урочистого відкриття змагань розпочалася боротьба на гирьових помостах.

Розпочали виступ традиційно спортсмени в ваговій категорії до 63 кг, де курсант 202/16-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Бєглар Рубаненко у напруженій боротьбі з сильними супротивниками виборов третє місце.

Детальніше...
 
Весна неповторний момент в житті колективу…
Про інститут - Новини

Весна завжди є приємним моментом в житті кожної людини, колективу. Не є виключенням і колектив Волейбольного клубу «Донецький юридичний інститут». Це і збільшення товариських ігор, старт в Чемпіонатах міста Кривий Ріг «Чемпіонат в першій лізі з волейболу (м. Кривий Ріг)» та «Любительська Волейбольна Ліга - 2018», а головне – вітання жіночої команди зі святом весни, радості. Це чудове свято несе у світ ніжність і красу, радість і перемогу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – радість, щастя, надія, кохання – пов’язане з жінкою.

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам чарівність, тепло та затишок, зігріє сонячним промінням Ваші долі, розтопить кригу негараздів. Хай у Вашій душі завжди панує весна і квітнуть квіти.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 5
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval