Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.2%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.7%United States United States
3.1%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 833
Вчора: 1462
Цього тижня: 5588
Минулого тижня: 3983
Цього місяця: 11025
Минулого місяця: 12074
Всього: 1342660


Роботу І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Національна поліція України: сучасний стан та перспективи розвитку» розпочато!
Про інститут - Новини

Забезпечення охорони прав і свобод людини, протидія злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, надання поліцейських послуг –пріоритетні напрями діяльності Національної поліції України. Донецький юридичний інститут МВС України, як вищий навчальний заклад із специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських, цим питанням приділяє постійну увагу, здійснюючи системні заплановані заходи практичної та наукової діяльності щодо розв’язання  найактуальніших аспектів діяльності Національної поліції України.

Сьогодні, о 10 годині в Головному корпусі Донецького юридичного інституту МВС України розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Національна поліція України: сучасний стан та перспективи розвитку», метою якої є розгляд актуальних питань діяльності Національної поліції України, обговорення ефективності застосування сучасних форм та методів, їх удосконалення в діяльності підрозділів Національної поліції України; узагальнення результатів теоретичних досліджень і набутого практичного досвіду.

Детальніше...
 
Студентка Донецького юридичного інституту стала стипендіатом обласної стипендії Дніпропетровської ОДА
Про інститут - Новини

Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася у Донецькій області, в 2014 році Донецький юридичний інститут переживає не легкі часи. У жовтні 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України,  відповідно до наказу МВС України, передислоковано до м. Кривого Рогу, де в 2015 році здійснив набір перших студентів у місті.

Серед студентів, що твердо вирішили навчатися у виші-переселенці, була і Біба Анна Володимирівна, яка наразі є студенткою 3-го курсу факультету № 3 (юридичного). Анна родом з Донецької області м. Дружківка. За час навчання зарекомендувала себе виконавчою і дисциплінованою старостою з аналітичними здібностями, принциповістю і наполегливістю в досягненні позитивних результатів. Виявляє  ініціативу у навчанні, своєчасно виконує покладені на неї завдання і обов'язки.

Детальніше...
 
Курсанта факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України рядового поліції Твердохліба Владислава Валерійовича рекомендовано до отримання обласної стипендії Дніпропетровської ОДА
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України, як переміщений навчальний заклад, вже не один рік здійснює освітницьку діяльність на теренах міста Кривого Рогу. Однак у виші навчається молодь не лише міста та Дніпропетровської області в цілому. Завдяки плідній співпраці ректора інституту Віктора Бесчастного з керівниками Головних управлінь Національної поліції в областях, на навчання до вишу вступає молодь із різних куточків України. Так, на сьогодні в інституті навчаються курсанти з 13 областей України та м. Київ.

Під час навчання у здобувачів вищої освіти є можливість проявити свої наукові здібності, продемонструвати досягнення в спорті або у інших культурних сферах. У свою чергу керівний та викладацький склад інституту тільки сприяє розвитку потенціалу курсантів та студентів.

Яскравим прикладом цілеспрямованості до покорення вершин науки є курсант 2016 року набору, який навчається на факультеті № 1 (підготовки працівників Національної поліції) інституту – Твердохліб Владислав Валерійович. Молодик виріс та навчався у м. Кривому Розі, у 2016 році закінчивши Криворізький навчально-виховний комплекс № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей «Імпульс», його вибір подальшого навчання зупинився на Донецькому юридичному інституті МВС Україні.

Детальніше...
 
Поетичний виступ курсанта Дмитра Світличного на заходах ГУНП в Донецькій області, присвячених 204-й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка
Про інститут - Новини

21 березня у Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області проходили заходи з нагоди 204-ї річниці з дня народження видатного українського поета, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Участь у святковому заході прийняв і курсант 107 навчального взводу факультету № 2 Дмитро Світличний. Попередньо ним був підготовлений поетичний виступ з уривком з поеми Тараса Григоровича Шевченка «Сон».

Спільно з іншими учасниками заходу Дмитро відвідував репетиції, готувався до виступу. Саме у Всесвітній день поезії відбувся цей захід, участь у якому взяли ветерани органів внутрішніх справ, молодь з Ліги майбутніх поліцейських, практичні працівники поліції. Спільно з іншими дітьми працівників поліції Донеччини курсант інституту виступив перед громадськістю.  По залу грімко та урочисто лунали слова великого Кобзаря …

Детальніше...
 
Гуманістичний світогляд – необхідний елемент загальної культури юриста
Про інститут - Новини

На сучасному етапі розбудови незалежної демократичної правової української держави нагальною справою наукової спільноти є проблема виховання нового покоління. Перегляд і переосмислення світоглядних орієнтацій, значні втрати духовних цінностей у суспільстві вимагають удосконалення шляхів і методів формування у студентської молоді якісно нового мислення та високого рівня національної самосвідомості.

16 березня 2018 року в залі засідань Донецького юридичного інституту МВС України відбулося засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі», присвячене проблемам і перспективам розвитку сучасного гуманітарного знання.

Протягом заходу було розглянуто такі актуальні питання: проблеми взаємовідносин людини, суспільства і держави; стратегії розвитку наукового, освітнього та культурного простору сучасної України; проблеми реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні, участі молоді в розвитку сучасного суспільства, європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, формування історичної пам’яті, національної ідентичності та ролі мови в цих процесах.

Детальніше...
 
Фахівці Управлінь захисту економіки Донецької та Луганської областей пройшли курси підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

Відповідно до вимог Закону України «Про Національну поліцію», наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції України», доручення МВС України «Про запровадження технологій дистанційного навчання поліцейських», а також листа Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України «Про організацію підвищення кваліфікації поліцейських захисту економіки» в Донецькому юридичному інституті в рамках запровадження інноваційних методів навчального процесу пройшли курси підвищення кваліфікації поліцейських захисту економіки ГУНП в Донецькій та Луганській областях з використанням технологій дистанційного навчання.

Детальніше...
 
Керівництво інституту взяло участь у засіданні виконкому Металургійної районної у місті ради
Про інститут - Новини

Ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Патріотизм – це основа, головний критерій оцінки громадянськості, ступінь її розвиненості. Його змістом є почуття любові до Вітчизни, до України, відданість їй, народу, гордість за його минуле і сучасне, прагнення захистити його інтереси.

Кожен навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано у Маріупольському навчально-виховному комплексі «Ліцей-школа №14» з юридичним профілем навчання

 

Детальніше...
 
Представники курсантського підрозділу факультету № 2 прийняли участь у робочій зустрічі членів комітету громадського об’єднання «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських»
Про інститут - Новини

17 березня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Донецькій області відбулася чергова робоча зустріч членів комітету громадського об’єднання «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Члени комітету, на чолі з головою громадської організації Оксаною Шиян зібралися для розгляду програми стратегії розвитку організації. На зустрічі були присутні члени основного комітету з м. Волновахи, с.м.т. Мангуша, селища Комишеватого, навчально-виховного комплексу «Ліцей школа» № 48 м. Маріуполя тощо. Курсантський підрозділ факультету № 2 інституту представляли курсанти 107 навчального взводу рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник. Слід зазначити, що Олександра Колєсова, входить до числа дітей-патріотів, які стали засновниками даної громадської організації, приймала участь у проекті «Схід-Захід разом» і до вступу до ДЮІ представляла Красногорівську ланку Ліги майбутніх поліцейських. Своєю чергою Віктор Відерник, до вступу в ДЮІ був активістом Комишуватської ланки Ліги майбутніх поліцейських і йому у 2017 році була надана честь урочисто проголосити клятву випускника шкіл Мангушського району Донецької області.

Ну зустрічі були заслухані основні питання програми стратегії розвитку організації, зокрема створення робочого комітету та планування різних заходів.

Одним із результатів зустрічі стало створення прес-служби Ліги майбутніх поліцейських, до складу якої увійшла курсант першого курсу ДЮІ Олександра Колєсова. Попередньо здобутий досвід роботи у комунікаційному центрі Ради курсантського самоврядування факультету № 2 сприятиме Олександрі у продовжені її діяльності в Ліги майбутніх поліцейських.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри адміністративно-правових дисциплін, підполковника поліції Ольгу Миколаївну Мердову з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановна Ольго Миколаївно!

Від щирого серця вітаємо Ваз з Ювілеєм!

У 2000 році юною, запальною курсанткою Донецького юридичного інституту факультету економічної безпеки Ви розпочали свою службу в органах внутрішніх справ, а сьогодні – Ви підполковник поліції та завідувач кафедри.

Детальніше...
 
Участь представника ДЮІ у засіданні Школи педагогічної майстерності та регіонального методичного об’єднання викладачів основ правознавства ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг
Про інститут - Новини

Вже не в перший раз Донецький юридичний інститут МВС України співпрацює з Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом у питаннях залучення молоді до практичного досвіду набутого представниками юридичної професії. Але цього разу до обговорення актуальних питань внесення зміні до чинного законодавства приєднались вчителі правознавства загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу.

Так, 14.03.2018 року на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулося спільне засідання регіональної Школи педагогічної майстерності та регіонального методичного об’єднання викладачів основ правознавства ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг.

Основним темами, що обговорювались на засіданні, стали:

Детальніше...
 
В газеті «Червоний гірник» вийшла друком стаття про урочистий випуск здобувачів освітнього ступеня «магістр»
Про інститут - Новини

27 лютого 2018 року, в приміщенні Криворізького обласного музичного коледжу відбувся урочистий випуск здобувачів освітнього ступеня «магістр» Донецького юридичного інституту МВС України.

Почесні гості, квіти, привітання та побажання, чорні мантії з комірами у вигляді складеної широкої стрічки пурпурового кольору, а потім концертна програма від курсантів факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) та колективу Криворізького обласного музичного коледжу… В такій урочистій обстановці 25-ть магістрів-офіцерів Факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) та 44-и магістрів-юристів Факультету № 3 (юридичний факультет) Донецького юридичного інституту МВС України отримали довгоочікувані дипломи.

Детальніше...
 
Участь курсантів та студентів інституту у інформаційній сесії для внутрішньо переміщених осіб щодо захисту їх прав
Про інститут - Новини

Благодійний фонд «Право на захист» у партнерстві з HIAS забезпечує діяльність у містах Дніпро, Бахмут, Запоріжжя, Курахове, Маріуполь, Сєверодонецьк, Словянськ, Харків, в яких активно впроваджує адвокацію, захист та правову допомогу внутрішньо переміщеним особам. Спеціалісти БФ «Право на захист» надають безоплатну юридичну допомогу з питань соціальних виплат, одержання всіх видів документів, забезпечують перенаправлення до отримання гуманітарної допомоги, а також участь у малих програмах соціального забезпечення.

19.03.2018 року представниками благодійного фонду «Право на захист» на базі навчально-виховного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України проведено інформаційну сесію з курсантами з числа внутрішньо переміщених осіб першого та другого курсів факультету № 1 підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та студентами-переселенцями другого та третього курсів факультету № 3 підготовки юристів.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України розширює міжнародну співпрацю
Про інститут - Новини

15 лютого 2018 року Донецький юридичний інститут МВС України став повноправним членом Європейської організації публічного права (м. Афіни, Грецька Республіка). Виконавчий комітет Європейської організації публічного права затвердив Ректора інституту, професора Бесчастного В.М. представником у Раді директорів.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники кафедр факультету № 2 інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 18 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Виїзний День відкритих дверей Донецького юридичного інституту за сприяння «Ліги майбутніх поліцейських» проведено в Мангушському районі Донецької області

 

Детальніше...
 
Психологи з відділу кадрового забезпечення та науково-дослідної лабораторії разом із деканом факультету №4 організували тренінг для магістрів на тему: «Питання самоідентифікації поліцейського в професійному середовищі»
Про інститут - Новини

У правоохоронній системі українського суспільства все гостріше постає проблема забезпечення надійності функціонування Національної поліції України. Зокрема, підвищено увагу до проблематики організації професіографічних досліджень в поліції. Барко Вадим Іванович, головний науковий співробітник лабораторії психологічного забезпечення ДНДІ МВС України, доктор психологічних наук, професор зазначив, що «усебічне професіографічне вивчення різних видів професійної поліцейської діяльності є необхідною передумовою вирішення проблем, пов’язаних з ефективністю використання кадрового потенціалу, оптимізацією процесів відбору до лав поліції найбільш придатних кандидатів, підготовки та перепідготовки кадрів, раціоналізацією режимів і умов праці тощо».

Але, професійний розвиток поліцейського на етапі вибору професії не завершується і навчання у виші продовжується та включає два аспекти: діяльнісний та особистісний. Якщо діяльнісний аспект професіограми враховує професійні норми-вимоги, що висуваються до професіонала: формування базових функцій, які складають зміст професіограми та якостей, які входять до моделі спеціаліста й відображають особливості, обмеження; то особистісний підхід включає: орієнтацію на самореалізацію; на міжособистістне спілкування та ідентифікацію із колегами, наставниками професійного середовища. Взаємодія і спілкування з людьми в даному аспекті є важливими соціально-психологічними характеристиками професії поліцейського. Виробити навички ефективної взаємодії є можливим завдяки тренінговим заняттям.

Психологи Кокош Катерина Анатоліївна та Когут Олександра Олександрівна провели тренінг із магістрами факультету №4 на прохання декану факультету №4 Єпринцева Пилипа Сергійовича. Головну увагу було приділено питанням особистісної ідентифікації, формуванню «Я-образу» та адекватної «Я-концепції». На такій основі особистість має можливість сформувати індивідуальний стиль діяльності, який орієнтує її на певний відхід від нормативних складу та вимог.

Детальніше...
 
Вітаємо декана факультету № 3 кандидата юридичних наук Олександра Валерійовича Ампілогова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Валерійовичу!

Від чистого серця прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата педагогічних наук Галину Вікторівну Мухіну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Галино Вікторівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Уже протягом тривалого часу Ви є невід’ємною частиною Донецького юридичного інституту, адже понад 18 років успішно працюєте на благо і розвиток нашого навчального закладу.

Детальніше...
 
Ними пишається курс: Творча особистість – Шпак Тарас!
Про інститут - Новини

Продовжуючи рубрику під назвою «Ними пишається курс», в якій розповідаємо про кращих курсантів, їх здобутки, перемоги, досягнення сьогодні напишемо про переможця ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці – курсанта 104/17-го навчального взводу факультету №1, рядового поліції Шпака Тараса Сергійовича.

Шпак Тарас Сергійович родом з села Веселе, Синельникового району, Дніпропетровської області. На навчання до вишу-переселенця направлений Синельниківським відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області. За час навчання у Донецькому юридичному інституті на факультеті №1 Шпак Т.С. зарекомендував себе зарекомендував себе з позитивного боку, як сумлінний, дисциплінований, активний, талановитий курсант. За результатами першого семестру 2017-2018 навчального року середній бал поточної успішності Тараса є найвищим серед курсантів 1 курсу і складає 4,67 балів. Багато часу приділяє самостійній підготовці та праці з додатковою літературою. Прагне завжди глибоко та ґрунтовно розібратися в питаннях дисциплін, що вивчаються.

За характером Тарас спокійний, комунікабельний, врівноважений, але за необхідністю може відстояти свою точку зору. Наполегливо ставиться до досягнення мети. Активний, рішучий, у спілкуванні ввічливий, тактовний, доброзичливий, може без коливань прийняти правильне рішення.

Крім того Тарас бере активну участь у житті курсу та інституту в цілому. Є учасником та призером багатьох конкурсів: конкурс декламування творів Т.Г. Шевченка серед курсантів та студентів Донецького юридичного інституту( ІІ місце), участь у ІІI Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» імені Марії Фішер-Слиж (номінація «Твір (поезія)»-І місце, номінація «Декламування»-ІІІ місце), участь у VIІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Відчувши в собі талант, Тарас почав щедро дарувати його людям, постійно працюючи над удосконаленням своїх здібностей, примножуючи свій творчий здобуток новими перлинами та від цього отримує справжню радість.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval