Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.4%Ukraine Ukraine
4.7%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 793
Вчора: 1252
Цього тижня: 2045
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 21368
Минулого місяця: 20153
Всього: 1385243


Вітаємо ректора Міжрегіональної академії управління персоналом, доктора юридичних наук, академіка Академії наук Вищої школи України, генер-майора міліції у відставці, Заслуженого юриста України Миколу Нестеровича Курко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Миколо Нестеровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Після закінчення Харківського юридичного інституту імені Ф.Е. Дзержинського за спеціальністю «Правознавство» Ви твердо вирішили присвятити своє життя юридичній науці, і вже в 2005 році успішно захищаєте дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, а в 2010– на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Детальніше...
 
Мерія та громада міста Маріуполя підтримала виш-переселенець
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України, який впродовж багатьох років здійснює освітянську діяльність, через військові дії на рідній землі вимушений передислокуватися до м. Кривий Ріг. Протягом 2016/2017 навчального року за підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, а також громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка вдалося відновити надання якісних освітніх послуг за різними напрямками підготовки на Донеччині.

Так, 16 травня 2017 року у житті вишу-переселенця відбулася знакова подія. В урочистій обстановці мер міста Маріуполя Вадим Бойченко за участю слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників поліції та науково-педагогічного складу навчального закладу передав ректорові інституту Віктору Бесчастному відповідні документи на будівлі, які розташовані за адресою: м. Маріуполь, вул. Луніна, 89 та вул. Нахімова, 7. Натепер в м. Маріуполь відновлено повноцінну діяльність інституту, створено новий окремий навчальний підрозділ, а саме факультет № 2, до складу якого включено 3 нові кафедри (Гуманітарних дисциплін, Юридичних дисциплін, Спеціальних дисциплін та спеціальної підготовки).

Детальніше...
 
Шевченкова весна
Про інститут - Новини

Сьогодні у стінах загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту відбувся урочистий захід з нагоди вшанування  Дня народження великого українського поета, письменника,  художника, громадського та політичного діяча, фольклориста, етнографа Тараса Григоровича Шевченка. Ця подія була підготовлена бібліотекарями для студентів першого та другого курсів юридичного факультету за участю завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Суюсанова Лута Ікрамовича.

Захід відкрила доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Пономаренко Катерина Вікторівна з лекцією «Життя і творчість Тараса Шевченка». Слухачі побачили великого поета з іншого ракурсу.

Бібліотекарями Поповою Ніною Володимирівною та Турло Тетяною Петрівною підготовлено цікаві факти із життя Тараса Шевченка. Мало відомі перекази очевидців про деякі випадки та ситуації з його життя  були пізнавальними, оскільки їх не зустрінеш в біографії, про них в школі не розповідають.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-начальника 4-го управління поліції особливого призначення м. Нюрнберг Герхарда Данцла з Днем народження!
Про інститут - Новини

Дорогий друже Герхард!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України запропонували шляхи реалізації проектів взаємодії поліції та громадськості
Про інститут - Новини

26.02.2018 року у стінах Донецького юридичного інституту МВС України відбулась робоча зустріч представників патрульної поліції, Канадської Поліцейської Місії в Україні, Інноваційного Фонду взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства з представниками громадських організацій м. Кривий Ріг.

Головним питанням, що обговорювалось під час зустрічі стала взаємодія поліції та громади шляхом постійної комунікації поліцейських підрозділів з населенням, що полягає у спільній відповідальності поліції та громади за безпеку; реагуванні поліції на місцеві потреби й вимоги, які визначає громада; застосуванні індивідуального підходу до вирішення місцевих проблем у взаємодії з населенням та місцевими органами влади; наявності спільного плану превентивної діяльності та попередження правопорушень.

Детальніше...
 
Слова щирої вдячності від колективу вишу-переселенця всім учасникам урочистого заходу
Про інститут - Новини

27 лютого 2018 року в приміщенні Криворізького обласного музичного коледжу відбувся урочистий випуск магістрів-юристів Донецького юридичного  інституту. Напередодні на адресу випускників-магістрів, адміністрації ДЮІ, науково-педагогічного складу інституту надійшли привітання від керівництва Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції та обласної державної адміністрації Донецької області, які щиро привітали нове покоління юристів та офіцерів з отриманням диплома освітнього ступеня магістра, побажали кожному випускникові успішної професійної діяльності, впевненості, віри в закон, наснаги та самовідданості. Адміністрація вишу, науково-педагогічний склад інституту щиро дякують Державному секретарю Міністерства внутрішніх справ України Олексію Володимировичу Тахтаю, директору Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Геннадію Олександровичу Доскевичу, заступнику Голови Національної поліції України – начальнику Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України, генералу поліції третього рангу Ігорю Володимировичу Клименку, голові Донецької обласної державної адміністрації Павлу Івановичу Жебрівському, начальнику поліції охорони м. Кривого Рогу підполковнику поліції Олександру Івановичу Купельському за виявлену увагу до випускників-магістрів, за теплі слова привітань, за високу оцінку діяльності науково-педагогічного складу інституту.

Детальніше...
 
На факультеті № 1 Донецького юридичного інституту відбулася зустріч курсантів з очільником Донецької поліції
Про інститут - Новини

Незважаючи на вимушену віддаленість вишу від рідної Донеччини, керівництво та особовий склад інституту традиційно підтримує ділові стосунки з ГУ НП в Донецький області, Департаментом освіти та науки Донецької облдержадміністрації, Лігою майбутніх поліцейських та ін.

Так, 27 лютого 2018 року для курсантів факультету № 1 Донецького юридичного інституту ректором вишу-переселенця, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним була організована зустріч з начальником Головного управління Національної поліції в Донецькій області генералом поліції 3-го рангу Миколою Олександровичем Семенишиним, який поділився з молоддю своїм досвідом роботи у тодішній міліції, а зараз у поліції. Нині у поліції активно проводяться реформи, і курсанти є частиною цих реформ.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval