Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.7%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 18
Вчора: 1242
Цього тижня: 3149
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 14034
Минулого місяця: 14056
Всього: 1377909


Вітаємо завідувача редакційно-видавничого відділення відділу організації наукової роботи інституту Оксану Іванівну Рутвян з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Оксано Іванівно!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
До складу Молодіжного парламенту м. Маріуполя презентовано представника курсантсько-студентського самоврядування інституту
Про інститут - Новини

Впровадження демократичних інститутів у розвиток громадянського суспільства не можливе без активної участі громадян у всіх сферах розвитку місцевого самоврядування. Своє чергою, ректор інституту, професор Віктор Бесчастний акцентує увагу на розвитку курсантсько-студентського самоврядування в інституті та активній участі молоді інституту в реалізації різних соціальних проектів. Це передбачає розвиток активних ініціатив серед курсантів, студентів та слухачів інституту.

Отже, з метою забезпечення залучення молоді до вирішення питань, пов’язаних із життям молоді та їх участю в усіх сферах життя суспільства, проведення інформаційно-навчальної роботи серед молоді та консолідації молодіжного руху у м. Маріуполі, а також здійснення громадянського контролю за діяльністю виконавчих органів Маріупольської міської ради, створюється консультативно-дорадчий представницький орган з питань молодіжної політики – Молодіжний парламент.

13 лютого відбулося чергове засідання виборчої комісії Молодіжного парламенту м. Маріуполя. Засідання проходило під керівництвом голови постійної комісії з питань освіти і науки, духовності, молодіжної політики, справ сім'ї, культури і спорту, депутата Володимира Курського.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту знайомляться з історією Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»
Про інститут - Новини

Курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту, які навчаються в м. Маріуполі з користю проводять свій вільний час, розширюють свій світогляд та дізнаються багато нового та цікавого про професію поліцейського.

Так, 9 лютого, майбутні правоохоронці завітали до музею Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». Невеличке, але затишне приміщення представляє історію закладу, який готував міліціонерів, а нині готує поліцейських. У ході екскурсії, яку проводила Світлана Іванівна Матусар, можна було побачити формений одяг різних років і навіть країн, виставочну експозицію з зображеннями навчального процесу різних років, керівниками закладу у різний період, макет будівлі, численні нагороди, а також меморіальну дошку з іменами тих, хто боронив нашу державу, м. Маріуполь і навчальний заклад. Окрім того, курсантам було доведено інформацію про те, що багато поліцейських, які займають нині керівні посади ‑ випускники Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» різних років. Яскравий приклад цьому ‑ очільник поліції Донеччини, генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин, який теж починав свій професійний шлях саме з Маріуполя.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

У Слов’янському відділі поліції презентовано Донецький юридичний інститут МВС України

 

Детальніше...
 
Дозвілля курсантів Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

На днях, за ініціативою керівництва факультету №1 і за творчої підтримки працівників бібліотеки інституту серед курсантів першого курсу Факультету № 1 було проведено інтелектуальну гру Квест. Стимулювати юридичне самовдосконалення курсантів,створити умови до реалізації й розвитку інтелектуально обдарованої молоді, учити упевнено демонструвати свої знання, розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, пам'ять, швидку реакцію, вміння орієнтуватися в юриспруденції, виховувати повагу та толерантне ставлення до опонентів (співрозмовників) саме таку мету ставили перед собою організатори спортивно-інтелектуального змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами.

Детальніше...
 
День святого Валентина: історія виникнення свята 14 лютого
Про інститут - Новини

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят.

Як і всі давні свята, День Святого Валентина оповитий шлейфом малозрозумілих і часом суперечливих один одному легенд. Всі вони сходяться лише в одному - витоки цього прекрасного свята слід шукати в історії стародавньої Римської Імперії. Вчені говорять про те, що саме в цей час наставав римський Новий рік, що співпадає у римлян з початком весни. Як і всі люди, римляни любили повеселитися і відзначали настання Нового року пишними святами, уявленнями і гуляннями.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 53 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Перша перемога дівчат із Волейбольного клубу «ДЮІ» до 25-річчя з дня отримання статусу вищого навчального закладу
Про інститут - Новини

На вихідних дівчата із Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» розпочали боротьбу за нагороди у відкритому Чемпіонаті з волейболу 2018 (м. Кривого Рогу). Наші дівчата із січня по травень зіграють сім ігор. Проведуть три домашні та чотири гри «на виїзді». Змагання пройдуть в один круг.

Зустріч відбувалася напередодні святкування непересічної події в житті нашого інституту, а саме з нагоди 25-річчя отримання статусу вищого навчального закладу Донецьким юридичним інститутом МВС України. Дівчата відчутно хвилювалися та намагалися зробити гідний подарунок альма-матері.

Першим суперником наших дівчат був волейбольний клубом «Мастер». Зустріч проходила на спортивному майданчику Криворізької загальноосвітної школа І-ІІІ ступенів №103 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, яка розташована в Металургійному районі за адресою: вул. Костенко, 23. Директор навчального закладу Кеуш Людмила Миколаївна із радістю зустрілася із курсантами та студентами Донецького юридичного інституту, розповіла про історію та традицію школи, спортивні досягнення та перспективи розвитку закладу. Курсанти Донецького юридичного інституту залишили гарні спогади та рекламно-інформаційні матеріали.

Детальніше...
 
Ними пишається курс: Рижакова Дар’я – лідер курсантської науки!
Про інститут - Новини

Наступною героїнею рубрики «Ними пишається курс» стає курсант 201 навчального взводу – Рижакова Дар’я, яку по праву можна вважати лідером курсантської науки не тільки 2 курсу, але і всього інституту.

З перших днів навчання Дар’я активно почала займатися науковою діяльністю і її активність вже на 1 курсі дала свої плоди, як результат – стаття у «Філософському альманасі» та три виступи на науково-практичних конференціях.

Для опанування основ наукової діяльності, ширення сфери своїх наукових інтересів Дар’я долучилася до роботи трьох наукових гуртків: - кафедри адміністративно-правових дисциплін, кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз та загально-правових дисциплін. Під керівництвом досвідчених науковців вона здійснювала науковий пошук з різних питань юридичної науки. І вже за результатами І семестру 2 курсу Дар’я дійсно стала лідером курсантської науки, взявши участь тільки протягом одного семестру у п’яти наукових заходах як міжнародного, так і всеукраїнського рівня.

Детальніше...
 
Вітаємо першого секретаря Національної спілки журналістів Ліну Володимирівну Кущ з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Ліно Володимирівно!

Сердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Дозвольте від усього серця колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Вивчаємо традиції української Масниці, або Колодія
Про інститут - Новини

Масляна - це старовинне добре і веселе слов'янське свято, що знаменує зустріч зими з весною, повертає до нового життєвого циклу, радіє сонцю, пригощає всіх млинцями і підготовлює до Великого посту 2018.

Історія виникнення Масниці налічує багато століть і має безліч версій. У цьому святі тісно переплетені елементи язичницької міфології і народного християнства.

Ще в дохристиянські часи Масляна відзначалася на честь весняного рівнодення, яке вважалося також початком нового року. А тому народні обряди на Масляну були покликані допомогти гарній родючості і початку сільськогосподарських робіт.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Нас навіки поєднала доля…

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Відроджуємо традиції разом!

 

Детальніше...
 
Вітаємо заступника начальника ГУ НП у місті Києві полковника поліції Віктора Олександровича Нечитайла з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Вікторе Олександровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця відділення забезпечення діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України, капітана поліції Ольгу Ігорівну Коноваленко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Ольго Ігорівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Представники курсантського самоврядування прийняли участь у зустрічі молодіжних організацій Маріуполя з послом Швеції в Україні Мартином Хагстремом і Головою офісу Ради Європи в Україні Мортеном Энбергом
Про інститут - Новини

Керівництво інституту і особисто ректор інститут, професор Віктор Бесчастний сприяють розвиткові активності та творчої ініціативи курсантів, студентів та слухачів. В нашому інституті створені умови для діяльності курсантсько-студентського самоврядування. Активна молодь інституту приймає участь у різних заходах. Так, 8 лютого представники молодіжних організацій міста Маріуполя, за сприяння міського голови Вадима Бойченка зустрічалися з послом Швеції Мартином Хагстремом і Головою офісу Ради Європи в Україні Мортеном Энбергом.

Донецький юридичний інститут представляли курсанти першого курсу, рядова поліції Ангеліна Ткач та рядовий поліції Анатолій Дзедзицький. Під час зустрічі обговорювалося безпосередньо питання створення в Маріуполі Молодіжного парламенту. Міський голова Вадим Бойченко, посол Швеції в Україні Мартин Хагстрем і Голова офісу Ради Європи в Україні Мортен Энберг разом з представниками молодіжних організацій обговорили можливості співпраці.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Чверть століття — крок за кроком...

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Спогади фахівця Факультету № 1 Головкова Олександра Миколайовича

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

Для кожного вищого навчального закладу є свої визначні дати та події. Для нашого інституту 8 лютого це визначна подія ‑ набуття статусу вищого навчального закладу. У цьому році всі ми визначаємо 25-ту річницю з даної визначної події.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Спогади фахівця Факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval