Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 3
Вчора: 322
Цього тижня: 325
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 6008
Минулого місяця: 13877
Всього: 1325129


Брейн-ринг Донецького юридичного інституту з нагоди 25-ої річниці з дня отримання статусу вищого навчального закладу (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

Брейн-ринг - особлива інтелектуальна гра швидкості думок та прийняття рішення. Участь в таких іграх - вагомий плюс до ерудиції. Вона непередбачувана, але об'єднує. Команди разом відповідають на питання, разом радіють перемозі. Крім того, вона вимагає майже миттєвої концентрації думок, вміння логічно мислити, працювати у команді та знаходити обґрунтовану відповідь на питання.

Минулого тижня на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 41, з нагоди 25-річчя з дня отримання статусу вищого навчального закладу Донецьким юридичним інститутом, відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг. Організаторами заходу став виш-переселенець, який забезпечує освітню діяльність в місті Кривому Розі з 2014 року. Метою даної гри було не тільки розширення кругозору та можливість продемонструвати свої знання, а й проявити творчу активність, оригінальність мислення та вміння приймати нестандартні рішення.

Детальніше...
 
18 лютого – Прощена неділя
Про інститут - Новини

Остання неділя перед Великим Постом в народі вже багато століть прийнято називати Прощеною. Саме в цей день після вечірнього богослужіння у всіх православних храмах прийнято здійснювати особливий чин прощення, коли священнослужителі та прихожани взаємно просять один в одного прощення за всі свідомі і несвідомі образи, які могли бути заподіяні за останній рік.

Це робиться для того, щоб вступити в світлий період, що відкривається Великим постом, з чистою душею, а також досягти більшого єднання з усіма людьми та Богом.

Враховуючи той факт, що Прощену неділю завжди відзначається в останній день Масниці кожен рік воно випадає на різні дати в залежності від розкладу Масляного тижня. Прощену неділя 2018 року припадає на 18 лютого, передуючи початку Великого посту.

Згідно з Євангельським читанням, християни повинні не тільки пробачити один одному всі образи, але ще і вжити всіляких заходів для примирення інших ворогуючих людей.

Також в цей день під час церковної літургії читається Євангеліє, а саме спеціальна частина з Нагірної Проповіді, де говориться про важливість прощення образ всім близьким і навіть малознайомим людям, адже без цього людству неможливо буде отримати прощення вчинених гріхів від Отця Небесного.

Детальніше...
 
«Зроби свій вибір» під таки гаслом на свято Масляної (Колодія) у м. Маріуполі проведено «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти»
Про інститут - Новини

Питання проведення профорієнтаційної роботи щодо якісного відбору кандидатів на службу в підрозділи Національної поліції України, їх фахової підготовки в Донецькому юридичному інституті МВС України, а також цивільних юристів постійно знаходиться на контролі керівництва інституту.

Ідейними організаторами профорієнтаційних заходів на території Донецької стали ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний та начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенішин. Зусилля особового складу ДЮІ МВС України, співробітників поліції Донеччини, задля якісної профорієнтаційної роботи серед школярів та молоді міста, відображаються у проведенні «Фестивалів поліцейської та юридичної освіти».

Так, 17 лютого у м. Маріуполь Донецької області на свято Масляної (Колодія) було проведено Фестиваль поліцейської та юридичної освіти, в якому безпосередньо прийняли участь представники науково-педагогічного складу факультету № 2 інституту спільно з курсантами-першокурсниками та слухачами курсів первинної професійної підготовки працівників поліції. Організаторами Фестивалю виступили Донецький юридичний інститут МВС України, Головне Управління Національної поліції в Донецькій області, Департамент освіти Маріупольської міської ради та Ліга майбутніх поліцейських.

Детальніше...
 
У стінах Донецького юридичного інституту відбувся День відкритих дверей та святкування Масляної (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

17 лютого 2018 року, на базі факультету №1 (підготовки поліцейських), що розташований за адресою м.Кривий Ріг, вул.Співдружності 92а, пройшов комплексний профорієнтаційний захід, який зібрав майбутніх абітурієнтів та їх батьків, а також святкування Масляної.

Організатор профорієнтаційного заходу виступив Донецький юридичний інститут МВС України. Мета заходу – популяризація серед населення відомчої вищої юридичної освіти, роботи в системі правоохоронних органів України, надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту за усіма формами, а також надання допомоги учням випускних класів у виборі майбутньої професії.

З початку заходу абітурієнти розпочали знайомство з інститутом: на них на подвір’ї чекали виставки криміналістичної техніки, службових автомобілів, стрілецької зброї і спеціальних засобів. Старшокласники та їх батьки побачили демонстрацію повсякденної форми одягу курсанта та працівника ОВС.

Не зважаючи на туман та прохолодну погоду гостей на День відкритих дверей завітало чимало.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Національного університету цивільного захисту України, генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Володимира Петровича Садкового з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Володимире Петровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо Голову Львівського апеляційного господарського суду Бориса Дмитровича Плотніцького з Днем народження
Про інститут - Новини

Шановний Борисе Дмитровичу!

У цей святковий для Вас день прийміть найщиріші вітання.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача загально-правових дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України Андрія Миколайовича Курило з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Андрію Миколайовичу!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті відбулась I Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів»
Про інститут - Новини

Службова діяльність правоохоронців є стресогенною, навіть екстремальною, адже пов’язана із припиненням злочинних посягань на життя та здоров’я пересічних громадян, часто здійснюється в надзвичайних обставинах та ситуаціях, пов’язаних з підвищеним професійним ризиком, небезпекою для життєдіяльності. Правоохоронці часто потерпають від стресових ситуацій, адже такі професії, як поліцейський, військовий, рятувальник, працівник Служби безпеки України відносяться до екстремальних. Але, коли стресова ситуаціє є контрольованою, негативних ускладнень можна уникнути. Тож, адаптуватися до умов агресивного середовища та підвищити рівень стресостійкості є важливим психологічним вмінням для правоохоронця.

15 лютого 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС України науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності спільно з Благодійною організацією «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг»" провели I Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів». На запрошення прийняти участь у науковому заході відгукнулися понад 150 учасників, які власними теоретичними та практичними здобутками забезпечують психологічний супровід діяльності працівників правоохоронних органів. Це представники Національної поліції України; Національної гвардії України; Служби безпеки України; Державної Служби України з надзвичайних ситуацій; представники класичних вищих навчальних закладів та вишів зі специфічними умовами навчання; представники освітніх установ та громадських організацій.

Детальніше...
 
Кохання – то велика сила
Про інститут - Новини

День Святого Валентина, або День всіх закоханих - свято, який традиційно святкують курсанти Донецького юридичного інституту МВС України. Це свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, набуває все більше популярності в Україні. Недарма його відзначають напередодні весни, пори року, коли почуття прокидаються разом з природою, стають ще сильнішими.

Відомо безліч легенд щодо виникнення цього свята, але найпоширеніша свідчить про те, що цей день присвячений пам’яті святого Валентина з Риму.

Щодо традицій святкування, то наприклад, в Італії 14 лютого називають «солодким днем», а головними подарунками там є шоколадки у формі серця, різноманітне печиво й цукерки. Приклад італійців наслідували й американці - колись у США закохані дарували одне одному марципани. Карамельки робили червоно-білими. Червоний колір означав пристрасть, а білий - чистоту любові.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 взяли участь в заходах до Дня Святого Валентина
Про інститут - Новини

Курсанти 1-го курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту знають як з користю, натхненням та креативністю проводити заходи різного плану. У День усіх закоханих курсанти також не залишаються осторонь, а плідно готуються до того, як вони проведуть цей день. Напередодні культурно-масовим відділом Ради курсантського самоврядування було підготоване свято Святого Валентина, яке складалося з двох частин: перша – короткий екскурс історії виникнення свята і друга – розважальна частина з масою конкурсів та веселощів.

Детальніше...
 
Курсанти 106 та 107 навчальних взводів у м. Маріуполі взяли участь у святково пізнавальному заході Saint Valentineʼs day
Про інститут - Новини

14 лютого до Дня святого Валентина у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» для курсантів 106 та 107 навчальних взводів факультету № 2 інституту викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Оленою Волік було організовано та проведено святково пізнавальний захід Saint Valentineʼs day. Захід проводився англійською мовою з метою розширити знання курсантів про культуру країни, мову якої вони вивчають, розвинути пізнавальний інтерес до традицій цієї країни. Окрім того, з метою мотивації курсантів до освітньої діяльності на заході використовувалися знання з історії, світової літератури, мистецтвознавства.

Оленою Волик учасникам заходу, були запропоновано різни види завдань: відгадати сховане слово серед різних варіантів запропонованих букв, підібрати відповідний переклад, перекласти з англійської на українську цікаві вирази зі словом кохання.

Детальніше...
 
Просвітницька діяльність Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Просвітницька діяльність Донецького юридичного інституту МВС України

Детальніше...
 
Участь курсантів і студентів ДЮІ в ІІI Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» імені Марії Фішер-Слиж
Про інститут - Новини

13 лютого виповнилося 147 років від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки, значення творчості якої в українській літературі важко переоцінити, адже саме вона стала в авангарді творчих сил, що виводили вітчизняну літературу на широку світову арену.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті розпочалась державна атестація на здобуття освітнього ступеню «магістр»
Про інститут - Новини

З 13 лютого 2018 року стартувала державна атестація слухачів освітнього ступеню «магістр» денної форми навчання факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Проректора інституту, кандидата юридичних наук, полковника поліції Панченко Миколу Анатолійовича нагороджено нагрудним знаком «За заслуги перед містом» І ступеня
Про інститут - Новини

14 лютого 2018 року на засіданні Криворізької міської ради проректора Донецького юридичного інституту МВС України, кандидата юридичних наук, полковника поліції Миколу Анатолійовича Панченка, за значний особистий внесок в громадську та інші сфери діяльності, за сприяння становленню та розвитку Кривого Рогу, а також багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність мер міста Юрій Григорович Вілкул нагородив нагрудним знаком «За заслуги перед містом» І ступеня.

Детальніше...
 
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-річниця виведення радянських військ з Афганістану
Про інститут - Новини

Відповідно до угод виведення радянських військ з території Афганістану почалося 15 травня 1988 року. 15 лютого 1989 року з Афганістану повністю виведені радянські війська.

Указом Президента України №180/2004 від 11.02.2004 року, щорічно, 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – День пам’яті.

Під час цієї війни загинули і зникли без вісті 15031 людина із 620 тисяч громадян колишнього Радянського Союзу, які брали участь у цих воєнних діях. Поранення та контузії отримали понад 53 тисячі чоловік.

Майже кожний четвертий солдат (більше 160 тисяч ) був родом з України і це при тому, що Україна була однією із п’ятнадцяти республік.

Детальніше...
 
Спеціальна фізична підготовка курсантів у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Підготовка майбутніх правоохоронців – поліцейських передбачає набуття навичок всебічної фізичної підготовленості, володіння прийомами фізичного впливу та навичками самозахисту, здатних ефективно вирішувати оперативно-службові завдання, стійко переносити нервово-психологічні та фізичні навантаження без зниження професійної працездатності, тощо. Своєю чергою професіограма співробітника Національної поліції України передбачає рівень фізичної підготовленості, що визначається ступенем розвитку основних рухових якостей і володіння на рівні рухових навичок необхідною кількістю універсальних технічних дій, які можуть  використовуватися під час виконання службових обов’язків у випадках застосування до правопорушників заходів фізично-примусового впливу у випадках передбачених діючими законодавчими нормами.

Детальніше...
 
Курсант Донецького юридичного інституту виборов перемогу на Чемпіонаті з греко-римської боротьби
Про інститут - Новини

9 лютого 2018 року відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років.

До Дніпропетровська з'їхалося близько 100 найсильніших борців України. Одним із ста найкращих виявився курсант Донецького юридичного інституту МВС України, який навчається на другому курсі факультету №1 – Гончаров Святослав. На змаганнях борці продемонстрували справжній спортивний азарт і чудову техніку. Талановитий борець греко-римського стилю Гончаров Святослав здобув перемогу та став чемпіоном у ваговій категорії до 67 кілограм.

Детальніше...
 
15 лютого відзначається свято Стрітення Господнього
Про інститут - Новини

15 лютого, на сороковий день після Різдва Христового, православні віруючі відзначають велике християнське свято – Стрітення Господнє або принесення до Єрусалимського храму Господа нашого Ісуса Христа. В народі його ще називають "Стрічання", "Громиця", "Зимобор"

Це свято входить своєї датою в християнський календар, як один з найзначніших пам’ятних днів, які відзначаються усім християнським співтовариством протягом майже двох тисячоліть і стоїть в одному ряду з такими важливими подіями, як Різдво Христове, Хрещення Господнє, Великдень і т. д. Подія, яка відзначається 15-го лютого, на 40-ий день після того, як Христос був народжений в наш світ Дівою Маріє...

Стрітення Господнє – дуже важливий день для християн, і святкують його всі православні. Це особливий день, він знаменує собою поєднання Старого і Нового завіту. У народі цей день означає зустріч зими і весни, холоднечі і тепла.

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся урочистий випуск та складання Присяги слухачами Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»
Про інститут - Новини

14 лютого у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся урочистий випуск та складання Присяги слухачами  Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. Поліцейські патрульної поліції вже 15 лютого приступлять до своїх професійних обов’язків. 26 слухачів успішно завершили навчання на курсах первинної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято в підрозділи поліції. Попередньо всі вони пройшли суворий відбір: тестування на знання законодавства, перевірку рівня фізичної підготовки, психологічне тестування та співбесіду. Поліцейські патрульної поліції з 23 жовтня 2017 року почали фахову підготовку у м. Маріуполі за своєю спеціалізацією. Вивчення багатьох предметів передбачало і практичну складову щодо виробки умінь і навиків з протидії злочинності. 26 слухачів з Управлінь патрульної поліції в Донецькій області, міст Краматорська та Слов’янська успішно подолали всі ці випробування та довели: вони готові та гідні заступити на службу, готові служити та захищати.

Відкрився урочистий захід, присвячений випуску та складанню Присяги на вірність Українському народові, внесенням Державного Прапору України прапороносною групою.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval