Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 6
Вчора: 481
Цього тижня: 1519
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9312
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261509


Факультетом № 2 проведено антинаркотичну профілактичну роботу
Про інститут - Новини

Проблемі дотримання та розвитку цінностей здорового способу життя в навчальних закладах постійно приділяється увага з боку викладачів, психологів та соціальних педагогів, також до цієї роботи долучилися і науково-педагогічні працівники факультету № 2 Донецького юридичного інституту.

14.05.2015 адміністрацією Маріупольського коледжу ДонНУЕТ імені Михайла Туган – Барановського для проведення антинаркотичної профілактичної бесіди були запрошені представники факультету № 2 інституту, в актовій залі учбового закладу зібралися студенти та викладачі коледжу.

Перед присутніми виступив декан факультету № 2, підполковник поліції Орлов В.А., який в ході промови роз’яснив відповідальність за зберігання та збут наркотичних та психотропних (психоактивних) речовин, розповів про пагубні наслідки вживання наркотиків.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи кафедри господарсько-правових дисциплін: зустріч із представниками органів місцевого самоврядування міста Кривого Рогу

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з ювілеєм завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Суюсанова Лута Ікрамовича та побажав імениннику міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у його оселі та родині. «Ваш неоціненний вклад у розвиток інституту заслуговує глибокої поваги як серед колег, так і серед студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та ад’юнктів вишу-переселенця. Кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість і завзятість допомагають Вам досягати наукових «висот». Ми щиро пишаємося Вами. Своїм власним прикладом Ви виховали не одне покоління студентів, слухачів і курсантів, які гідно працюють на благо рідної країни. Нехай ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість і надалі слугуватимуть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату Вами справу буде вдало завершено!».

Приємно, що в Донецькому юридичному інституті, як виші-переселенці, навчається творча молодь, яка активно проявляє свої інтелектуальні здібності, демонструє досягнення в спорті, мистецтві та в інших культурних сферах. У свою чергу, керівний та науково-педагогічний склад закладу вищої освіти сприяє створенню сприятливих умов для розвитку потенціалу курсантів та студентів вишу-переселенці. Так, за результатами проведеного II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, який проходив 11-12 квітня на базі Донецького юридичного інституту МВС України голова Вченої ради вручив диплом III ступеня студенту 3 курсу факультету № 3 Сергію Баргану.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті розпочалася реєстрація вступників для здобуття освітнього ступеня «Магістр»
Про інститут - Новини

14 травня 2018 року в закладах вищої освіти України, які готують фахівців за спеціальністю 081 «Право», розпочалася реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для здобуття освітнього ступеня «МАГІСТР», як для категорії вступників, які вже мають базову юридичну освіту, так і для осіб, які планують поступати на основі вищої неюридичної освіти.

Приймальна комісія Донецького юридичного інституту розпочала свою роботу вчасно та вже о дев’ятій годині ранку приступила до реєстрації осіб бажаючих отримати освітній ступінь «МАГІСТР». Вступникам надається повна роз’яснювальна інформація об особливостях вступної кампанії у 2018 році.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Віталія Яковича Горбачевського з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Яковичу!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Вітаємо доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України, Заслуженого юриста України Валентина Васильовича Коваленка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Валентине Васильовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Інформаційний захід «Актуальні питання Європейської інтеграції з позиції пріоритетного напряму державної політики»
Про інститут - Новини

На виконання вимог розпорядження КМУ від 14.12.2017 № 109 « Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», наказу МВС України від 14.03.2018 № 199 «Про затвердження Плану заходів МВС з виконання завдань Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», а також Доручення ДЮІ МВС України від 30.03.2018 № 926/Бс «Щодо заходів інституту у сфері вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України» професорсько - викладацьким складом кафедри господарсько-правових дисциплін, завідувачем Кадалою В.В., доцентами Гузенко О.П. та Хайловою Т.В., професором кафедри юридичних дисциплін Деревянко Б.В. зі студентами 1 курсу магістратури групи 501/17 МЮ було проведено інформаційний захід на тему: «Актуальні питання Європейської інтеграції з позиції пріоритетного напряму державної політики».

Головною метою заходу стало доведення до студентів ключових положень Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік та обґрунтування доцільності співпраці України з європейськими державами. Для більш предметного обговорення проблеми, яка підлягала розгляду, професорсько-викладацьким складом кафедри господарсько-правових дисциплін було підготовлено змістовну доповідь по зазначеній тематиці.

Детальніше...
 
До Дня матері на факультеті № 2 проведено поетичний захід
Про інститут - Новини

Відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489 в другу неділю травня відзначається День матері. За українською народною традицією постаті матері завжди приділялася увага. Поети, художники, митці в усі віки оспівували материнство у своїх творах та виробах. Саме тому з нагоди Дня матері на факультеті № 2 інституту було проведено поетичний захід в якому взяли участь представники постійного та перемінного складу. Відкрив поетичний захід заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський, який зазначив, що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ ‑ образ своєї мами.

Детальніше...
 
Розширюємо міжнародне співробітництво із закладами освіти Словаччини
Про інститут - Новини

Міжнародна діяльність Донецького юридичного інституту МВС України спрямована на здійснення заходів щодо забезпечення інтеграції інституту в систему міжнародної вищої освіти. Одним із напрямів міжнародної співпраці є встановлення та розширення контактів із закордонними закладами вищої освіти, науковими організаціями та дослідницькими центрами, громадськими організаціями.

Натепер партнерами інституту є 21 навчальний заклад та правоохоронний орган 14 держав світу, зокрема, Федеративної Республіки Німеччини, Словацької Республіки, Румунії, Республік Естонія, Молдова, Білорусь, Таджикистан, Вірменії, Азербайджанської Республіки, Республік Узбекистан і Казахстан, Китайської Народної Республіки.

23-25 квітня 2018 року в м. Кошице (Словацька Республіка) проходив міжнародний форум «Дні України в Словаччині». Метою цього заходу була презентація вишів-переселенців та пошук донорів для надання допомоги Європейським Союзом, а також встановлення співпраці з університетами Словацької Республіки, представниками влади та громадськими діячами.

Донецький юридичний інститут на міжнародному форумі представляв ректор інституту професор Віктор Бесчастний.

Детальніше...
 
Травнева толока громади ДЮІ у Маріуполі
Про інститут - Новини

Травень місяць приніс нам теплу погоду, сонячні промені зігріли навколишнє середовище і рослинність активно почала рости. Весняна пора року пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та прибирання навколишнього середовища Своєю чергою, традиції інституту щодо тримання в чистоті закріпленої території 12 травня вивели громаду ДЮІ на травневу толоку.

Так, у цей суботній день курсанти факультету № 2 та слухачі курсів первинної професійної підготовки Академії поліції інституту спільно зі своїми керівниками після напруженого тижня лекцій, практичних занять і самостійної підготовки залишили навчальні аудиторії та вийшли на свіже повітря. Робочі рукавиці та дворовий реманент замінили презентації, книги та зошити. Озброївшись граблями, лопатами та віниками хлопці і дівчата, учасники травневої толоки, запланували впорядкували клумби, місця шикування, бігові доріжки, очистили від чагарників і сміття прилеглу територію.

Детальніше...
 
Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 провела низку спортивних заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці
Про інститут - Новини

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». З цією метою в Донецькому юридичному інституті в період з 01 до 10 травня 2018 року кафедрою спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 було організовано та проведено спортивно-масові заходи з широким залученням студентської та курсантської молоді.

Першим заходом де взяли участь наші представники стала легкоатлетична естафета на призи міської газети «Червоний гірник» і комітету фізичної культури та спорту Криворізької міської ради, яка відбулася 1-го травня 2018 року, де збірна команда вишу-переселенця продемонструвавши найкращі бігові якості виборола почесне третє місце серед вищих навчальних закладів.

05 травня 2018 року на стадіоні «Медиком» визначався кращий спринтер інституту на дистанції з бігу на 100 метрів. В цих змаганнях взяло участь 36 найспритніших бігунів на короткі дистанції. Так, в результаті напруженої боротьби на бігових доріжках найкращим спринтером серед хлопців став курсант 103/17-го навчального взводу рядовий поліції Гайбура Віктор з результатом 12,1 секунди, а серед дівчат пальму першості отримала курсант 201/16-го навчального взводу рядовий поліції Бірюк Вікторія, яка пробігла стометрівку за 13,1 секунди.

06 травня 2018 року у борцівському залі факультету № 1 інституту вперше відбувся незвичайний турнір «Відкритий килим» з тактичної боротьби, де взяли участь вихованці спортивних клубів міста Кривого Рогу спільно з нашими спортсменами. В дружній, теплій атмосфері борці мали змогу обмінятися досвідом та продемонструвати свої найкращі професійні якості. Крім того майстри боротьби з спортклубів міста мали змогу ознайомитися з умовами навчання в Донецькому юридичному інституті та залишилися задоволені організованою для них екскурсією територією факультету № 1.

Детальніше...
 
Вітаємо ветерана ОВС, начальника відділу власної безпеки та протидії корупції Державної службі України з надзвичайних ситуацій Семикопного Анатолія Дмитровича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вельмишановний Анатолію Дмитровичу!

Від усього серця вітаємо Вас з Днем народження!

З дитинства батьки привчили Вас до плідної праці на рідній землі, поважати старших, любити Батьківщину. Ви не забули своє коріння, і тому вступили навчатися до Ворошиловоградського сільськогосподарського інституту, який успішно завершили у 1984 році.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача відділенням документального забезпечення відділу режимно-секретного та документального забезпечення, старшого лейтенанта поліції Шульгу Марину Вікторівну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Марино Вікторівно!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Одягнувши лейтенантські погони та будучи випускницею слідчо-криміналістичного факультету Донецького юридичного інституту, Ви з гордістю зайняли посаду слідчого у слідчому відділу Київського РВ Донецького міського управління ГУМВС України в Донецькій області.

Детальніше...
 
13 травня – День матері в Україні
Про інститут - Новини

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

З XVII по XIX століття у Великій Британії відзначалася так звана Материнська неділя – четверта неділя Великого посту присвячена вшануванню матерів у всій країні.

Вперше ідея виділити окремий день для відзначення єдності матерів у боротьбі за мир з'явилася у пацифістів. У США  ідея відзначати День матері вперше була оприлюднена відомою  американською пацифісткою Джулією Ворд Гоув у 1872 році. «День матері»,  за версією Джулії Ворд, – день єдності матерів у боротьбі за мир у  всьому світі. Концепція Джулії Ворд не знайшла широкої підтримки ні в  США, ні в інших країнах.

Детальніше...
 
Імідж-презентація – схема нового знайомства
Про інститут - Новини

Імідж людини – це узагальнений образ, який формується із врахування дійсних і ймовірних якостей цих самих об’єктів – людини чи організації, або на основі сприйняття та уявлення про потреби, які можуть бути задоволені.

Психологічні тренінги зі службовцями практичних підрозділів Національної поліції в Донецькому юридичному інституті тривають. 9 травня 2018 року старший психолог СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Кендиш Олена та науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провели тренінгові заняття в рамках більш широкої теми: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення».

Детальніше...
 
Золотий дебют волейболісток Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

На передодні вшанування травневих подій у гостинно відчиненому двері спортивному навчально-виховному комплексі на Факультеті для підготовки працівників Національної поліції за адресою:  вул. Співдружності, 92а, відбулося нагородження переможців турніру, а саме Чемпіонаті міста Кривий Ріг - 2018 в першій лізі з волейболу серед жіночих команд.

Команда Донецького юридичного інституту гідно провела випробування в першій лізі Кривого Рогу у 2018 році. В семи зустрічах наші волейболістки здобули сім перемог. Наші дівчата протягом чотирьох місяців боролися за перемогу в почесному турнірі.

В спортивній залі Донецького юридичного інституту МВС України відбулося нагородження переможців турніру, а це команда Донецького юридичного інституту МВС України, яка здобула перше місце, команди «КЕІ» (ДВНЗ «Криворізький економічний інститут»), які посіли друге місце на турнірі та команда «Майстер» - бронзовий призер змагань.

Відкрив урочисті заходи проректор Донецького юридичного інституту МВС України, полковник поліції Панченко Микола Анатолійович, який подякував керівництву Федерації волейболу та всім учасникам змагань за свято волейболу, позитивні емоції та гарний настрій.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

До Дня заснування навчального закладу: розвиток вишу в умовах сьогодення

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Статус перевірений часом: успішна діяльність Вченої ради вишу-переселенця в умовах вимушеної, тимчасової передислокації закладу вищої освіти

 

Детальніше...
 
Плідна співпраця факультету № 2 та Маріупольського морського ліцею
Про інститут - Новини

4 травня 2018 року в Маріупольському морському ліцеї проводилася XV Науково-практична конференція «Сучасний світ: єдність та різноманітність» серед учнів шкіл міста Маріуполя.

На запрошення директора ліцею Мірошниченка В.С. та за дорученням декана факультету № 2 Орлова В.А. курсанти 1 курсу факультету № 2 Данило Турбін та Жанна Носова прийняли участь в якості членів журі у роботі конференції в секціях історії та правознавства.

Конференція проходила у дружній атмосфері з обговоренням актуальних питань сьогодення. Доповідачами конференції були ліцеїсти та учні загальноосвітніх шкіл м. Маріуполя. Найбільш жвавим було обговорення доповідей учасників конференції на тему: «Правове врегулювання співробітництва Україна-НАТО в умовах збройного конфлікту на сході України» та «Особливості працевлаштування неповнолітніх».

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 забезпечили неупереджене суддівство в ході проведення військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура-Прикордонник-2018»)
Про інститут - Новини

Відповідно до Указу Президента України від 12.06.2015 року № 334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді» в період з 4 травня 2018 по 5 травня 2018 року в Нікольському районі Донецької області в с. Республіка проводилася Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура-Прикордонник-2018»). В ході проведення заходу були присутні команди всіх шкіл Нікольського району, адміністрація навчальних закладів, батьки, представники Запорізького козацтва та військові. Для участі в цьому заході відділом освіти Нікольської районної державної адміністрації були запрошені курсанти факультету № 2 Донецького юридичного інституту.

04 травня 2018 року під час відкриття юнацької військово-патріотичної гри курсанти 106 навчального взводу факультету № 2 Балабан В.С. та Садовнича О.О. звернулись до присутніх з привітальним словом від Донецького юридичного інституту. Після чого прийняли участь в якості суддів на конкурсах «Впроряд» та «Стрільба», де вони продемонстрували свої знання отримані під час навчання в інституті.

Детальніше...
 
День пам’яті та примирення на Факультеті №1 Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

8 травня в Донецькому юридичному інституті на факультеті №1 вшанували День пам’яті жертв Другої світової війни. У цей день важливо нагадати про невід’ємну роль українців у перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу та шану всім борцям проти нацизму, увічнити пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Під керівництвом  декана факультету ДЮІ МВС України полковника поліції Михайлова Руслана Івановича разом з керівництвом І-го та ІІ-го курсу було організовано захід вшанування жертв загиблих у Другій світовій війні. Сценарій заходу та постанови участі курсантів продумала бібліотекар ДЮІ МВС України Гула Ірина Григорівна разом з капітаном поліції Хільченко Євгеном Олександровичем. Курсантам показали відео з презентацією про загиблих та поклавших своє життя на благо своєї країни і свого народу. Самі курсанти виступили з рядками віршів та пісень присвячених героям. Під час заходу лунали мотиви скорботи, журби, болю, подяки та вічної пам’яті усім полеглим у роки війни.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 36
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval