Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 3
Вчора: 322
Цього тижня: 325
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 6008
Минулого місяця: 13877
Всього: 1325129


Брейн-ринг Донецького юридичного інституту «Знавці Конституції України»
Про інститут - Новини

На днях у Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся брейн-ринг на тему: «Знавці Конституції України». Даний захід присвячений 22-ій річниці з дня ухвалення Основного Закону нашої держави. Захід спрямований на те, щоб заохотити молодь активніше досліджувати Конституцію та цікавитися різними аспектами конституційного права, адже обізнаність у цих питаннях дає можливість кожному громадянину захистити свої права. Реалізовувати свої права не порушуючи при цьому прав та інтересів інших – це своєрідне мистецтво.

Навчальний захід проводився кафедрою загально-правових дисциплін при підтримці факультету№ 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції).

Брейн-ринг – особлива інтелектуальна гра швидкості думок та прийняття рішення. Участь в таких іграх - вагомий плюс до ерудиції. Вона непередбачувана, але об'єднує. Команди разом відповідають на питання, разом радіють перемозі. Крім того, вона вимагає майже миттєвої концентрації думок, вміння логічно мислити, працювати у команді та знаходити обґрунтовану відповідь на питання.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктора філософських наук Тетяну Володимирівну Кононенко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Тетяно Володимирівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Детальніше...
 
Вміємо працювати - вміємо відпочивати !
Про інститут - Новини

Під таким гаслом в середині червня проходила краєзнавча екскурсія співробітників Донецького юридичного інституту МВС України до Дендрологічного парку загальнодержавного значення «Веселі Боковеньки» ім. М.Л. Давидова.

Цей унікальний парк заснований 1893 році М.Л.Давидовим ,за проектом українського художника - пейзажиста  І.В. Владиславського. Власник парку працював над його створенням  30 років . Тут було посаджено понад 250 видів деревно-чагарникових рослин. Парк  розташовано на 109 га в Долинському районі Кіровоградської області. Його можна безумовно вважати перлиною центральної України.

Детальніше...
 
Звіт з роботи науково-дослідного гуртка кафедри господарсько-правових дисциплін за 2017-2018 навчальний рік
Про інститут - Новини

Наукова діяльність студентів виступає доволі потужним інструментом при формуванні сучасного їх світогляду у сфері вирішення тих правових проблем, які виникають в суспільстві в умовах регульованої ринкової економіки. Наукова робота зі студентами викладацького складу кафедри господарсько - правових дисциплін характеризується декількома напрямками серед яких провідне місце відводиться науковому гуртку. За 2017 -2018 навчальний рік відбулося 9 засідань науково - дослідного гуртка у відповідності з тематикою, яка була затверджена  завідувачем кафедри, к.ю.н. Кадалою В.В. в контексті річного плану наукової діяльності студентів.

З метою виконання намічених планових завдань викладачами кафедри  було проведено роботу  серед студентів щодо доцільності участі в роботі гуртка, з метою напрацювання  навичок виконання наукових робіт різного рівня. При цьому було звернуто увагу магістрів про  необхідність оволодіння інструментарієм виконання наукових праць для викладення результатів проведених магістерських досліджень, які витікають з обробки матеріалів у магістерських роботах. Бажаючи займатися науковою роботою студенти подали заявки щодо членства в гуртку, котрі було узгоджено та затверджено на засіданні кафедри.

Детальніше...
 
Дозвілля курсантів: Всеукраїнський фестиваль Червона калина 2018 відвідали курсанти Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

Вихідними днями, під керівництвом начальник першого курсу капітан поліції Владов Д.В., заступник начальника курсу Хільченко Є.О., фахівець факультету Тріфонов О.В., курсанти 1 курсу Донецького юридичного інституту  відвідали святковий захід – Всеукраїнський фестиваль Червона калина 2018,  який проходив у приміщенні Криворізького академічного театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка.

На фестивалі курсанти мали можливість насолодитися виступами хорових (народні, академічні), вокальних ансамблів (народні академічні, естрадні шоу-групи); фольклорних, інструментальних колективів, солістів-інструменталістів; солістів-вокалістів. Учасники фестивалю приїхали до Кривого Рогу з усіх куточків нашої Батьківщини: міст, сіл та селищ  Черкаської, Запорізької, Київської, Харківської, Чернігівської, Одеської, Дніпропетровської, Волинської областей, а левова частина виступаючих прибула до Кривбасу з Донецької та Луганської областей.

Детальніше...
 
Участь наукового співробітника ДЮІ у національному тренінгу щодо ролі правоохоронних органів у національній відповіді на ВІЛ: «Ризик та вразливість: правоохоронна діяльність у відношенні до ключових груп населення та захист прав людини»
Про інститут - Новини

18 червня 2018 року у «Психологічному проекті» Донецького юридичного інституту відбулася робоча зустріч представників ООН, зокрема керівника Регіонального Програмного офісу УНЗ ООН Жанни Космухамедової, представників Благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг» та співробітників науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Донецького юридичного інституту МВС України. Учасники зустрічі обговорювали питання реалізації проекту «Запровадження взаємодії поліції та організацій громадянського суспільства у сфері протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу шляхом розробки механізмів переадресації ЛВІН до необхідних сервісів та послуг». Під час зустрічі було презентовано цілі та завдання проекту, результати реалізованих проектів у містах Полтаві та Харкові та обговорено робочий план реалізації проекту в м. Кривий Ріг, а також створено робочу групу для реалізації проекту, розроблено та стверджено план реалізації пілотного проекту.

Детальніше...
 
На факультет № 2 інституту від громадської організації «Українська ініціатива» надійшли книги історико-патріотичного спрямування
Про інститут - Новини

7 червня, відповідно до Плану заходів ДЮІ МВС України з підготовки та відзначення у 2018 році Дня Державного Прапору України, 27-річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності курсанти факультету № 2 інституту прийняли участь в перегляді та обговоренні відеоробіт, присвячених 100-річчю визволення Донбасу від російсько-більшовицьких загарбників. Презентацію відеоробіт та історичний коментар надавав голова правління громадської організації «Українська ініціатива» Юрій Косенко.

Співпраці з громадською організацією «Українська ініціатива» продовжилась і отримала розвиток в надходженні до бібліотеки факультету № 2 книг історико-партіотичного спрямування.

Зокрема читачів зацікавить ілюстрована брошура «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921», яка підготовлена на основі матеріалів інформаційно-просвітницької кампанії, яку Український інститут національної пам’яті проводить до 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

Детальніше...
 
Що потрібно для успіху в академічному просторі?
Про інститут - Новини

Наука єднає. Знайомить із неординарними людьми та їх думками. Розширює межі світогляду.

Доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Новікова та Катерина Пономаренко взяли участь у проекті «Сила фулбрайтівського досвіду: можливості професійного розвитку для викладачів внутрішньо переміщених університетів зі Сходу Україні». Захід об’єднав провідних науковців України, які свого часу отримали можливість стажування в навчальних закладах Сполучених Штатів. Проблеми виживання в українській науці, глобалізація, ґранти, міжнародна співпраця вишів, англійська мова як умова успіху, досвід науковців − усе було цікаво!

Детальніше...
 
Вітаємо заступника начальника навчально-методичного відділу, капітана поліції Наталію Василівну Гаражу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Наталіє Василівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваша доля тісно та нерозривно пов’язана з Донецьким юридичним інститутом. У 2004 році Ви твердо вирішили присвятити себе вірному служінню українському народові та вступили до лав курсантів Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 та слухачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту вшанували пам'ять жертв війни в Україні
Про інститут - Новини

22 червня курсанти факультету № 2 спільно з заступником декана факультету Сергієм Пекарським та слухачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» спільно із заступником директора Академії поліції підполковником поліції Сергієм Хохряковим прийняли участь у мітингу, присвяченому Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Захід відбувся в м. Маріуполі на площі Воїнів-визволителів. В мітингу прийняли участь представники місцевого самоврядування, співробітники Національної та патрульної поліції Донеччини, представники підприємств та громадських організацій, городяни та гості міста.

Детальніше...
 
Перша відзнака «Ліги майбутніх поліцейських Криворіжжя» до Дня молоді
Про інститут - Новини

В останню неділю червня вся українська молодь святкує День молоді, встановлений у 1994 році Указом Президента України. У цей день українці прославляють юність, запал, натхнення молодих людей. Молоді належить майбутнє України.

Кривий Ріг – місто молодих амбітних талановитих людей. Напередодні свята найкращих представників молоді та молодіжних організацій привітали з Днем молоді на міському рівні, в рамках програми "Нова генерація Кривого Рогу", яка була розроблена під керівництвом мера Юрія Вілкула. Це відмінна платформа для підтримки обдарованої молоді, яка працює в місті.

Так, з нагоди святкування Дня молоді в сесійній залі виконкому  Криворізької міської ради в урочистій обстановці курсантка 2 курсу факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) Аліна Кирилова отримала Диплом Громадській організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» за здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод молоді в рамках реалізації Програми «Нова генерація Кривого Рогу».

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у випуску слухачів Академії патрульної поліції в м. Києві
Про інститут - Новини

22 червня в Академії патрульної поліції України відбувся випуск 76 слухачів, які склали присягу на вірність українському народові.

За чотири місяці навчального процесу слухачі пройшли 35 предметів, у тому числі тактичну і вогневу підготовку, ефективну комунікацію, етику, основи кримінального права.

На випускному були присутні перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції підполковник поліції Білошицький Олексій Георгійович, представники міжнародних партнерів урядів США і Канади через посольства в Україні, які допомогли в забезпеченні матеріально-технічної бази Академії, сприяли вдосконаленню навчального процесу з підготовки слухачів патрульної поліції

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача відділення забезпечення діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" Романа Володимировича Зозулю з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Романе Володимировичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Професори Б.В. Деревянко та Є.В. Зозуля вперше в історії Інституту опублікували статтю у юридичному виданні, що індексується науковометричною базою Scopus
Про інститут - Новини

Протягом останніх років ефективність роботи закладу вищої освіти усе частіше визначається рейтингами. Одним із найбільш важливих серед них є «Рейтинг університетів за показниками Scopus», яким враховується кількість публікацій та кількість цитувань, а також індекс Гірша у Scopus. Останній раз такий рейтинг було складено станом на 6 квітня 2018 року. До зведеної таблиці увійшли 162 ЗВО. Нашого Інституту у цьому рейтингу не було

Можна по-різному ставитися до об’єктивності різного роду рейтингів, проте Інститут не може випадати із загальних тенденцій, що склалися у сфері освіти і науки держави. Тому публікація робіт у високорейтингових рецензованих журналах має стати пріоритетом у роботі науковців Інституту.

Узимку 2017 року професорами Б.В. Деревянком та Є.В. Зозулею вперше в історії Інституту було опубліковано статтю у виданні, що індексується БД Scopus (журнал має суто економічний профіль).

Детальніше...
 
Активна громада курсантів факультету № 2 допомагає облаштовувати міський пляж Маріуполя
Про інститут - Новини

В літню пору всі ми бажаємо відпочинку біля моря. І це передбачає відповідне облаштування місць відпочинку. Протягом останніх місяців міською владою Маріуполя проводяться різноплановаві заходи щодо якісного облаштування місць масового відпочинку на березі Азовського моря. До таких заходів в якості волонтерів залучаються і не байдужі місцеві мешканці.

Саме тому 20 червня курсанти першого курсу факультету № 2 нашого інституту надали допомогу міській громаді Маріуполя в облаштуванні міського пляжу. Активна робота на свіжому повітрі, командний дух надали можливість швидко навантажувати чистий пісок для пляжу, який розташований у Приморському районі Маріуполя.

Детальніше...
 
Участь представника інституту у семінарі-нараді з питань функціональної та структурної розбудови Національної поліції, запровадження нових критеріїв оцінки ефективності діяльності поліції
Про інститут - Новини

За дорученням Голови Національної поліції України генерала поліції другого рангу Князєва С.М. на базі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області з 14 по 16 червня 2018 року була проведена семінар-нарада керівників підрозділів організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування і інформаційно-аналітичної підтримки.

Протягом трьох днів керівники профільних департаментів Національної поліції України та керівники регіональних підрозділів організаціно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування, підрозділів інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП з усіх областей України із залученням представників Міністерства внутрішніх справ України, Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, а також закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, обговорювали питання сучасних критеріїв оцінювання діяльності органів та підрозділів Національної поліції.

Донецький юридичний інститут МВС України на семінарі-нараді представляв т.в.о. завідувача науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук Андрій Червінчук.

Детальніше...
 
Було проведено перше виїзне засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, які переміщені із тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим
Про інститут - Новини

Сьогодні, 22 червня 2018 року за ініціативи Міністерства освіти і науки України на базі Донецького юридичного інституту МВС України було проведено перше виїзне засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, які переміщені із тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Для обговорення та вирішення спільних завдань діяльності вишів-переселенців, розв’язання важливих потреб в галузі освіти і науки, участі у розробці проектів рішень, що регламентують діяльність вишів-переселенців, на засідання Ради ректорів до інституту прибуло керівництво 17 тимчасово переміщених закладів вищої освіти, а також Андрій Черних – помічник Народного депутата України Співаковського О.В., Світлана Кретович – в.о. директора Департаменту вищої освіти МОН; Віталій Носок – Державний експерт директорату вищої освіти і освіти дорослих; Олександр Кульга – директор Координаційного центру переміщених ВНЗ. Крім того, учасників Ради ректорів у вступній промові привітав мер міста Кривого Рогу Юрій Вілкул.

Детальніше...
 
Керівництво інституту взяли участь в підсумковій прес-конференції «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді м. Кривий Ріг «Захист в дії» та поділилися вдалим досвідом партнерських відносин
Про інститут - Новини

20 червня в готелі «Park House» (конференц-зала) відбулася підсумкова прес-конференція Благодійної організації «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» щодо результатів проекту «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді м. Кривий Ріг «Захист в дії», в якій взяли участь урядовці, представники виконкому Криворізької міської ради та її структурних підрозділів, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в України, громадські організації. Участь від Донецького юридичного інституту МВС України, як тимчасово переміщеного закладу вищої освіти взяв особисто ректор – Віктор Миколайович Бесчастний. Зі вступним словом перед присутніми гостями виступили: Сергій Маляренко – секретар Криворізької міської ради, Георгій Тука – заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Георгій Бібік – радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Дніпропетровській області

Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» активно співпрацює з Донецьким юридичним інститутом МВС України та постійно його підтримують. З 2017 лютого за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні організація впровадила проект «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді м. Кривий Ріг «Захист в дії», в рамках якого надається всебічна допомога внутрішньо переміщеним особам і їхнім сім’ям (зокрема психологічна, соціальна, юридична тощо), а також передбачена розробка і адвокаційна кампанія задля впровадження «Комплексної міської програми забезпечення необхідними послугами та послідовної інтеграції в громаду ВПО».

Детальніше...
 
Зміцнюємо співпрацю з медіа
Про інститут - Новини

19 червня 2018 року за дорученням ректора Донецького юридичного інституту Бесчастного В.М. проректор інституту Нестеров Д.І., декан факультету № 2 Орлов В.А. та курсанти 1 курсу факультету № 2 були присутні на прес-бранчі телеканалу «Донбас» і ТРКК «Сігма», який проходив в приміщенні «Українського дому» в м. Маріуполі. На цьому заході два телеканали – «Сігма» та «Донбас» - офіційно презентували нову концепцію мовлення, та вирішили поділитися своїми здобутками. Атмосфера була дуже теплою, присутні знайомилися, спілкувалися, так би мовити, без краваток.

Під час проведення заходу керівництво інституту засвідчили свою повагу  та подякували колективу телеканалу «Донбас» та телеканалу «Сігма» за надану підтримку у питаннях висвітлення діяльності вишу-переселенця на території Донеччини, зазначили, що сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Детальніше...
 
У ДЮІ відбулася робоча зустріч із заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Тукою Георгієм Борисовичем
Про інститут - Новини

20 червня в актовій залі навчально-виховного комплексу Донецького юридичного інституту МВС України за адресою вул. Співдружності 92а відбулася робоча зустріч колективу навчального закладу із заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Тукою Георгієм Борисовичем. Разом з міністром до стін вишу завітали почесні гості: радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Дніпропетровській області Бібік Георгій Юрійович, виконавчий директор БО «БТ «Мережа» м. Кривого Рогу Соколюк Елла Геннадіївна, голова ГО «Обєднання переселенців «Спільна справа» м. Вінниці Зиков Юрій Володимирович.

Донецький юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України, є тимчасово переміщеним закладом вищої освіти, який забезпечує освітню та наукову діяльність у місті Кривому Розі Дніпропетровської області та місті Маріуполі Донецької області.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 44
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval