Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 261
Вчора: 469
Цього тижня: 2642
Минулого тижня: 2994
Цього місяця: 7717
Минулого місяця: 12956
Всього: 1162678


Вийшла друком монографія «Залишення в небезпеці: кримінально-правовий аспект»
Про інститут - Новини

Участь керівництва Донецького юридичного інституту в робочій зустрічі з головою Національної поліції України у м. Маріуполі 1

Становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави, неможливо без забезпечення закріплених Конституцією України прав і свобод, що є невід'ємними для усіх без винятку людей.

Серед таких прав особливе місце займає право людини на життя, відповідно до якого обов’язком держави є його всебічний захист, у тому числі, від посягань, що відповідно до чинного законодавства України є злочинними, оскільки саме злочини спричиняють найбільшої шкоди життю та здоров'ю людини.

Поміж злочинів проти життя та здоров'я людини окреме місце займають діяння, пов’язані із залишенням людини в небезпечному для життя стані, оскільки особи, що скоюють такі злочини посягають не тільки на життя та здоров'я особи, але й на безпеку його існування. У більшості випадків потерпілими від таких злочинів виступають особи, що позбавлені можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу або внаслідок іншого безпорадного стану, оскільки такі особи не в змозі самостійно вжити потрібних заходів до самозбереження.

Детальніше...
 
Участь керівництва Донецького юридичного інституту в робочій зустрічі з головою Національної поліції України у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

6 листопада, у м. Маріуполі під керівництвом голови Національної поліції України Сергій Князєв провели робочу зустріч з обговорення розвитку програми безпеки на території східного та південного регіонів. За приклад успішної реалізації системи безпеки був взятий впроваджений на Донеччині унікальний проект – Єдиний аналітичний сервісний центр, основою якого стало використання інтелектуальної системи відеоспостереження.

Участь в обговоренні взяли Голова Нацполції України Сергій Князєв, перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, заступник командувача Національної гвардії України Микола Балан, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, керівники Головних управлінь Нацполіції в Донецькій, Луганській, Херсонській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській областях та голови крупних населених пунктів із цих областей. Їм показали дійсно комплексний спільний підхід та організацію роботи поліції з місцевими радами та обласною владою, спрямовані на забезпечення безпеки наших громадян.

Детальніше...
 
З метою залучення молоді до масових занять фізичною культурою і спортом ДЮІ провів відкритий турнір з гирьового спорту
Про інститут - Новини

4 листопада 2017 року Донецьким юридичним інститутом МВС України, за безпосередньої підтримки Союзу гирьового спорту України було проведено ІІІ-й Відкритий кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок». У змаганнях взяло участь 106 спортсменів з семи регіонів країни: м. Києва, Київської, Полтавської, Харківської, Донецької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, серед яких були як представники правоохоронних органів (Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби) Збройних сил України, так і всі бажаючі гирьовики. Дніпропетровщина була представлена спортсменами з м. Покров, м. Кам'янське, Новомосковського та Нікопольського районів. Дуже приємно, що до проведення змагань масово долучилися і представники Кривого Рогу: військова частина Національної гвардії України 3011, Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області, Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі, студенти вищих навчальних закладів, вихованці Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а також і учні Криворізької ЗОШ № 7.

Детальніше...
 
Вітаємо старшого інспектора відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції Костянтина Олексійовича Пічка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо старшого інспектора відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції Костянтина Олексійовича Пічка з Днем народження!

Шановний Костянтине Олексійовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Після закінчення нашого навчального закладу, Ви отримали неоцінений досвід в органах МВС. Ваша працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та практичний досвід, стали запорукою теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

Детальніше...
 
В межах міського суботника курсанти провели парко-господарський день у навчальному корпусі для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів, який знаходиться за адресою м. Маріуполь, вул. Луніна, 89
Про інститут - Новини

4 листопада в усіх районах міста Маріуполя жителі з самого ранку вийшли на вулицю з метою наведення чистоти на прибудинкових територіях, прибирали опале листя в скверах, площах, вулицях тощо. Таким чином, в місті був даний старт осіннім суботникам.

До загальноміського суботнику також долучилися і курсанти 1-го курсу 106-107 навчальних взводів, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» під керівництвом фахівця МЦППП «Академія поліції» інституту Костянтина Пичка. Курсантами був проведений парко-господарчий день у навчальному корпусі для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів, який знаходиться за адресою м. Маріуполь, вул. Луніна, 89. Ця будівля була надана ДЮІ громадою м. Маріуполя 16 травня 2017 року. І вже сьогодні вона, після систематичного догляду та облаштування, готова зустрічати курсантів, слухачів та студентів, майбутніх поліцейських та юристів. А з вікон навчального корпусу відкривається мальовничий вид на місто.

Детальніше...
 
Читання – унікальний спосіб зберегти живий розум
Про інститут - Новини

До бібліотеки інституту надходить література з різних джерел. Допомагають у поповненні фонду вишу-переселенця вищі навчальні заклади системи МВС України, виші, підпорядковані Міністерству освіти та науки, благодійні фонди, державні установи, колективи наукових бібліотек, провідні науковці нашої держави, пересічні громадяни, яким небайдужа доля Донецького юридичного інституту МВС України.

Активно підтримують бібліотеку і співробітники інституту. Нещодавно ми отримали друковані примірники монографії «Органи внутрішніх справ України на етапі розбудови незалежної держави (історико-правове дослідження)» професора кафедри загально-правових дисциплін, доктора юридичних наук, кандидата історичних наук, доцента Зозулі Євгена Вікторовича.

Детальніше...
 
Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України в регіональній дискусії «Стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму» 04 листопада 2017 року
Про інститут - Новини

04 листопада 2017 року в м. Маріуполь у готелі «Європейський» відбулася регіональна дискусія за підтримки шведсько-українського проекту, що реалізується Академією Фольке Бернадотта та фінансується Шведським агентством з міжнародного розвитку та співраці (SIDA) «Стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму».

Під керівництвом Центру дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», навчальних закладів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та Донецького юридичного інституту МВС України, органів місцевого самоврядування пройшов даний захід.

Основною метою зазначеного заходу було проаналізувати реальний стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму та напрями подальшого вдосконалення їх законодавчого регулювання.

З привітальними промовами виступили: народний депутат України, підприємець, політик, голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу» Сергій Олексійович Тарута; експерт Центру дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», кандидат юридичних наук, доцент Володимир Миколайович Венгер; завідувач кафедри Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка доктор юридичних наук, доцент Володимир Федорович Нестерович.

Детальніше...
 
Баскетбольна команда інституту взяла участь в розіграші кубку ГО «Динамо»
Про інститут - Новини

У зв’язку із популяризацією спорту та активного способу життя, керуючись нормативно-правовими актами МВС України, баскетбольний клуб Донецького юридичного інституту брав участь у турнірі з баскетболу на кубок призи ГО «Динамо», присвяченого 93-ій річниці створення організації. Даний турнір проходив в місті Дніпро, на базі Університету митної справи та фінансів (вулиця Володимира Вернадського, 2/4).

До обласного центру з’їхалися дев’ять команд, які представляли різні відомчі правоохоронні підрозділи. Суперниками нашої команди були команди: ГУ НП в Дніпропетровській області, Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області, ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, Управління Державної фінансової служби України в Дніпропетровській області, Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області, в/ч 3021, Криворізького міського відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Університет митної справи та фінансів. Загалом у турнірі брали участь 98 спортсменів.

За регламентом змагань наша команда була сформована із співробітників Донецького юридичного інституту. Її представляли курсанти Микита Степанишен, Дмитро Тур, Ігор Журавель, Віталій Гончар, Віталій Гайдей, Ростислав Романенко, Владислав Полупанов, Олександр Піцик (факультет Національної поліції), Андрій Борець, Богдан Петров, Сергій Перекопський (юридичний факультет).

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Наталію Анатоліївну Макаренко з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Наталію Анатоліївну Макаренко з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Наталіє Анатоліївно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Ювілеєм!

Протягом невеликого часу Ви натхненно працюєте в нашому навчальному закладі і вже є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Вчені інституту взяли участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Напрями розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення»
Про інститут - Новини

03 листопада 2017 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Напрями розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення». Конференція організована кафедрою трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, якій цього року виповнилося 25 років.

У роботі конференції взяли участь державні службовці, службовці правоохоронних органів, представники громадських організацій, а також науковці з понад 30 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ України, серед яких Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет «Одеська юридична академія», Інститут держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України, Національна академія внутрішніх справ тощо.

Колектив Донецького юридичного інституту у поважному науково-практичному заході представляв професор кафедри загально-правових дисциплін доктор юридичних наук, доцент Клемпарський Микола Миколайович. Він презентував учасникам конференції доповідь, підготовлену у співавторстві з доцентом кафедри загально-правових дисциплін кандидатом юридичних наук Назимко Оленою Вікторівною на тему:  «Норми сучасного міжнародного трудового права про колективні переговори у сфері мореплавства».

Детальніше...
 
Відбувся ІІІ-ій відкритий турнір з гирьового спорту серед працівників правоохоронних органів, силових структур та військовослужбовців «Кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України «Гвардійський ривок»
Про інститут - Новини

04 листопада 2017 року в Донецькому юридичному інституті МВС України на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 7 за адресою м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 48 відбувся ІІІ-й Відкритий кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок». У змаганнях взяло участь 106 спортсменів з семи регіонів країни: м. Києва, Київської, Полтавської, Харківської, Донецької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, серед яких були як представники правоохоронних органів, Збройних сил України, так і всі бажаючі гирьовики. Про високий рівень змагань свідчить те, що в них взяли участь висококваліфіковані спортсмени: 2-МСМК, 12-МС, 18-КМС та гирьовики масових розрядів.

На урочистому відкритті змагань були присутні:

- т.в.о. проректора Донецького юридичного інституту МВС України майор поліції Врадій Руслан Володимирович!

- спеціаліст комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради Афанасьєв Артем Валерійович;!

- головний суддя змагань майстер спорту України з гирьового спорту, суддя 1-ї категорії заступник начальника відділу кадрового забезпечення Донецького юридичного інституту майор поліції Гаража Леонід Федорович!

- голова осередку Союзу гирьового спорту України в Дніпропетровській області, майстер спорту України з гирьового спорту, суддя Національної категорії, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Третяк Григорій Іванович;

- заступник директора Криворізької загальноосвітньої школи № 7 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Ларіонова Ілона Олександрівна;

- заступник начальника сектору кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області капітан поліції Щербаков Вячеслав Вячеславович;

Детальніше...
 
Начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин провів майстер клас з популяризації фізичної культури та спорту, «або як курсанти у футбол з керівництвом поліції Донеччини грали»
Про інститут - Новини

31 жовтня курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели зустріч з керівництвом ГУНП в Донецькій області та прийняли участь у товариському матчі з футболу з командою керівного складу поліції Донеччини.

Цей виховний захід був спрямований на пропаганду цінності здоров’я, фізичної культури та спорту. Найспортивніші курсанти 1-го курсу були запрошені на гру у футбол самим генералом, очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним, тому зі всією завзятістю готувалися зустрічі та гри у футбол.

Слід вказати, що товариська зустріч розпочалася з розминки, яку особисто провів Микола Олександрович Семенишин, який показав нові, корисні вправи для фізичного розвитку, заохотив займатися спортом як хлопців, так і дівчат, які приїхали аби підтримати свій інститут. Єдиним спортивним строєм з керівною ланкою поліції курсанти якісно виконували вправи під команди Миколи Олександровича. Своєю чергою керівник спортивного відділу Ради курсантського самоврядування, а за сумісництвом капітан футбольної команди 1-го курсу ДЮІ Роман Кобцов пообіцяв обов’язково застосовувати усі вправи, які показав очільник поліції Донеччини у курсантському житті..

Окрім, після розминки, перед початком футбольного матчу свої настанови та поради курсантам дав і керівник курсантського підрозділу 106-107 навчальних взводів Валерій Солейко. Було зазначено, що у спорті, на футбольному полі всі рівні, тому курсанти були по-бойовому настроєні на гру зі своїми майбутніми керівниками. Футбольна команда першокурсників мала і свою команду підтримки – вболівальників, які емоційно підтримували гравців протягом усієї гри.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України долучився до загальноукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай»
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України долучився до загальноукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай»

Проблема дорожньо-транспортного травматизму наразі сягає світового масштабу. Не секрет, що на дорогах щорічно гине така кількість людей, яку цілком можна порівняти із загибеллю в військових конфліктах. Лише в Україні за час її незалежності на автомобільних шляхах загинуло понад 140 тисяч осіб, близько 1 мільйона було травмовано, половина з яких залишилась інвалідами.

Майже дві третини смертей у дорожньо-транспортних пригодах трапляються через нетверезий стан учасників дорожнього руху.

Вживання алкоголю водієм за кермом призводить до автомобільних аварій у 70% випадків. Але страждають не тільки водії. Найчастіше трагедією закінчується поїздка і для пасажирів. А вже яка трагедія буде для родини п'яного водія - і говорити не доводиться. Перед вживанням алкоголю водієві завжди варто пам'ятати про те, що у нього є відповідальність не тільки за своє життя і здоров'я, але також і соціальна відповідальність за сім'ю та оточуючих людей.

Детальніше...
 
Фахівці інституту під час канікул на базі Маріупольського навчально-виховного комплексі «Ліцей – школа №48» прийняли участь у військово-патріотичній грі «Джура»
Про інститут - Новини

1 листопада в Маріупольському навчально-виховному комплексі «Ліцей – школа №48» проводився третій етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Суддями змагань були працівники Лівобережного відділення поліції та Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Наш інститут був представлений доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський, який також був членом суддівської команди.

Змагання проходили з різних видів порту. Так хлопці підтягувалися, качали прес, робили стрибки в довжину, а дівчата робили вправи на витримку, качали прес, та стрибали на скакалці.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві, полковника поліції Андрія Євгеновича Крищенка з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві, полковника поліції Андрія Євгеновича Крищенка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Андрію Євгеновичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ви є гідним випускником нашого навчального закладу, в стінах якого завжди раді зустріти Вас і співробітники, і науково-педагогічний склад, і студенти, курсанти та слухачі – для всіх нас Ви є відмінним зразком для наслідування не тільки в проходженні служби, а й гідним прикладом у житті.

Ваша стрімка кар’єра у системі органів внутрішніх справ, яка розпочалася з посади міліціонера патрульно-постової служби Калінінського райвідділу міліції, згодом – начальника Артемівського відділу по боротьбі з організованою злочинністю та очільника Знам'янського міськвідділу міліції ГУМВС України в Кіровоградській області й Управління боротьби з організованою злочинністю в Кіровоградській області гідна глибокої поваги та пошани.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук Катерину Вікторівну Пономаренко з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук Катерину Вікторівну Пономаренко з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Катерино Вікторівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів нашого навчального закладу, адже Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та педагог, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями, на високому рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави чим і заслужили повагу як серед керівництва та колег, так і серед курсантів, студентів, слухачів вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Фахівці та курсанти ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Слов’янська та м. Лиману
Про інститут - Новини

1 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Слов’янська та м. Лиману

Слід зазначити, що серед першокурсників нашого інституту є курсанти, які направлялися на навчання з Слов’янська. Саме тому курсанти рядова поліції Олександра Полях, рядова поліції Влада Удовенко та рядова поліції Катерина Гузікова, які супроводжували своїх земляків під час проведення іміджевого заходу інституту на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». За безпосередньої участі фахівців кадрового підрозділу поліції Донеччини для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід. Так в актовому залі було підготовлено виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів. Окрім того з використанням мультимедійних технологій були приготовлені для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі. В актовій залі фахівці інституту Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Євген Гурський та Ольга Стрельник довели переваги отримання вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. Окремо було зупинено на перевагах служби у підрозділах Національної поліції, державній та соціальній підтримці. Також доведено інформацію про правила прийому на бюджетну форму навчання в ДЮІ, особливості та умови вступу на факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України: які предмети винесено на зовнішнє незалежне оцінювання, фізична підготовка, особливості взаємодії з кадровими підрозділами територіальних органів поліції тощо. Також представники курсантського самоврядування Олександра Колесова, Анатолій Дзедзицький, Ангеліна Ткач поділилися власними враженнями про табірний збір та перші місяці навчання.

Детальніше...
 
Участь професора О.В. Одерія у ІІ-ий Міжнародному конгресі приватних детективів
Про інститут - Новини

У жовтня 2017 року у м. Київ за участю народних депутатів України, представників силових структур та приватних детективів 11 держав був проведений ІІ-й Міжнародний Конгрес приватних детективів. Це є знаковою подією у суспільно-політичному житті України, оскільки захід зібрав еліту світового приватного розшуку, дав поштовх розвитку вітчизняної сфери недержавної безпеки.

Мета II-го Міжнародного Конгресу приватних детективів вкрай була актуальна, а саме, спираючись на віковий досвід зарубіжних колег налагодити спілкування, ділові контакти і комунікації фахівців приватних розшукових структур з державними органами влади та потенційними замовниками з сфер середнього та великого бізнесу. Конгрес був проведений у вигляді робочих секцій, прес–конференції за участі посадових осіб органів державної влади, правоохоронних органів, представників впливових міжнародних та українських об’єднань приватних детективів. На конгресі був презентований навчально–методичний посібник «Основи приватної детективної (розшукової) діяльності». Учасники мали можливість спілкування з представниками бізнес–структур, приватних розшукових компаній, з приватними детективами з багатьох країн світу. Результатом Конгресу став поштовх у розвитку бізнесу всіх учасників – представників комерційних об’єднань.

Детальніше...
 
Співробітники Донецького юридичного інституту знову разом вийшли на суботник
Про інститут - Новини

Листопад. З кожним днем стає все холодніше. Погода стає все частіше дощовою. Дерева скидають свої останні листя. Але як кажуть у народі – гарний господар завжди дбає про свій будинок і подвір’я.

Так, за доброю традицією та сприятливих температурних умов, колектив Донецького юридичного інституту знову зібрався на суботник. Доктори і кандидати наук, професори і доценти, керівники і підлеглі з різних структурних підрозділів інституту – всі як один, дружньо родиною з’явилися, щоб завзято попрацювати на прилеглій території Головного корпусу інституту за адресою: вул. Степана Тільги 21.

Не зважаючи на те, що на вулиці листопад місяць, погода цілком сприяла активній роботі всіх учасників суботника: збирали пожовкле листя, підмітали доріжки, чистили клумби.

Детальніше...
 
Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери
Про інститут - Новини

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Свято було створене, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні.

День працівника соціальної сфери України відзначають співробітники Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Установа Дня працівника соціальної сфери України є доказом того, що держава високо оцінює роль працівника, що щодня забезпечують реалізацію політики держави з таких злободенних питань, як організація безпечної і оплачуваної праці, зайнятість, соціальний захист, трудові стосунки. День у день соціальні працівники стикаються з різноманітними сферами життя усього нашого українського суспільства в цілому і кожної людини зокрема: із здійсненням правосуддя, профілактичними діями асоціальної поведінки, психічним і фізичним здоров’ям, конфліктами особового і групового характеру, а також проблемами у працевлаштуванні, соціальній і професійній адаптації населення, планування сім’ї і багатьма іншими.

Шановні працівники соціальної сфери, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – День працівника соціальної сфери!

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 5
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval