Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 14
Вчора: 465
Цього тижня: 2656
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10449
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262646


Керівництво Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» привітало ветеранів МВС України
Про інститут - Новини

20 грудня в Україні відзначається свято – день вшанування ветеранів та пенсіонерів МВС та Національної поліції України.

Керівництво Донецького юридичного інституту МВС України та Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», у складі проректора інституту капітана поліції Нестерова Дениса Ігоровича та заступника директора «Академії поліції» підполковника поліції Хохрякова Сергія Дмитровича відвідали ветерана МВС полковника міліції у відставці Зозулю Олександра Михайловича.

Олександр Михайлович з 1990 року по 1994 рік очолював Маріупольське училище професійної підготовки працівників міліції ГУМВС України в Донецькій області. На долю керівника лягло складне завдання забезпечувати діяльність навчального закладу в складні часи після здобуття незалежності нашою державою.

Наказом МВС України від 15.06.2017 року № 570 о/с з нагоди 60-ї річниці створення навчального закладу Олександра Михайловича нагороджено відомчою відзнакою Міністерства внутрішніх справ України – нагрудним знаком «За безпеку народу».

Користуючись нагодою, керівники інституту привітали ветерана МВС та вручили нагороду.

Детальніше...
 
Першого проректора інституту нагороджено Відзнакою Криворізького міського голови
Про інститут - Новини

Майже третина мешканців нашого міста це – молодь, серед яких багато обдарованих в усіх напрямках: це і освіта і наука, культура і мистецтво, фізична культура та різноманітні спортивні напрями. Безумовно, досягнення молоді - це досягнення всього міста.

19 грудня, у конференц-залі виконкому Криворізької міської ради відбулося урочисте вручення відзнак Криворізького міського голови для обдарованих дітей та молоді. Уже всьоме найталановитіших молодих криворіжців відзначили за видатні досягнення в науці, творчості, спорті, а також у розвитку студентського самоврядування та громадській діяльності. За підсумками 2017-го року премію мера міста отримали 200 обдарованих молодих людей.

Детальніше...
 
Профорієнтаційна робота науково-педагогічного складу інституту: інновації та розвиток
Про інститут - Новини

Профорієнтаційна робота науково-педагогічного складу інституту: інновації та розвиток 0

Керуючись Наказами МВС України про організацію профорієнтаційної роботи з добору кандидатів на навчання та відпорними атами керівництва Донецького юридичного інститут МВС України визначено різні напрями здійснення іміджевих заходів, метою яких є якісна профорієнтаційна робота.

Знаходячись у м. Кривий Ріг славні спортивні традиції інституту продовжують розвиватися і отримують нові форми. Так, представниками науково-педагогічного складу інституту доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Галиною Вікторівною Мухіною, доцентом кафедри загально-правових дисциплін Юрієм Володимировичем Делією та деканом факультету з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції полковником поліції Русланом Івановичем Михайловим залучено курсантів до тренувань з волейболу.

Детальніше...
 
Зустріч ветеранів органів внутрішніх справ з курсантами Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

20 грудня всі ті, хто своєю долею обрав нелегку міліцейську службу та віддав їй не один десяток років, відзначають визнане державою свято - День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ. Це свято започатковано як знак пошани за значний внесок пенсіонерів і ветеранів ОВС у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку.

День вшанування пенсіонерів і ветеранів ОВС – чудова нагода, аби ще раз приділити увагу тим, хто багато років пропрацював у міліції, а нині на пенсії. Безцінний досвід ветеранів – це той надійний фундамент, ті славні традиції, на яких сьогодні виховується молоде покоління професіоналів.

Напередодні Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ до курсантів Донецького юридичного інституту МВС України завітали полковник міліції у відставці Волошин Василь Олексійович, полковник міліції у відставці Шапарь Олександр Михайлович та Абушик Олександр Миколайович, які більше 30 років сумлінно несли службу в органах внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Свято Миколая – чудовий привід творити добро!
Про інститут - Новини

Пройшов один з найулюбленіших свят дітей, чудове свято День Святого Миколая – покровителя дітей і мандрівників. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускається з небес на землю та обходить весь світ, допомагаючи знедоленим та відновлюючи справедливість, ось чому його полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи своє дитинство та теплі солодкі миті цього милого серцю свята.

З давніх-давен започаткувалась традиція на Миколая дарувати дітям подарунки, виявляти любов, розділяти доброту свого серця з тими, хто поруч. Щороку на це свято Миколай обдаровує слухняних дітей подарунками та солодощами. Однак є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї, вони також чекають цього свята, навіть більше ніж діти в сім’ях, оскільки щиро вірять у дива.

Так, за доброю традицією, в нашому навчальному закладі напередодні Дня Святого Миколая діє щорічна благодійна акція «Допоможемо Святому Миколаю», започаткована ректором Донецького юридичного інституту МВС України, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним, яка надає можливість кожному працівнику інституту долучитися до створення маленького дива для дітей, позбавлених батьківського тепла і турботи, що навчаються в нашому інституті.

Детальніше...
 
Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України: Тиждень права в КЗШ № 35
Про інститут - Новини
Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

 

Тиждень права в КЗШ № 35

 

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники у м. Маріуполі відвідали виставку «Невидима варта» та переглянули благодійну виставу-реквієм «Війна без строку…»
Про інститут - Новини

17 грудня курсанти першого курсу, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відвідали виставку картин «Невидима варта» офіцера СБУ Лесі Шиденко та виставу-реквієм «Війна без строку», присвячену співробітникам СБУ, які загинули та під час виконання своїх службових обов’язків за останніх три роки у зоні АТО. Виставка картин розташувалася у палаці культури «Азовсталь» м. Маріуполя та привернула увагу багатьох громадян міста.

Детальніше...
 
Перший випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації поліцейських з використанням технологій дистанційного навчання
Про інститут - Новини

Відповідно до вимог Закону України «Про Національну поліцію», наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції України», доручення МВС України «Про запровадження технологій дистанційного навчання поліцейських», а також листа Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України «Про організацію підвищення кваліфікації поліцейських захисту економіки» з 29.11.2017 до 13.12.2017 у Донецькому юридичному інституті в рамках запровадження інноваційних методів навчального процесу на належному рівні забезпечено освітню діяльність курсів підвищення кваліфікації поліцейських захисту економіки ГУ НП в Донецькій та Луганській областях з використанням технологій дистанційного навчання.

Так, 24 правозахисники підрозділів захисту економіки за два тижні поглибили свої знання та професійні навички щодо охорони публічної безпеки і порядку, результатами чого стало успішне складання поточних контролів та комплексного підсумкового екзамену, а також отримання свідоцтва про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Детальніше...
 
Книжкові подарунки інституту до Дня Святого Миколая
Про інститут - Новини

Як відомо в День Святого Миколая всі традиційно отримують подарунки, а для навчального закладу та його вихованців, безумовно, кращим подарунком є книга.

Ранок, 18 грудня, розпочався для Донецького юридичного інституту МВС України приємним подарунком від завідувача кафедри адміністративного права НУ «Юридична академія України ім. Я. Мудрого», доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України Володимира Миколайовича Гаращука, який є давнім другом нашого навчального закладу і постійно підтримує виш-переселенець у складних умовах, в яких він опинився.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права, кандидата юридичних наук, доцента Андрія Олександровича Шульгу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права, кандидата юридичних наук, доцента Андрія Олександровича Шульгу з Днем народження!

Шановний Андрію Олександровичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту. Разом з вишем-переселенцем Ви перегортали сторінки перемог, які випали на долю рідного вишу.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз, доктора юридичних наук, доцента Тимура Олександровича Лоскутова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз, доктора юридичних наук, доцента Тимура Олександровича Лоскутова з Днем народження!

Шановний Тимуре Олександровичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Закінчивши з відзнакою магістратуру Академії управління Міністерства внутрішніх справ та здобувши неоціненний досвід практичної роботи на посаді старшого слідчого Жовтневого районного відділу Криворізького міського управління ГУ МВС України Дніпропетровської області, Ви твердо вирішуєте присвятити себе науці. Непереможне бажання до науково-дослідної діяльності та жага до знань спонукає Вас вступити до ад’юнктури Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, де з цього ж року розпочинаєте свою викладацьку діяльність на кафедрі кримінального процесу.

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця відділення планування навчального процесу навчально-методичного відділу Людмилу Павлівну Приходько з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Вітаємо фахівця відділення планування навчального процесу навчально-методичного відділу Людмилу Павлівну Приходько з Ювілеєм!

Шановна Людмило Павлівно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Курсантам Донецького юридичного інституту в урочистій обстановці вручили спеціальні жетони Національної поліції України (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

З метою формування у курсантів Донецького юридичного інституту високої патріотичної свідомості, почуття вірності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави, напередодні Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України, 18 грудня, о 15.00 у Палаці молоді та студентів відбувся урочистий захід з нагоди офіційного вручення спеціальних жетонів Національної поліції України курсантам Донецького юридичного інституту МВС України.

Відповідно до вимог Закону України «Про Національну поліцію» поліцейський повинен мати службове посвідчення та спеціальний жетон. Спеціальні жетони видаються особам, які призначаються на службу в поліцію на посади молодшого, середнього, вищого складу Національної поліції України, а також курсантам, слухачам, ад’юнктам, докторантам денної форми навчання та працівникам вищого навчального закладу МВС, які набули статусу поліцейських, відряджених до таких навчальних закладів із залишенням на службі в Національній поліції України, і проходять службу в Національній поліції України.

Детальніше...
 
До змагань із пляжного волейболу, готуйся протягом року
Про інститут - Новини

До змагань із пляжного волейболу, готуйся протягом року

Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» в рамках підготовки до змагань із пляжного волейболу взяв участь у відкритому турнірі на призи КП «Кривбасводоканал» та Донецького юридичного інституту МВС України. У турнірі, який проходив у спортивній залі КЗШ № 95 взяли участь команди із Дніпропетровської та Одеської областей. Загалом у волейбольних баталіях взяли участь близько двадцяти спортсменів.

Волейбольний турнір об’єднав вісім команд, які поділені жеребом на дві групи. Волейбольний клуб «Донецький Юридичний Інститут» представляли Олександра Заболотня, Анна Резніченко. В ході волейбольних змагань розповсюджувалася профорієнтаційна та іміджева продукція Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
«Факультатив з поліцейськими» за участю фахівців Донецького юридичного інституту МВС України та Управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області у загальноосвітній школі № 54 м. Маріуполя
Про інститут - Новини

15 грудня 2017 року пройшов «Факультатив з поліцейським» у загальноосвітній школі № 54. До даного іміджевого заходу долучилися доцент кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання інституту Віктор Гурський, викладач циклу загально-правових дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту Олена Волик. Молоде покоління майбутніх поліцейських від ДЮІ представляли слухачі курсів первинної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято в підрозділи кримінальної поліції рядова поліції Ірина Усаткіна, рядовий поліції Андрій Синіцин, рядовий поліції Георгій Куркчи та рядовий поліції Дмитро Орел, які професійну підготовку проходять на базі Маріупольського ЦППП “Академія поліції”.

Отже представники інституту долучилися до іміджевого заходу управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області та були задіяні у майже всіх локаціях. Зустріч з учнями 10-11-х класів здійснювала викладач циклу загально-правових дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту Олена Волик спільно з старшим інспектором відділу комплектування УКЗ ГУНП в Донецькій області майором поліції Оленою Шевченко та слухачем «Академії поліції» рядовою поліції Іриною Усаткіною. Під час зустрічі зі старшокласниками Олена Шевченко розповіла учням про умови вступу до вишів системи МВС, а представники ДЮІ ознайомили молодь з правилами вступу до ДЮІ, який, з цього року відновив надання освітніх послуг саме у м. Маріуполі. Окрім того Ірина Усаткіна поділилася своїми враженнями від перших місяців навчання в якості слухача курсів первинної професійної підготовки. Старшокласникам було презентовано іміджеву продукцію інституту та відео сюжет про діяльність курсантського підрозділу інституту у м. Маріуполі.

Детальніше...
 
Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін провела виїзний День відкритих дверей у Криворізькому ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою
Про інститут - Новини

За відносно нетривалий час свого перебування в Кривому Розі Донецькому юридичному інституту вдалося зарекомендувати себе як стабільний і надійний заклад, заслужити гарну репутацію в багатьох  школах, ліцеях, гімназіях, випускники яких охоче виступають до вишу. До числа таких відноситься і  Криворізький ліцеї-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, багато випускників якого вже є курсантами Донецького юридичного інституту МВС України.

Враховуючи високий інтерес майбутніх випускників ліцею до перспектив навчання у нашому інституті 12 грудня 2017 року профорієнтаційна група кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Донецького юридичного інституту завітала до стін навчального закладу і  провела там виїзний День відкритих дверей. У своєму вступному слові заступник начальника ліцею полковник О. В. Супрун підкреслив важливість правильного вибору майбутньої професії ліцеїстами,   підкреслив вагоме місце Донецького юридичного інституту МВС України  в освітньому просторі Кривого Рогу.

Детальніше...
 
19 грудня – День Святого Миколая
Про інститут - Новини

Курсантам Донецького юридичного інституту в урочистій обстановці вручили спеціальні жетони Національної поліції України (ФОТОЗВІТ) 1

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая.

Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми.

Отець Миколай відзначився чистотою життя, за яку мав від Бога дар чудотворення, а також милосердям і благодійністю.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України Віктора Бесчастного з Днем адвокатури України!
Про інститут - Новини

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

Шановні адвокати!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем адвокатури України!

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура.

У наш час адвокат несе на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян, його праця є надзвичайно важливою як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено.

Детальніше...
 
У «Академії поліції» ДЮІ МВС України відбулися урочисті заходи з нагоди випуску слухачів курсів первинної професійної підготовки патрульних поліцейських та складання Присяги працівника Національної поліції України
Про інститут - Новини

18 грудня 2017 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбулися урочисті заходи з нагоди випуску слухачів курсів первинної професійної підготовки патрульних поліцейських та складання Присяги працівника Національної поліції України. На вірність українському народові присягнули 40 випускників, які вже сьогодні розпочнуть виконання службових обов’язків, забезпечуючи публічний порядок та публічну безпеку у м. Маріуполі.

На заходах були присутні почесні гості: начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин, начальник Управління патрульної поліції в Донецькій області молодший лейтенант поліції Михайло Олександрович Вершинін, заступник Маріупольського міського голови Ярослав Сергійович Хотнянський, начальник Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області полковник поліції Микола Миколайович Побойний. Від керівництва Донецького юридичного інституту у заході приймали участь проректор Донецького юридичного інституту МВС України капітан поліції Денис Ігорович Нестеров та директор Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України Вадим Вікторович Кульчицький.

Детальніше...
 
Толока на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ
Про інститут - Новини

Кожне підприємство прагне благоустроїти прилеглу територію, надаючи їй більш привабливий зовнішній вигляд. Не виняток і Донецький юридичний інституту, який завжди піклується про чистоту подвір’я біля своїх корпусів.

Так, на минулому тижні відбулася толока з благоустрою та наведення належного стану території навчально-виховного комплексу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України.

Завдяки підтримці громади міста Кривого Рогу, а саме ПАО «Криворізький залізорудний комбінат», ПАО «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» та ООО «ТБМ-Строймонтаж», які надали господарську техніку для більш зручного та ефективного прибирання. Для вивезення сміття були задіяні вантажні автомобілі.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 83
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval