Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 315
Вчора: 485
Цього тижня: 1312
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9587
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164548


Вітаємо Голову Національної поліції України, генерала поліції другого рангу Сергія Миколайовича Князєва з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо Голову Національної поліції України, генерала поліції другого рангу Сергія Миколайовича Князєва з Днем народження!

Шановний Сергію Миколайовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

У цей день висловлюємо Вам найтепліші слова глибокої вдячності і поваги.

Детальніше...
 
Вітаємо декана факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, кандидата юридичних наук, полковника поліції Руслана Івановича Михайлова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Проведення історико-правових досліджень діяльності правоохоронних органів – один з головних напрямВітаємо декана факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, кандидата юридичних наук, полковника поліції Руслана Івановича Михайлова з Днем народження!

Шановний Руслане Івановичу!

У далекому 1993 році, прийнявши рішення стати курсантом Донецького інституту внутрішніх справ МВС України, Ви стали на шлях вірного служіння Українському народові.

Отримавши багатий досвід на посадах оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого карного розшуку в практичних підрозділах Запорізької, а згодом Донецької областей, Ви повертаєтеся в стіни Alma Mater, де жага до знань та непереможне бажання займатися науковою діяльністю швидко приносять бажані результати – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Детальніше...
 
В аспекті «Психологічного проекту» НДЛ ПППД ДЮІ МВС України провели тематичну зустріч для науковців з психології на честь святкування 10 жовтня Всесвітнього дня психічного здоров’я
Про інститут - Новини

За ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я з 1992 року відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я з’ясували, що в наші дні на планеті більше 450 мільйонів людей страждають психічними захворюваннями. А в західних країнах кожна сьома людина є або параноїком / шизофреніком, або схильна до депресій і алкоголізму. ДЮІ МВС України також долучилися до міжнародного руху.

Науковці ДЮІ, зокрема науково-дослідної лабораторії та відділу кадрового забезпечення організували тематичну зустріч представників різних психологічних сфер діяльності міста Кривий Ріг. На зустріч було запрошено керівника Центру психологічної допомоги і особистісного розвитку «SALUS», кандидата медичних наук, доцента кафедри Медичної біології та теоретичної медицини Інституту менеджменту і охорони здоров’я, психотерапевта, керівника Дніпропетровського регіонального відділення Міжрегіональної суспільної організації співдії символ драми – кататимно-імагінативної психотерапії Сергія Івановича Вишниченка; старшого викладача кафедри психології соціології та гуманітарних дисциплін МАУП Яновську Лілію В’ячеславівну; практичного психолога АМКР (Арселор Міталл Кривий Ріг), внутрішнього тренера з психології РМЦ №3 Киричко Андрія Миколайовича; завідувача психологічним відділенням відділу кадрового забезпечення ДЮІ МВС України Кокош Катерину Анатоліївну; наукового співробітника НДЛ ПППД ДЮІ, кандидата психологічних наук Когут Олександру Олександрівну та інших науковців.

Детальніше...
 
Проведення історико-правових досліджень діяльності правоохоронних органів – один з напрямів науково-дослідної роботи кафедри загальноправових дисциплін (вийшла друком монографія професора кафедри, доцента Зозулі Є.В.)
Про інститут - Новини

Одним з приорітетних напрямів науково-дослідної роботи кафедри загальноправових дисциплін інституту є проведення історико-правових досліджень діяльності правоохоронних органів. Цей напрям реалізується в межах науково-дослідної теми кафедри загальноправових дисциплін «Міжнародне співробітництво правоохоронних органів в контексті європейської інтеграції України».

Проведення таких досліджень є актуальним завданням науковців ВНЗ системи МВС України в контексті становлення новоствореного державного правоохоронного органу – Національної поліції України. На шляху удосконалення її діяльності важливим чинником є вивчення історичного досвіду існування її попередників – органів внутрішніх справ України (перш за все їх головної складової – органів міліції). Це є важливим для визначення правильних шляхів та орієнтирів діяльності новоствореного  державного правоохоронного органу.

На виконання плану науково-дослідної роботи кафедри професором кафедри загальноправових дисциплін д.ю.н., доцентом Зозулею Є.В. підготовлена та, за підтримки керівництва навчального закладу, видана монографія «Органи внутрішніх справ України на етапі розбудови незалежної держави (історико-правове дослідження)».

Детальніше...
 
Виш-переселенець прийняв активну участь в проведенні профорієнтаційних заходів у м. Кропивницькому
Про інститут - Новини

10 жовтня 2017 року, серед 258 учнів 9-11 класів 7 загальноосвітніх навчальних закладів м. Кропивницького, представники Донецького юридичного інституту МВС України (заступник декана з навчально-методичної роботи факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, кандидат юридичних наук, майор поліції Шапарь А.О., відділ кадрового забезпечення, в особі фахівця Легкошерст Ю.С. та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України Красюк Я. І. та Красюк М. Г.) провели профорієнтаційні заходи, які проходили у комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

З метою популяризації отримання вищої юридичної освіти і професії правоохоронця працівниками інституту, серед учнівської молоді Кіровоградщини, була доведена інформація про виш-переселенець, історію його становлення та розвитку, умови та пріоритети навчання в ньому. Для аудиторії презентовано відеоролики та слайди вишу-переселенцю, надано інформацію про особливості вступної кампанії та детально звернено увагу на умови вступу до вишу, перелік спеціальностей та вимоги, які висуваються до вступників.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту пройшли інструктаж із пожежної безпеки
Про інститут - Новини

Для запобігання надзвичайним ситуаціям та правильного реагування у разі виникненні пожежі, з метою захисту життя, здоров’я та набуття практичних навичок по підвищенню рівня пожежної безпеки серед курсантів Донецького юридичного інституту, 09 жовтня, у навчально-виховному комплексі вишу, відділом матеріального забезпечення за участю працівників ДПРЧ-14 Саксаганського району міста Кривого Рогу, була проведена програма навчання з пожежної безпеки, зокрема:

Детальніше...
 
Відділення психологічного забезпечення про проблему профілактики конфліктів у групах курсантів
Про інститут - Новини

Якщо є готовність до конфлікту, привід для конфлікту знайдеться завжди

І. Шевельов

 

Процес навчання і виховання, як і будь-який розвиток, неможливий без суперечностей і конфліктів. Конфліктні процеси мало хто схвалює, але майже всі беруть у них участь.

Курсантська група, не дивлячись на чітку регламентованість поведінки та постійний контроль з боку командного складу  – це є спільність автономна й самодостатня. Вона здатна сама як вирішувати свої внутрішні проблеми, так і створювати конфліктні ситуації.

Конфлікти між курсантами негативно впливають як на конфліктуючих, так і на всю групу.

Профілактика конфліктів є одним з найважливіших завдань у будь якому колективі, та для вишу МВС, яким є Донецький юридичний інститут вона особливо актуальна, адже знаходячись на казарменому положенні молода людина може реалізувати свої соціальні потреби лише в межах існуючого колективу, а її соціальна активність у будь якому випадку пов’язана з соціальним життям взводу, курсу, факультету, інституту.

Прийнято вважати, що попередити конфлікт набагато легше, ніж конструктивно вирішити його.

Детальніше...
 
Науково-педагогічні працівники здійснюють опублікування наукових доробок та передають власні праці до фонду рідного вишу
Про інститут - Новини

Частиною формування майбутнього фахівця є наявність відповідної літератури. Адже, саме завдяки книжці у особи формуються певні уявлення про визначений об’єкт, а головне: книга – надає можливість ознайомитися та зрозуміти структуру її зіставлення, що також є частиною на шляху удосконалення навичок щодо вірного оформлення відповідних наукових праць.

Створення будь-якого наукового доробку це складна та тривала праця. Проте, у відповідності до освітніх вимог, такі роботи мають бути виходячи із декількох позицій: розробка і безпосередня робота над проблематикою кожним науковцем; забезпечення навчально-методичним матеріалом викладаємої навчальної дисципліни та у зв’язку із власним розвитком науковця.

Саме такі позиції і сприяли створенню у стінах Донецького юридичного інституту МВС України на кафедрі цивільно-правових дисциплін юридичного факультету її завідувачем, кандидатом юридичних наук Піддубною Дар’єю Сергіївною двох наукових доробок: навчального посібникаПравове регулювання органічного господарювання Legal regulation of organic management та монографічного дослідженняОрганічне господарювання: наукова концепція аграрно-екологічних та цивільно-господарських відносин.

Детальніше...
 
Книги від АКАДЕМІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕСИ
Про інститут - Новини

Академія Української Преси (АУП) - незалежна організація, яка  впроваджує ключові ініціативи в сфері медіаосвіти та  перекваліфікації журналістських кадрів в Україні, сприяє поширенню медіаграмотності та європейських стандартів журналістики, якісно інформуючи суспільство за допомогою досліджень, навчання та публікацій фахових видань. Академія української преси сприяє інформуванню та критичному споживанню медіа українським суспільством та дотриманню стандартів соціально-відповідальної журналістики в Україні.

Завдяки небайдужості працівників АУП, які зацікавилися діяльністю Донецького юридичного інституту МВС України, нещодавно наша скарбничка збагатилась декількома новими екземплярами.

Детальніше...
 
Перший проректор Донецького юридичного інституту на Дошці пошани МВС України
Про інститут - Новини

З метою підвищення виховного впливу на працівників слідчих підрозділів органів внутрішніх справ, вшанування кращих працівників слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та тих працівників, які найбільше сприяють розвитку та становленню органів досудового слідства МВС, заохочення працівників слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та інших працівників органів внутрішніх справ, підвищення авторитету професії слідчого, а також, пропаганди та висвітлення їх роботи, наказом № 155 від 14 квітня 2011 року затверджено Положення про Дошку пошани Головного слідчого управління МВС.

Згідно цього Положення, на Дошку пошани заносяться працівники слідчих підрозділів органів внутрішніх справ, які досягли високих показників в оперативно-службовій діяльності, зразково виконують вимоги Присяги і статутів, виявили мужність і самовідданість при виконанні службових обов'язків, а також інші працівники органів внутрішніх справ, які зробили значний внесок у покращання матеріально-технічного стану слідчих підрозділів та підвищення ефективності їх процесуальної діяльності.

Детальніше...
 
Фонд загальної бібліотеки вишу-переселенця поповнився 100 примірниками Книги пам’яті МВС
Про інститут - Новини

Книга пам’яті МВС – це данина пам’яті загиблим героям, які віддали свої життя на Донбасі під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

Чотириста двадцять реальних історій подвигу нацгвардійців, міліціонерів, поліцейських, прикордонників і рятувальників… На жаль, цей сумний список поповнюється і по тепер.

Найтяжчий тягар втрат серед усіх структур системи МВС понесла Національна гвардія України – майже 200 загиблих.

Перша болюча втрата МВС у цій війні – прапорщик Віктор Долінський, військовослужбовець вінницького полку «Ягуар», який загинув 5 травня 2014 року в селищі Семенівка під Слов’янськом у жорстокому бою із терористами.

Серед прізвищ загиблих у «Книзі пам’яті МВС» четверо Героїв України. Начальник управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Нацгвардії генерал-майор Сергій Кульчицький був справжнім батьком для гвардійців-добровольців, якого поважали і любили бійці, який створював у НГУ перші добровольчі підрозділи і чиє ім’я носить тепер окремий гвардійський батальйон Сергія Кульчицького. Він загинув 29 травня 2014 року під Слов’янськом у збитому бойовиками на горі Карачун гелікоптері разом із дванадцятьма гвардійцями і міліціонерами.

Окремим розділом у книзі виділено так звані небойові втрати (46 осіб) співробітників системи МВС на Донбасі. Причини їхніх смертей різні, але кожного загиблого варто вшанувати і віддати данину пам’яті.

Детальніше...
 
Тренінг стресостійкості зі студентами від психологів лабораторії та відділення кадрового забезпечення
Про інститут - Новини

Стрес буває різних видів. Найбільш небезпечним є хронічний стрес, який постійно порушує рівновагу й викликає наступні симптоми: порушення пам'яті, концентрації уваги, агресивність, тривожність, безсоння, депресія, почуття провини, думки про самогубство. Наслідками хронічного стресу є: головна біль, псоріаз, болі в спині, язви, випадіння волосся, підвищення тиску, серцеві захворювання, порушення менструацій, імпотенція, гіпертонія, послаблення імунітету. Хронічний стрес є результатом постійного перебування в обставинах переповнених небезпеки, постійного повторення травмуючої ситуації. Залежить від суб'єктивного сприйняття ситуації: мозок не відрізняє реальної ситуації від уявної. Стреси викликають негативні емоції, тому світ здається в темних фарбах; розвивають невпевненість у собі; формуються почуття провини; вони породжують страх; погіршують комунікацію і мисленнєві процеси; віднімають життєву енергію; знижають життєвий тонус; утворюють сімейні проблеми у взаємовідношеннях; ускладнюють професійну діяльність; знижають задоволеність працею; роблять людину агресивною, роздратованою, народжують депресивні стани; детермінують неадекватність поведінки; деформують характер, особистісні властивості, подавляють волю; руйнують здоров'я, приводять до втрати смисла життя; скорочують життя і приводять до смерті.

Детальніше...
 
Першокурсники Донецького юридичного інституту МВС України склали Присягу працівника Національної поліції України (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

Реформування правоохоронної системи проходить в умовах найжорстокішого виклику – необхідності захищати територіальну цілісність нашої Батьківщини. В умовах динамічного розвитку українського суспільства перед правоохоронцями стоїть важливе завдання – підготовка нових кадрів, кваліфікованих та ефективних працівників, які вміють і бажають відповідати новим вимогам часу. Донецький юридичний інститут – провідний, потужний вищий навчальний заклад системи МВС, який з урахуванням багаторічного досвіду та впровадженню інноваційних форм і методів, здійснює підготовку висококваліфікованих захисників права і законності.

Знакова подія відбулася в житті вишу-переселенця 11 жовтня 2017 року. В місті Кривий Ріг біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що знаходиться на проспекті Поштовий, 125 курсантів Донецького юридичного інституту з різних областей України, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України. Саме з цього дня – розпочинається служба в лавах Національної поліції України, а з нею святий обов’язок – дотримуватися Конституції та Законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Привітати зі святом курсантів та співробітників навчального закладу завітали почесні гості: Криворізький міський голова Юрій Григорович Вілкул, Настоятель Храму Святого Мученика Іоана Воїна протоієрей Валентин; радник голови Дніпропетровської обласної ради, депутат Криворізької міської ради Олександр Юрійович Макаренко; начальник Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, підполковник поліції Роман Олександрович Ткаченко; начальник управління патрульної поліції у м. Кривому Розі Департаменту патрульної поліції, лейтенант поліції Артур Олександрович Шкроб; командир військової частини 3011 Національної гвардіі України, полковник В’ячеслав Михайлович Мельник; керівники вищих та загальноосвітніх навчальних закладів, ветерани органів внутрішніх справ, представники державних установ, батьки, гості та друзі вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Ганну Сергіївну Бугу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Ганну Сергіївну Бугу з Днем народження!

Шановна Ганно Сергіївно!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами як сумлінним, дисциплінованим, високопрофесійним працівником та педагогом. Ваші фахові знання, які Ви на високому рівні передаєте майбутнім офіцерам, стали запорукою поважного ставлення як серед курсантів, так і серед колег вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту, професора Віктора Бесчастного з Днем захисника України
Про інститут - Новини

Шановні захисники!

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Миколайович Бесчастний

Вітаю Вас з Днем захисника України – святом, що уособлює мужність і доблесть, вірність Батьківщині і обов'язку, своїй справі і своїй родині! Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави. У повсякденних буднях, означених безкомпромісною боротьбою за мир, Ви проявляєте приклади мужності та відваги в ім’я захисту інтересів Української держави, не шкодуючи сил і здоров'я та нерідко ризикуючи власним життям заради безпеки та спокою громадян.

Захист рідної землі починається з усвідомлення кожним з нас відповідальності за долю країни, з поваги до її національних цінностей, дбайливого і уважного ставлення до історії. Із давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. В боях за Батьківщину наші співвітчизники заслужено здобули славу неперевершених воїнів.

Детальніше...
 
Жіночий колектив Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академії поліції» ДЮІ МВС України вітає чоловіків з Днем Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України
Про інститут - Новини

Жіночий колектив Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академії поліції» ДЮІ МВС України вітає чоловіків з  Днем Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та  Днем захисника України

Сьогодні справді особлива дата,

День офіцера, визволителя, солдата,

Обрали Ви про Україну дбати,

Країни честь і славу захищати!

В нелегкий час, в сувору цю годину,

Коли навалою гримить  війна,

Надія залишається лише одна –

На Воїна, Героя й Чоловіка.

Цінуйте хлопці тих, що вас чекають…

Цінуйте тих, що моляться за вас…

Їх душі кожен день на друзки розбиває

Про вас нова негідна новина…

Хотіли б ми, щоб ви пізнали славу,

Щоб досягли зіркових перемог,

Щоб не відчули серцем темну зраду,

Хай вам поможе Присвята і Бог!

 

провідний фахівець відділення навчально-методичної роботи

Маріупольського центру первинної професійної підготовки

«Академії поліції» ДЮІ МВС України

Світлана Іванівна Матусар

фото надане автором

 
Криворізький районний суд вітає ректора та чоловічий колектив ДЮІ з Днем захисника України
Про інститут - Новини

Криворізький районний суд вітає ректора та чоловічий колектив ДЮІ з Днем захисника України

 
14 жовтня – День Покрови Пресвятої Богородиці
Про інститут - Новини

14 жовтня – День Покрови Пресвятої Богородиці

Одне з найбільш шанованих православних свят – Покров Пресвятої Богородиці відзначається щорічно 14 жовтня.

За легендою, в цей день військо давніх русів, на чолі з Аскольдом, взяло в облогу Константинополь. Жителі міста в гарячій молитві звернулись до Божої Матері з проханням про порятунок. Богородиця явилася перед людьми і вкрила їх своїм покровом, зробивши невидимими для ворога. Як вказують деякі джерела, вражений Аскольд та його дружинники прийняли хрещення і стали християнами.

Примітно, що в Україні Покров став своєрідною окремою частиною історії. З давніх-давен цей день асоціювався у людей з тим, що земля в цей день вже повинна бути покрита листям або снігом.

Згідно з переказами і легендами, саме на Покрову запорізькі козаки вирушали на зимівлю по своїм хуторах і зимівниках. На Січі залишалася тільки постійна застави з січовиків, які не мали в житті нічого, крім власної зброї, і інших козаків, які з різних причин залишалися в своїх куренях.

Історія зберегла багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Детальніше...
 
День українського козацтва
Про інститут - Новини

День українського козацтва

Щорічно 14 жовтня – це велике свято для нашої країни. День українського козацтва відзначається вже далеко не перший десяток років. Звичайно, навколо цих людей є досить багато спірних питань, але недооцінити роль козацтва у становленні незалежної України не можна. Саме вони стали тими, хто перші почали боротися за незалежність України і волю нашого народу. Тому не дивно, що зараз, в 21 столітті ми відзначаємо День українського козацтва.

Таке торжество починає свою історію ще з кінця 15 століття. Тоді, увесь світ вперше заговорив про козаків, які звільнили полонених українців, атакувавши турецьку військово-морську галеру. Саме цей рік започаткував всі подальші подвиги козаків.

Детальніше...
 
Участь представників інституту у козацьких змаганнях
Про інститут - Новини

14 жовтня в Україні водночас відзначаються декілька свят – Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України та День Українського козацтва. Всі ці свята ототожнюються з мужністю та героїзмом захисників незалежності й територіальної цілісності України. Саме тому символічно, напередодні цих свят в нашій державі проходять різного роду урочистості, змагання.

Так, на базі Криворізького навчально-виховного центру за підтримки ГО «Перевізька паланка Січового козацтва Запорозького» організовано Козацькі змагання серед команд професійно-технічних навчальних закладів м. Кривого Рогу, Софіївки та Апостолового. У змаганнях взяли участь сім команд різних професійно-технічних закладів, і не дивлячись на те, що вони не є профільними спортивними установами, молодь, яка їх представляла продемонстрували добру фізичну підготовку і спортивну загартованість.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 74
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval