27 лютого 2018 року в приміщенні Криворізького обласного музичного коледжу відбувся урочистий випуск магістрів-юристів Донецького юридичного  інституту. Напередодні на адресу випускників-магістрів, адміністрації ДЮІ, науково-педагогічного складу інституту надійшли привітання від керівництва Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції та обласної державної адміністрації Донецької області, які щиро привітали нове покоління юристів та офіцерів з отриманням диплома освітнього ступеня магістра, побажали кожному випускникові успішної професійної діяльності, впевненості, віри в закон, наснаги та самовідданості. Адміністрація вишу, науково-педагогічний склад інституту щиро дякують Державному секретарю Міністерства внутрішніх справ України Олексію Володимировичу Тахтаю, директору Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Геннадію Олександровичу Доскевичу, заступнику Голови Національної поліції України – начальнику Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України, генералу поліції третього рангу Ігорю Володимировичу Клименку, голові Донецької обласної державної адміністрації Павлу Івановичу Жебрівському, начальнику поліції охорони м. Кривого Рогу підполковнику поліції Олександру Івановичу Купельському за виявлену увагу до випускників-магістрів, за теплі слова привітань, за високу оцінку діяльності науково-педагогічного складу інституту.

Це довгоочікуване і таке бажане для випускників-магістрів свято зібрало у стінах Криворізького музичного коледжу на урочистості друзів Донецького юридичного інституту з різних куточків України в одну родину. У приміщенні лунали теплі слова привітань, побажань, зала була наповнена врочистістю, радістю, панувала святкова атмосфера, здавалося, кожного із присутніх переповнювало почуття гордості та втіхи за виш, за його випускників, кожен відчував себе частиною команди, дружного колективу. Особливо хочеться відзначити увагу вельмишановних почесних гостей, які, залишивши всі справи, турботи, знайшли можливість бути присутніми на святкових урочистостях з нагоди випуску магістрів Донецького юридичного інституту та подякувати Криворізькому міському голові Юрію Григоровичу Вілкулу, керуючому Криворізької єпархії Митрополиту Криворізькому і Нікопольському Єфрему, начальнику Головного управління Національної поліції в Донецькій області генералу поліції 3-го рангу Миколі Олександровичу Семенишину, голові правління, Генеральному директору акціонерного суспільства «Запорізький залізорудний комбінат» Михайлу Костянтиновичу Короленку, раднику голови обласної ради, депутату Криворізької міської ради Олександру Юрійовичу Макаренку, т.в.о. начальника УПП м. Кривого Рогу лейтенанту поліції Дмитру Івановичу Гладчуку за увагу до життя закладу, за підтримку вишу-переселенцю, за настанову і мудрі слова для випускників, за тепло сердець і віру в кожного випускника.

Ми дякуємо всій почесній президії, до складу якої входили і голови районних у місті рад, і керівництву органів місцевого самоврядування, і керівництву підрозділів Національної поліції, і представникам судів та прокуратур міста, і керівництву освітніх установ Криворіжжя, а саме Криворізькій загальноосвітній школі №130, усім гостям, усім небайдужим до долі інституту, містянам Кривого Рогу, батькам та родинам випускників – такі заходи об’єднують нас усіх, і ми розуміємо, що наша сила в єдності та порозумінні.

Щиро дякуємо директорові Криворізького обласного музичного коледжу Людмилі Володимирівні Ракітянській за надану підтримку вишу-переселенцю та за можливість проведення заходу в стінах коледжу.

Щиру зацікавленість до цієї важливої події для випускників та колективу Донецького юридичного інституту виявили представники засобів масової інформації міста: телерадіокомпанія «Рудана», «1 Міський телеканал», «Криворіжжя», кореспонденти популярної газети «Червоний Гірник», а також журналісти електронного порталу новин «1 Криворізький», які завжди надають дієву підтримку вишу-переселенцю. Спасибі Вам за привітання, змістовні репортажі та розумну, конструктивну критику, ви наші помічники і надійні друзі.

Отримавши таку підтримку та стільки напутніх слів від почесних гостей, ми переконані, що доля наших магістрів буде успішною і щасливою.

У добру путь магістри!

 

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17

Група комунікації ДЮІ

спільно з відділом організації наукової роботи

Real time web analytics, Heat map tracking