Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Під час презентації проекту соціальної дії фахівці ДЮІ учили журналістів та освітян безпечному поводженню зі зброєю (АНОНС, ФОТО)
Про інститут - Новини

Сьогодні, 30 червня 2017 року на базі факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту, що розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, відбулася презентація проекту соціальної дії «Безпека при поводженні зі зброєю», який реалізувався за підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні та програмної ініціативи «Координаційний центр переміщених ВНЗ» ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» («CISID»)».

Захід відкрив ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний. Після чого викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання ДЮІ Артур Сасік та Володимир Голик знайомили учасників інформаціно-практичного тренінгу з необхідним багажем знань та відпрацьовували навички безпечного поводження з вогнепальною зброєю і надання домедичної допомоги постраждалому при пораненні. До захожу долучилися освітяни – викладачі курсу «Захист Вітчизни» та медійники – представники місцевий телекомпаній, друкованих видань та інформаційних порталів.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ СТАРШОКЛАСНИКІВ ІЗ ЗОНИ АТО І КРИМУ! Відеоінструкція «Як здобути освіту школярам з Криму в 2017»
Про інститут - Новини

Абітурієнти з непідконтрольних уряду України районів Донбасу та Криму можуть вступити до вищів і ПТНЗ за спрощеною процедурою через Освітні Центри "Донбас-Україна", "Крим-Україна".

Детальніше...
 
Вітаємо викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту, Заслуженого тренера України, майстра спорту України з гирьового спорту, майора поліції Сасіка Артура Сергійовича з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту, Заслуженого тренера України, майстра спорту України з гирьового спорту, майора поліції Сасіка Артура Сергійовича з ЮВІЛЕЄМ!

Від імені Вченої ради, ректорату, науково-педагогічного складу, працівників, курсантів, студентів , слухачів, аспірантів та себе особисто, щиро й сердечно вітаємо Вас, шановний Артуре Сергійовичу, з ювілейним Днем народження!

«Талановита людина – талановита у всьому» і це насправді так, адже спостерігаючи за Вами, ми можемо з упевненістю сказати, що Ваш життєвий і професійний шлях є справжнім прикладом для наслідування.

Детальніше...
 
У м. Маріуполі третя група дільничних офіцерів поліції ГУНП в Донецькій області на курсах підвищення кваліфікації поєднує теоретичні розробки з практичними навичками
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції України» та наказу Національної поліції «Про організацію підвищення кваліфікації та спеціалізації поліцейських у 2017 році» з 29 червня на базі Маріупольського центру професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України приступила до підвищення кваліфікації за професійною програмою дільничних офіцерів поліції третя група слухачів. Так чергова група правозахисників сектору превенції ГУНП в Донецькій області після напружених практичних буднів, зокрема щодо пошуків малолітньої дівчини у м. Горняк, взялись до поглинання знань. У перший день відбулося знайомство слухачів з керівництвом курсів, переліком навчальних дисциплін та викладачами. Також керівництвом курсів було проведено вхідне анкетування слухачів, яке надало можливості визначити освітній рівень слухачів, стаж практичної роботи тощо. Зокрема 7 слухачів курсів  у різні роки закінчили наш інститут.

Протягом двох тижнів слухачі поглиблять базові знання з багатьох дисциплін, які є необхідними в професійній діяльності дільничного. А колектив професіоналів-викладачів прикладуть максимум зусиль, щоб передати їм свої знання і навички.

Детальніше...
 
Урочистості з нагоди 60-ї річниці з Дня заснування навчального закладу: ПРЕС-ОГЛЯД ЗАХОДУ
Про інститут - Новини

23 червня у палаці культури «Азовсталь» відбулися урочисті заходи з нагоди 60-ї річниці з Дня заснування навчального закладу – Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту, який розпочав свою історію у далекому 1957 році з учбового пункту міліції, де проходили початкову підготовку майбутні правоохоронці.

Зі сцени вітальні слова на адресу керівництва та колективу навчального закладу-ювіляра лунали від керівників ГУНП в Донецькій області та регіональних підрозділів, представників міської влади, керівництва вишів міста і звичайно ж випускників. А в повному залі глядачів панувала справжня атмосфера свята та гордості, що Донецький юридичний інститут відновлює свою діяльність на рідній землі.

Пропонуємо до Вашої уваги прес-огляд заходу.

Детальніше...
 
Міжнародні успіхи гирьовиків ДЮІ
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут за свою багаторічну історію став не лише брендом високоякісної вищої освіти та кузнею нової еліти науковців в області юриспруденції, а й віднедавна – осередком розвитку гирьового спорту в Україні, адже досягнення гирьовиків вишу-переселенця прославляють ім’я навчального закладу як на всій території рідної країни, так і за кордоном.

Цього разу на запрошення Польської федерації гирьового спорту викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту, майор поліції Артур Сасік взяв участь в міжнародних змаганнях VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KETTLEBELL LIFTING.

Детальніше...
 
Сьогодні, 29 червня 2017 року відбулося чергове засідання Вченої ради інституту
Про інститут - Новини

29 червня 2017 року проведено чергове засідання вишу-переселенця.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний від усього колективу вишу-переселенця привітав з ювілеєм професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін доктора філософських наук, доцента Кононенко Тетяну Володимирівну та побажав ювілярці міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, нових наукових здобутків, подальшого кар’єрного зросту та завжди залишатися такою життєрадісною, відкритою та чарівною жінкою. «Ми щиро шануємо Вас за активну життєву позицію, самовіддане служіння громаді вишу-переселенця, цінуємо Ваш внесок у підготовку висококваліфікованих юристів-правоохоронців, в історію успіхів нашого навчального закладу. Колектив вишу-переселенця пишається тим, що нам випала можливість співпрацювати з Вами як з сумлінним, дисциплінованим, високопрофесійним працівником інституту та досягати разом професійних висот. Нехай доля шле Вам добро та щастя, міцне здоров’я і достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху».

Крім того, Головою Вченої ради доведена інформація про кадрові призначення, які протягом червня 2017 року відбулися в інституті та в структурному підрозділі вишу-переселенця – Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Маріуполь), що є яскравим підтвердженням зміцнення кадрового потенціалу вишу-переселенця, не зважаючи на життєві та соціальні умови, в яких опинився науково-педагогічний склад нашого навчального закладу. Слід відмітити позитивну тенденцію повернення до рідної Альма-Матер працівників інституту, які через події на сході України у 2014 році змушені були перейти працювати до інших вищих навчальних закладів України. Все це є свідченням того, що Донецький юридичний інститут МВС України продовжує успішно та якісно здійснювати освітню та наукову діяльність на теренах рідної країни.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ: реєстрацію електронних кабінетів вступників РОЗПОЧАТО!
Про інститут - Новини

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ: 29 червня розпочинається подання електронних заяв про вступ. Порядок процедури

Процедура подання заяв про вступ в електронній формі регулюється «Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в 2017 році».

Зазначений порядок визначає механізм подання вступником заяви в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів та її розгляду вищим навчальним закладом.

Заява в електронній формі (електронна заява) – це заява, що вноситься вступником в особистому електронному кабінеті до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі - Єдина база) шляхом заповнення ним у режимі он-лайн електронної форми.

У 2017 році для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua (реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 29 червня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня 2017 року).

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Донецького юридичного інституту МВС України, професора Віктора Бесчастного з нагородженням нагрудним знаком «За заслуги перед містом» третього ступеня!
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут – це навчальний заклад системи МВС, що попри всі негаразди долі уособлює незламність духу, наполегливість, сумлінність та відвагу. Це виш-переселенець, що впродовж лише трьох років зумів відновити та затвердити свій статус на Дніпропетровщині.

Саме під талановитим керівництвом ректора – професора Віктора Бесчастного Донецький юридичний інститут продовжив виконувати освітню та наукову місію за новим місцем дислокації, потужно набираючи оберти на теренах Криворіжжя та Маріуполя.

Наразі Донецький юридичний інститут – один із затребуваних вишів серед громади міста Кривого Рогу. Завдяки системній та титанічній роботі колективу вишу-переселенця на чолі з Віктором Миколайовичем, не лише зміг здійснити повноцінний набір студентів та слухачів за всіма формами навчання, а й відновити, після дворічної паузи, підготовку кадрів нової формації для підрозділів Національної поліції, що у період дієвих реформ і змін у системі МВС України та неспокою на сході країни, а саме на території рідної Донеччини, є стратегічно важливим завданням, що є гарантією миру та спокою українського народу.

Детальніше...
 
Покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченку до Дня Конституції України
Про інститут - Новини

День Конституції України відзначають 28 червня. У 1996 році в цей день був прийнятий Основний Закон держави і вже 21 рік поспіль 28 червня в Україні є державним святом. Що цікаво, День Конституції України є єдиним державним святом, яке закріплене у тексті самої Конституції України: «Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним святом - Днем Конституції України».

В Україні з нагоди свята на честь Основного закону проводять різні урочисті заходи: концерти, фестивалі, виставки, патріотичні заходи, вшанування пам'яті видатних українців.

Детальніше...
 
З нагоди Дня Конституції України у залі загальної бібліотеки вишу діє тематична виставка
Про інститут - Новини

День Конституції України – це державне свято, яке щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Основний закон був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійному залі всю ніч із 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту – про державні символи, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні, після чого Основний закон був остаточно затверджений.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем Конституції України
Про інститут - Новини

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

28 червня 1996 року відбулася знакова історична подія – Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція – це головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

Витоки конституційного мислення йдуть від видатних державотворців – Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Пилипа Орлика, Михайла Грушевського. Сучасна Конституція врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції.

Однак, не слід забувати, що найдосконаліші конституційні норми самі по собі не змінять життя на краще. Потрібні час, віра і напружена праця. То ж давайте будемо пам’ятати, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість.

Керівництво Донецького юридичного інституту, науково-педагогічний склад роблять свій посильний внесок у втілення високих вимог Конституції в життя. Найперше – це фахова підготовка нової генерації правоохоронців для Національної поліції України та юристів-правознавців для цивільних закладів.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України
Про інститут - Новини

27 червня у залі загальної бібліотеки Головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України за участю колективу вишу-переселенця відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України.

Відкрив захід ректор інституту, доктор наук з державного управління, заслужений юрист України, професор Віктор Бесчастний, який у своєму вступному слові привітав співробітників навчального закладу та гостей зі святом. Потім залунав Державний Гімн України, слова якого звучали з вуст кожного присутнього на урочистостях, після якого на заході запанувала по-справжньому патріотична атмосфера.

Далі слово було надано доценту кафедри загально-правових дисциплін, кандидату юридичних наук Юрію Делії, який у своєму виступі висвітлив актуальні проблеми та питання творення та функціонування Основного закону нашої держави.

Приємно, що святковий захід з нагоди 21-ї річниці Конституції України відвідали і почесні гості. Так, привітати колектив відомчого навчального закладу системи МВС завітав Радник Голови Дніпропетровської обласної ради, депутат Криворізької міської ради, доктор юридичних наук, доцент Олександр Макаренко. Він, виконуючи почесне доручення від Голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова, передав вітальні слова на адресу колективу вишу-переселенця та зазначив: «Підтримка такого славетного навчального закладу – це, в першу чергу, підтримка інтересів нашої держави – незалежної, правової і сильної в тому числі в межах юридичної освіти!» Теплі і щирі привітання були підкріпленні нагородою – почесною відзнакою Голови Дніпропетровської обласної Ради, яку Олександр Юрійович вручив Віктору Миколайовичу.

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі професійної підготовки поліцейських «Академія поліція» ДЮІ МВС України відбулися заходи з нагоди 21-ої річниці прийняття Конституції України
Про інститут - Новини

28 червня 2017 року в нашій молодій державі відзначається 21 річниця з дня прийняття Конституції України. З цієї нагоди у Маріупольському центрі професійної підготовки поліцейських «Академія поліція» ДЮІ МВС України відбулися урочисті заходи за участю представників науково-педагогічного складу та командно-адміністративного складу «Академії поліції», а також слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських за різним напрямами підготовки.

Святковий захід відкрив проректор ДЮІ МВС України капітан поліції Денис Ігорович Нестеров, який привітав усіх присутніх з Днем Конституції від імені ректорату інституту. У своєму виступу Денис Ігорович відмітив значущість дотримання конституційних норм в роботі поліцейських у період реформування правоохоронної системи.

Потім привітав особовий склад «Академії поліції» та слухачів зі святом директор Маріупольського центру професійної підготовки поліцейських «Академія поліція» ДЮІ МВС Вадим Вікторович Кульчицький.

Детальніше...
 
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич розповіла про новації та особливості вступної кампанії 2017
Про інститут - Новини

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

27 червня 2017 року Міністр освіти і науки Лілія Гриневич розповіла про новації та особливості вступної кампанії 2017, про графік та процедури, за якими відбуватиметься цьогорічний вступ, про пільги та роботу консультаційної гарячої лінії.

Отже,  29 червня стартує реєстрація електронних кабінетів. Триватиме до 25 липня 2017 року. Лілія Михайлівна наголосила: “Якщо з дому абітурієнт не може самостійно створити електронний кабінет, чи не має доступу до мережі інтернет, у приймальних комісіях працює служба технічної підтримки.”

Під час реєстрації електронного кабінету вступник має зазначити такі дані:

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи у Покровському відділенні поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області

 

Детальніше...
 
Конституція України крізь призму часу
Про інститут - Новини

Конституція України крізь призму часу

Конституція України – головний закон українського суспільства, який було прийнято 28 червня 1996 року. Стаття 161 Основного Закону закріпила єдине державне свято – День Конституції. Це – одне із «наймолодших» державних свят в українському календарі, яке з’явилось після прийняття Основного закону країни.

Конституція має п’ятнадцять розділів, де прописані всі правила поведінки, які стосуються всіх верств населення. У кожному розділі детально прописані всі закони, які повинні бути ухвалені. Згідно із текстом Конституції єдиним джерелом влади є народ України.

З перших днів проголошення незалежності спроби прийняти Конституцію не увінчались успіхом. В 1995 році президент і Верховна Рада підписали Конституційний договір, в якому обговорювалися ключові засади розподілу влади в країні до прийняття Основного закону. Слід зазначити, що тільки через п’ять років після оголошення незалежності України була ухвалена Конституція України.

28 червня 1996 року Верховна Рада України після багатомісячних дебатів, політичних дискусії та домовленостей ухвалила Основний Закон української держави, який замінив конституцію Української радянської соціалістичної республіки 1978 року. Під час голосування «за» висловилися 315 парламентарів.

Детальніше...
 
У м. Маріуполі відбувся другий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації дільничних офіцерів поліції ГУНП в Донецькій області
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції України» та наказу Національної поліції «Про організацію підвищення кваліфікації та спеціалізації поліцейських у 2017 році» з 29 травня у м. Маріуполь на базі Донецького юридичного інституту МВС України діють курси підвищення кваліфікації дільничних офіцерів поліції сектору превенції ГУНП в Донецькій області.

У період з 13 до 26 червня підвищення кваліфікації проходила друга група дільничних офіцерів поліції  ГУНП в Донецькій області. Протягом двох тижнів слухачі поглибили свої знання з багатьох базових дисциплін, які є необхідними в професійній діяльності дільничного офіцера поліції, а також удосконалили практичне відпрацювання навичок з охорони публічного порядку на прикладі ситуативних завдань.

Детальніше...
 
Психологічний проект Донецького юридичного інституту: ПРЕС-ОГЛЯД ЗАХОДУ
Про інститут - Новини

9 червня у Головному корпусі вишу з нагоди Дня журналіста за активної участі медівників Криворіжжя відбулася презентація психологічного проекту Донецького юридичного інституту МВС України, який реалізувався за підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні та програмної ініціативи «Координаційний центр переміщених ВНЗ» ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» («CISID»)».

У ході презентації психологічного проекту науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності, кандидат психологічних наук Олександра Когут провела з журналістами міні-тренінг «Я репортер».

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, голову Наукового товариства ДЮІ МВС України, кандидата юридичних наук Піддубну Дар'ю Сергіївну з отриманням стипендії імені Володимира Бизова
Про інститут - Новини

З нагоди Дня молоді 22 червня 2017 року у залі засідань виконкому Криворізької міської ради, відбувся урочистий прийом міським головою кращої молоді міста, під час якого Юрій Григорович Вілкул нагородив грамотами кращих молодих діячів міста, а деяким з них вручив започатковану стипендію імені Володимира Бизова – заслуженого діяча науки і техніки, лауреата Державної премії України в області науки і техніки, члена оргкомітету Міжнародного гірничого конгресу, Всесвітньої асоціації гірничих професорів і Нью-Йорської академії наук.

Серед молодої громади перспективних науковців міста іменною стипендією відзначено представницю Донецького юридичного інституту – завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, голову Наукового товариства ДЮІ МВС України, кандидата юридичних наук Піддубну Дар'ю Сергіївну.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 7
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval