Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Листопад
Пн306132027
Вт317142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт31017241
Сб41118252
НД51219263
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 8
Вчора: 485
Цього тижня: 1005
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9280
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164241


Новини
Старшокласники з м. Дружківки завітали в гості до курсантів нашого інституту в м. Маріуполі

31 жовтня за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Дружківка. У цей день до Академії поліції завітали начальник відділу соціально-гуманітарної роботи УКЗ ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Інеса Миколаївна Бріт, яка спільно з працівниками поліції Дружківського відділення поліції організували виїзд старшокласників до м. Маріуполя. У програми з популяризації професії правоохоронців було передбачено і зустріч з курсантами першокурсниками нашого інституту та ознайомлення з особливостями підготовки абітурієнтів до вступу на бюджетну форму навчання у Донецький юридичний інститут МВС України.

Своєю чергою, фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів. Представники курсантського самоврядування Валентина Балабан, Юрій Савірський приготували для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі.

На початку школярам була запропоновано переглянути умови побуту курсантів. Екскурсію поверхами де мешкають курсанти провела курсант Олександра Колєсова. Особливості несення служби в добових нарядах, розміщення курсантів, їхній побут стали наочним для учнів шкіл.

Детальніше...
 
Участь представників кафедри державно-правових дисциплін і міжнародного права ДЮІ у нараді Саксаганської районної у місті ради

26 жовтня 2017 року у виконкомі Саксаганської районної у місті ради вперше проведена спільна нарада керівників закладів освіти та батьківського комітету. Такий формат наради є актуальним сьогодні, в час коли відбуваються процеси децентралізації, коли набув чинності новий закон України «Про освіту», коли суспільство має багато очікувань та нових вимог щодо позитивних змін в освіті.

Під час наради заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Скляр С.Л. відмітила, що роботу закладів освіти сьогодні неможливо уявити без активного діалогу з батьківською громадою, що системна взаємодія органів місцевого самоврядування, закладів освіти, батьків дозволить своєчасно вирішувати освітянські проблеми, конструктивний діалог дозволить уникнути конфліктних ситуацій, які виникають у більшості випадків від нерозуміння або непроінформованості.

Детальніше...
 
Підсумки І етапу конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в системі МВС

2 листопада 2017 року у залі засідань інституту з метою підведення підсумків І етапу конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в системі МВС відбулося засідання оргкомітету конкурсу, роботу якого очолив перший проректор інституту Назимко Єгор Сергійович.

17 видань, поданих кафедрами на конкурс, охопили 6 номінацій:

– наукові видання: 5 монографій;

– навчально-методичні видання: 4 видання;

– методичні рекомендації: 3 видання;

– мультимедійні дидактичні засоби: 3 продукти;

– навчально-періодичні видання: 1 збірник;

– профорієнтаційна продукція – зразки профорієнтаційної продукції, надані відділом кадрового забезпечення.

Детальніше...
 
Література від колег-освітян Запорізької державної інженерної академії

Запорізька державна інженерна академія заснована у 1959 році Міністерством вищої та середньої освіти СРСР як вечірній факультет Дніпропетровського металургійного інституту. Пройшовши сходинками перетворень: вечірній факультет – філія – індустріальний інститут – державна інженерна академія, навчальний заклад сьогодні займає гідне місце серед вишів України та являє собою потужний науково-дослідний комплекс.

Очолює академію ректор Банах Віктор Андрійович, доктор технічних наук, професор. З точки зору Віктора Андрійовича сучасний виш не може динамічно розвиватися без повноцінно функціонуючої бібліотеки. Бібліотека академії працює на основі новітніх інформаційних технологій. Фонд бібліотеки разом з традиційно друкованими документами поповнюється підручниками нового покоління з використанням мультимедійних технологій та електронними версіями підручників.

Керівництво академії спільно з директором бібліотеки Семенюк Тетяною Костянтинівною винайшли можливість передати до фонду бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України 169 примірників літератури різних галузей знань.

Детальніше...
 
4 листопада - День залізничника України

4 листопада - День залізничника України

Потяги у більшості людей асоціюються з відпусткою і відрядженням. А от для працівників залізничного транспорту робота кипить і в свята і в будні, без вихідних і перерв. Правда, є один день в році, коли всіх службовців залізниці будуть вітати з їх професійним днем.

4-го листопада своє професійне свято відзначають залізничники України. Ініціатором цієї дати в українських календарях виступила Львівська залізниця. 4-го листопада, в далекому 1861-му році, коли сучасний український Львів знаходився під протекцією Австро-Угорської імперії, на залізничний міський вокзал прибув перший пасажирський состав, що носив назву «Ярослав». За сучасними мірками це був справжній поїзд міжнародного сполучення, що відкрив сучасну історію української залізниці. Він курсував між Віднем і Львовом, перетинаючи місто Краків і Перемишль.

Детальніше...
 
За сприяння Приазовського державного технічного університету курсанти – першокурсники ДЮІ залучаються до соціальних досліджень

Курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», активно співпрацюють з іншими вищими навчальними закладами Маріуполя, а також приймають участь у соціальних дослідженнях. Прикладом цього є співпраця з Приазовським державним технічним університетом (ПДТУ), яка активізувалася протягом останнього року завдяки зусиллям ректора нашого інституту – професора Віктора Миколайовича Бесчастного та ректора університет – професора В’ячеслава Степановича Волошина.

Оскільки молодь є важливою соціальною групою, основою розвитку і процвітання нашої країни, курсанти 31 жовтня прийняли участь у дослідженні та опитуванні на тему «Місто очами студентів». Соціологічне дослідження проводиться фахівцями соціально-гуманітарного факультету ПДТУ.

Детальніше...
 
Удосконалення матеріально-технічного забезпечення Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України

З метою якісного забезпечення освітньо-виховного процесу на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України керівництвом інституту проводяться різні заходи щодо покращення матеріально-технічної база. Враховуючи первинну професійну підготовку, підвищення кваліфікації працівників поліції та відновлення надання освітніх послуг на денній бюджетній формі навчання з підготовки курсантів – майбутніх офіцерів поліції, виникає необхідність у проведенні додаткових видах робіт та їхньому фінансовому забезпеченні.

Детальніше...
 
Книга – найкращий дарунок

Бібліотека – одне з найстародавніших культурних інститутів. Це місце, де ви можете знайти безліч книг з різних предметів, журналів і періодичних видань. Добре оснащена бібліотека – це цінний актив для кожного інституту.

Багато випробувань випало на долю Донецького юридичного інституту МВС України. Проте, за підтримки та допомоги справжніх друзів, ми «з нуля» почали оновлювати навчально-методичну базу та створили бібліотечний фонд. Саме з метою якісного поповнення фонду, з початку навчального року стартувала акція «Книга – найкращий дарунок».

В рамках цієї акції професор кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, доцент Макаренко О.Ю. та доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Макаренко Н.А. передали до бібліотеки інституту літературу, зібрану викладачами кафедри екологічного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Завідувач кафедри Марія Василівна Краснова, яка, до речі, має Донецьке коріння та глибоко переживає за долю вишу-переселенця та за поновлення цілісності нашої країни, після отримання листа від ректора інституту Віктора Миколайовича Бесчастного, особисто опікувалась питанням підготовки літератури.

Детальніше...
 
«Кубок Кривого Рогу 2017» другий тур

«Кубок Кривого Рогу 2017» другий тур

На минулому тижні дівчата Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» в рамках другого туру провели зустріч із волейбольним клубом «Мастер». Зустріч проходила на спортивному майданчику Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103 Криворізької міської ради Дніпропетровської області яка розташована в Металургійному районі за адресою: вул. Костенко, 23. Директор навчального закладу Кеуш Людмила Миколаївна із радістю зустрілася із курсантами та студентами Донецького юридичного інституту, розповіла про історію та традицію школи, спортивні досягнення та перспективи розвитку закладу.

Команду ВК «ДЮІ» палко підтримували вболівальники. На зустрічі були присутні голова профспілки Донецького юридичного інституту Юрій Олексійович Миронов. Численні вболівальники палко підтримували дівчат. Команда ВК «ДЮІ» представлена курсантами другого курсу: Вікторією Котенко (капітан), Вікторією Бірюк, Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, Наталією Тян та курсантками першого курсу: Дар’єю Щур, Анастасією Устиновою, Валентиною Уманець. Наша команда продовжує розвиватися та формуватися.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора Олександра Миколайовича Джужу з Днем народження!

Вітаємо професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора Олександра Миколайовича Джужу з Днем народження!

Шановний Олександре Миколайовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм керівника були по достоїнству оцінені під час перебування на посадах начальника кафедри кримінології та юридичної соціології Національної академії внутрішніх справ України, а згодом – проректора Національної академії внутрішніх справ з наукової роботи. Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 395
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval