Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 93
Вчора: 310
Цього тижня: 93
Минулого тижня: 3604
Цього місяця: 12651
Минулого місяця: 14570
Всього: 1250378


Новини
Курсанти факультету № 2 інституту прийняли участь у відкритті сезону вуличних тренувань зі Street Workout у Маріуполі

6 травня курсанти першого курсу факультету № 2 інституту прийняли участь у відкритті сезону вуличних тренувань зі Street Workout. Змагання проходили на території Маріупольської загальноосвітньої школи № 9 Команду нашого інституту очолив провідний фахівець факультету № 2 Валерій Солейко, який особистим прикладом пропагує серед колег та курсантів здоровий спосіб життя, фізичну культуру та спорт.

Святковий настрій та гарна погода сприяла емоційній готовності курсантів до спортивної звитяги. Всім нам відомо, що, зокрема, підтягування це – корисна вправа для виміру свого фізичного стану, так як людина використовує тільки вагу свого тіла для вправи. Це природне та безпечне заняття, яке може бути виконане людьми усіх вікових груп, як чоловіками, так і жінками. І підтвердженням цього стало продовження знайомства курсантів інституту зі маріупольськими спортсменами зі Street Workout – керівник Руслан Український. Так, зайняття Street Workout надає можливість швидко перевірити фізичну силу, поєднуючи його позитивними емоціями за спортивні досягнення.

Детальніше...
 
Школярі загальноосвітніх шкіл Покровського та Саксаганського району міста Кривого Рогу побували з візитом в ДЮІ

З огляду на події, які відбуваються в Україні, ймовірність того, що звичайна людина може зіткнутися зі зброєю значно зросла, при цьому недбале або необережне поводження з нею може привести до трагічних наслідків, як для самої людини, так і для оточуючих.

Сьогодні, 5 травня 2018 року у приміщенні факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України, викладачами кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Голиком В.А. та Цурканом О.П. було проведено інформаційно-практичний семінар «Заходи безпеки при поводжені зі зброєю» для більш ніж 120 учнів випускних класів шкіл Покровського та Саксаганського району м. Кривого Рогу.

Детальніше...
 
8 травня – День пам'яті і примирення

День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни, був встановлений генеральною Асамблеєю ООН у 2004 році.

У багатьох країнах світу відзначають День перемоги над нацизмом, або День закінчення Другої світової війни в Європі 8-го травня, коли був ратифікований "Акт про беззастережну капітуляцію" збройних сил нацистської Німеччини. Підписаний начальником оперативного штабу генерал-полковником Йодлем за дорученням президента Німеччини Карла Деніца.

З цього приводу 8 травня 1945 роки люди в багатьох містах світу вийшли на вулиці - пили, цілувалися, танцювали, кричали, плакали.

Для більшості європейців 8 травня асоціюється з кінцем того жаху, яким стала для всього світу Друга світова, хоча попереду ще була битва за Окінаву, бомбардування Хіросіми і Нагасакі і капітуляція Японії.

Детальніше...
 
Групова згуртованість ‒ запорука позитивного клімату в колективі

Донецький юридичний інститут співпрацює з практичними підрозділами Національної поліції, зокрема із сектором кадрового забезпечення, і надає як наукову, дружню, так і організаційну підтримку. Доброю традицією є залучення представників практичних підрозділів правоохоронних органів до психологічних заходів, зокрема до круглих столів, конференцій з психології та до сумісних науково-практичних розробок й проведення практичних занять.

Групову згуртованість, як характеристику групи, використовують для вираження ступеня прихильності до групи її членів. Р.Бейлс, Т.Ньюком, Г.Хоманс вкладають різний зміст у поняття «групова згуртованість»: продуктивність, колективність у праці, кінцевий ефект дії сили, що утримує індивідів у групі, консенсус (згода), атракція (привабливість) та ін. Новою ідеєю є формування іміджу колективу, який є поєднанням колективу на рівні ідеї, яка відображається в моделюванні уявлення про формування згуртованого колективу, що надає можливість усім представникам зрозуміти основні цілі, вимоги, очікування один від одного, правила та принципи спілкування, що сприятимуть розвитку згуртованого колективу. Вищеозначену тему обговорено та опрацьовано в тренінгових заняттях з психології старшим психологом СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковником поліції Кендиш О.М. та науковим співробітником НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, кандидатом психологічних наук Когут О.О. 26 квітня 2018 року в рамках «Психологічного проекту» ДЮІ МВС України.

Детальніше...
 
Студентські слухання на тему : «Без минулого немає майбутнього»

За ініціативи завідувача кафедри господарсько-правових дисциплін факультету №3 ДЮІ МВС України, кандидата юридичних наук Кадали В.В. та з метою виконання Постанови Верховної Ради України від 08.02.2018 року за №2287 «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році» і Доручення ДЮІ МВС України від 18.03.2018 року №748/Бс було проведено Студентські слухання на тему «Без минулого немає майбутнього».

Студентські слухання відбувалися в три етапи. На передодні патріотичного заходу завідувачем кафедри господарсько-правових дисциплін факультету № 3 ДЮІ МВС України, кандидатом юридичних наук Кадалою В.В. та завідувачем кафедри юридичних дисциплін факультету № 2 м. Маріуполь ДЮІ МВС України, доктором юридичних наук, професором Ніколенко Л.М., а також кандидатом з державного управління, доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін факультету № 3 Хайловою Т.В. та кандидатом економічних наук, доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін факультету № 3 Гузенко О.П. було підготовлено цикл доповідей присвячених пам’ятним датам і ювілеям, які відзначаються в Україні у 2018 році.

На першому етапі, який відбувся 25.04.2018 року за участі магістрів 1-го курсу групи 501/17 МО Волкової Д.Ю., Каптур О.С., Кірєєвої І.В., Салія К.С. та Собченко А.О. Перед студентською аудиторією виступили з доповідями: завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін, к.ю.н. Кадала В.В. (100 років з дня прийняття Конституції Української Народної Республіки); завідувач кафедри юридичних дисциплін факультету № 2 м. Маріуполь ДЮІ МВС України, доктор юридичних наук, професор Ніколенко Л.М. (100 років з дня формування української державної служби - ухвалення закону про урочисту обітницю урядовців і суддів та присягу військових на вірність Українській Державі); кандидат з державного управління, доцент Хайлова Т.В.( 150 років з часу заснування міста Краматорська (1868)) та кандидат економічних наук, доцент Гузенко О.П.(125 років з часу виходу першої в США україномовної газети «Свобода»). Інформаційні повідомлення зацікавили студентів, обговорення відбувалося в доброзичливій атмосфері, відчувалася взаємоповага між учасниками заходу.

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця групи озброєння відділу матеріального забезпечення Донецького юридичного інституту МВС України, старшого сержанта поліції Зоріна Сергія Леонтійовича з Днем народження!

Шановний Сергію Леонтійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Водій – це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає контролю та зібраності, високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму та таланту.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційний захід «Навчання в ДЮІ МВС України це престижно...»

 

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту беруть участь в обговоренні гендерної нерівності

У житті майже кожної жінки був хоча б один випадок дискримінації або насильства за гендерною ознакою.

У місті Кривий Ріг відбувалась зустріч із ініціаторкою Всеукраїнського флешмобу #яНеБоюсьСказати, авторкою однойменної «найвідвертішої книги для підлітків» Анастасією Мельниченко. Захід відбувся за пропозицією ініціативної групи «Рівні у кривому» за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung, спільно з Гендер в деталях та Центру гендерної освіти (кафедра педагогіки) КПДУ.

На зустрічі із гостею були присутні і курсанти другого курсу факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Представник Донецького юридичного інституту МВС України прийняв участь в обговоренні питань стосовно проведення щорічного «Фестивалю народів світу»

03 травня 2018 року на базі будівлі Департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (м. Дніпро, вул. В.Антоновича, 70) з представниками курсантського та студентського самоврядування закладів вищої освіти Дніпропетровщини була проведена нарада стосовно обговорення питань, пов'язаних з проведенням у 2018 році п’ятого щорічного заходу «Фестиваль народів світу».

Метою проведення заходу є розширення культурного міжнаціонального спілкування і співпраці студентів та курсантів закладів вищої освіти області, зміцнення та збереження, розвиток традиційної та патріотичної культури, виховання морально-патріотичних засад у підростаючого покоління, пропаганда патріотичних та духовних цінностей, національної гордості, поваги і честі, підвищення національної та соціальної активності курсантів, студентів, виховання толерантності.

Детальніше...
 
СВЯТО СПОРТУ, ЗАГАРТОВАНОСТІ ТА ДРУЖБИ

Вже за доброю щорічною традицією команда Донецького юридичного інституту МВС України 01 травня 2018 року вдруге взяла участь у легкоатлетичній естафеті на призи міської газети «Червоний гірник» і комітету фізичної культури та спорту Криворізької міської ради.

В цьому році значно збільшилася чисельність учасників естафети, в якій взяли участь понад 2000 легкоатлетів, що представляли всі навчальні та спортивні заклади м. Кривого Рогу. Естафета складалася з 15 забігів (9 чоловічих та 6 жіночих) від 800 до 200 метрів, а загальна дистанція забігу склала 5 км.

На урочистому відкритті всіх присутніх вітали голова Криворізької міської ради Юрій Григорович Вілкул, головний редактор газети «Червоний гірник» Ігор Вікторович Квочка та голова міської федерації легкої атлетики заслужений тренер України Жорж Андрійович Каруца, які побажали учасникам сили, наснаги та здорової конкуренції, а всім вболівальникам цікавих вражень та задоволення від спортивного свята.

Довести свою спортивну майстерність та продемонструвати фізичні якості й командний бойовий дух Донецького юридичного інституту МВС України на старт вийшли 15 юнаків та дівчат, що вихованці факультету№1, які захищали спортивну честь рідного вишу на спортивній арені Кривого Рогу.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 477
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval