Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Листопад
Пн306132027
Вт317142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт31017241
Сб41118252
НД51219263
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 8
Вчора: 485
Цього тижня: 1005
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9280
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164241


Новини
10 листопада 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття», приурочена до Дня української писемності та мови

10 листопада 2017 року в Донецькому юридичному інституті МВС України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття», приурочена до Дня української писемності та мови. До участі в конференції було подано понад 90 заявок, що свідчить про актуальність її тематики в сучасному українському суспільстві. Учасники форуму представляли різні регіони України від Львівщини до Донеччини.

Серед гостей інституту цього разу був колишній наш співробітник доктор історичних наук, професор Білий Д.Д., який нині працює на кафедрі хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Його доповідь про різні принципи національної ідентичності та їх вияви в європейській практиці, а також пошуки українцями власної моделі викликала неабиякий інтерес і жваве обговорення серед присутніх. Крім того, Дмитро Дмитрович розповів про те, що він разом з волонтерськими організаціями неодноразово брав участь в акції «Книги на Схід», а саме презентував антологію письменників Донбасу «Порода» в містах Донеччини та Луганщини. Один із примірників цієї антології він подарував бібліотеці інституту.

Про національний суверенітет як атрибут незалежної нації, про проблми і перспективи національної держави в умовах глобалізації говорила Алєксєєнко Ірина Вікторівна – професор кафедри філософії та політології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор політичних наук, професор. Вона, зокрема, висловила впевненість, що в умовах глобалізації національна держава зазнає змін, але ні в якому разі не зникне.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата історичних наук В’ячеслава Євгеновича Сусликова з Днем народження!

Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата історичних наук В’ячеслава Євгеновича Сусликова з Днем народження!

Шановний В’ячеславе Євгеновичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

У важкі для навчального закладу часи, Ви залишаєтеся патріотом свого навчального закладу, самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу за новим місцем його дислокації.

Детальніше...
 
На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний»

На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний»

Життя триває і вимагає своєчасного прийняття важливих рішень. Загальна бібліотеки вишу-переселенця – навчальний, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький структурний підрозділ, який забезпечує літературою та інформацією освітньо-виховний та науковий процеси навчального закладу.

Оскільки в наш час система освіти спрямована на євроінтеграцію, то й бібліотечний фонд повинен бути на високому європейському рівні, тобто мати розгалужену систему доступу до інформації: бібліотеку з традиційними носіями, електронну бібліотеку та бібліотеку-онлайн. За всіма цими напрямками розвивається бібліотека нашого навчального закладу.

За власною ініціативою ректора інституту доктора наук з державного управління професора Віктора Бесчастного та підтримкою колективу розпочата та успішно ведеться робота щодо створення та наповнення бібліотечного фонду загальної бібліотеки. 2015 рік можна вважати новою сторінкою історії бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України.

Вишу є чим пишатися, над чим замислюватися та про що пам’ятати.

Оскільки Донецький юридичний інститут МВС України завжди користувався повагою серед вишів системи МВС, завжди простягав руку допомоги тим, хто її потребував, у скрутний час він також відчув підтримку перш за все від відомчих вищих навчальних закладів.

Детальніше...
 
З нагоди Дня української писемності та мови фахівцями та курсантами ДЮІ у Маріупольському центрі ППП «Академія поліції» проведено поетичний захід «Від Нестора - Літописця до сучасної української мови»

20 років тому, а саме з 9 листопада 1997 року, згідно Указу Президента України Л.Кучми в Україні відзначається День української писемності та мови.

Не випадково була обрана дана дата. Саме 9 листопада, за релігійним календарем, відзначається День преподобного Нестора – Літописця. Так саме з «Повісті Минулих Літ» Нестора ми дізнаємося цікаві факти про історичні стародавні віки, коли на берегах Дніпра-Славутича розселялися слов’янські племена. Формувалася держава Київська Русь, формувався народ, який себе у сучасній новітній історії ідентифікує як українська нація, яка має свою мову. Так Мова, як зазначають науковці – «це велике національне надбання, коштовний скарб, це пісня душі, покладена на слова». В ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об’єднаних в єдине ціле – громаду, народ, націю.

Саме з нагоди Дня Української писемності та мови у Маріупольському центрі ППП «Академія поліції» ДЮІ МВС України фахівцями та курсантами 1-го курсу було організовано та проведено поетичний захід «Від Нестора – Літописця до сучасної української мови». На заході, в актовій залі Академії поліції були присутні курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та слухачів курсів первинної підготовки поліцейських – майбутні оперуповноважені, дільничні офіцери поліції, патрульні поліцейські. Курсанти, члени Ради курсантського самоврядування: Вадим Нестеров та Катерина Пузань, підготували стінну газету, а Олена Ревенко, Анатолій Дзедзицький, Дар’я Селіна та Євген Калакайло підготували віршовані виступи.

Детальніше...
 
«Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття» – всеукраїнська конференція з нагоди Дня української писемності та мови (АНОНС)

Сьогодні, 09 листопада 2017 року, на базі Головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України (вул. Степана Тільги, 21) відбулася Всеукраїнська наукова конференція

««Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття», яка приурочена до Дня української писемності та мови».

Основним напрямами роботи конференції є проблема національної ідентичності у сучасному науковому дискурсі;  національний проект«Україна»: шляхи формування національної ідеї; історичні передумови формування політичної нації в Україні;  українська інтелігенція в контексті національно-культурного відродження; культурна й історична пам’ять у визначеннінаціональної перспективи; стратегії розвитку філософського,культурного та мовного простору сучасної України; мова як атрибут національної ідентичності, проблема білінгвізму в сучасній Україні; виміри реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України прийняли участь в урочистому заході до Дня української писемності та мови, який проводився в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області

9 листопада поліція Донеччини, як і вся Україна долучилася до святкування Дня української писемності та мови. На захід, окрім практичних працівників поліції, були запрошені військовослужбовці, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції нашого інституту, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Слід зазначити, що за ініціативою ректора інституту, професора Віктора Бесчастного курсанти-першокурсники були не лише глядачами заходу, а й стали активними учасниками заходу. Окрім курсантів на заході були присутні і фахівці ДЮІ: Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Ганна Буга та Володимир Буга.

Захід відкрив заступник начальника ГУНП Донецької області полковник поліції Василь Остапчук, який привітав всіх присутніх від імені очільника поліції Донеччини Миколи Семенишина та зазначив, що сьогодні Національна поліція Донеччини складає шану одному із національних символів держави – нашій рідній українській мові.

Отже метою цього заходу є необхідність привити любов та повагу до власної мови, яка входить до трійки найкрасивіших мов у світі. Спеціально для учасників заходу було проведено аудіо лекцію, яку вела голова Хмельницького міського товариства української мови імені Т.Г.Шевченка «Просвіта» Зоя Олександрівна Діденко. У ході цієї пізнавальної лекції підіймалися дуже важливі питання для сучасної української мови – слова ввічливості та мовний етикет, правильність наголосу, використання у нашій повсякденній мові слів іншомовного походження. Більш того, важливим питанням стало й використання росіянізмів та інших так званих «суржиків». Пізнавальна аудіо лекція супроводжувалася цитатами великих українських поетів та письменників, відео сюжетами та музичними паузами. Окрім того, було продемонстровано відеоролик про цікаві факти щодо нашої мови.

Детальніше...
 
У Міністерстві внутрішніх справ України пройшло засідання робочої групи з розробки стандарту професійної освіти поліцейських

Згідно зі Стратегією розвитку системи МВС до 2020 року, яка передбачає розвиток кадрового потенціалу, одним із необхідних кроків є розвиток відомчої системи освіти та підготовки кадрів, що відповідатиме запитам суспільства щодо професіоналізму працівників Нацполіції.

Детальніше...
 
10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії

10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії

Щороку, 10 листопада фахівці однієї з точних професій відзначають професійне свято — Міжнародний день бухгалтера.

Це свято часто називають Днем бухгалтера. Необхідність введення міжнародного свята обговорювалася неодноразово, не дивлячись на те, що в багатьох країнах встановлено національне свято бухгалтерів.

Бухгалтерія - одна з точних і найважливіших професій. Без бухгалтерів зараз не можливо уявити собі життя, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини. Від блискучих знань і досвіду бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.

Детальніше...
 
Подарунок із рідної землі

Павло Кущ – український письменник, автор книжок гумору і сатири, а також повістей для дітей , які свого часу виходили у видавництвах Донецька, Луганська та Києва. До початку бойових дій на сході України жив і працював у місті Донецьку власним кореспондентом газет «Україна молода», «Голос України» та «Урядовий кур’єр». Пан Павло є Головою Донецької обласної організації Національної спілки письменників України. Неодноразовий лауреат премій імені Лесі Українки та імені Остапа Вишні, переможець багатьох загальноукраїнських та обласних творчих конкурсів.

На перший погляд дитяча книга «Чотири нявкісти і він», порушує зовсім недитячі питання. Складні, страшні, а подекуди й веселі випробування випали на долю головних героїв цієї повісті – чотирьох котів, які одного дня знайшли притулок у підбитому танку поблизу почорнілої «зеленки». Що було далі? А далі було обстріли, «озвіріння металу», страх, приголомшлива тиша, переживання…

Детальніше...
 
День відкритих дверей для старшокласників Волновахи та Нікольського провели курсанти-першокурсники у м. Маріуполі

3 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Волноваха та с.м.т. Нікольське Донецької області.

Вже традиційно під час іміджевого заходу для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід. Слід зазначити, що серед курсантів навчаються і земляки наших гостей. Так, Максим Блєднов та Станіслав Борщак представяли м. Волноваху, а Валентина Балабан та Олександра Садовнича с.м.т. Нікольське.

Фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів, а курсантська громада першокурсників приготували для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі.

Захід розпочався в спортивній залі де курсанти-першокурсники Ангеліна Ткач та Валентин Дещенко презентували показові прийоми самозахисту. Окрім того, школярам була запропоновано переглянути умови побуту курсантів. Добовий наряд курсу плідно та старанно попрацював аби прийняти гостей гідним чином. Екскурсію поверхами, де мешкають курсанти провела курсант Олександра Колєсова та Олександра Садовнича. Особливості несення служби в добових нарядах, розміщення курсантів, їхній побут стали наочним для учнів шкіл.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 395
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval