Відповідно до Програми ознайомчої практики для курсантів 106-го та 107-го навчальних взводів базовим підрозділом проходження практики визначено Центральний відділ поліції  ГУНП в Донецькій області. У період з 23 липня по 19 серпня поетапно кожен взвод пройшов ознайомчу практику.

За сприяння керівництва інституту і особисто ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного науково-педагогічним складом інституту у м. Маріуполі забезпечено супроводження якісного проходження курсантами 1-го курсу ознайомчої практики в підрозділі поліції. А проходження ознайомчої практики курсантами 106-го та 107-го навчальних взводів координує та супроводжує керівництво факультету № 2 спільно з науково-педагогічним складом кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки.

Протягом ознайомчої практики курсанти інституту ознайомилися на прикладі Центрального відділу поліції з системою, структурою, принципами організації та діяльності підрозділів Національної поліції. Відбулося загальне знайомство курсантів з місцем майбутньої діяльності у реальних умовах та формування у них початкового уявлення про організацію роботи Національної поліції. Це, у свою чергу сприяє психологічній адаптації до роботи в Національній поліції та утвердження мотивації подальшого навчання. Виробка перших умінь та навичок роботи поліцейського має і виховний вплив у формуванні моральних якостей правоохоронця, почуття відповідальності та належного ставлення до майбутньої професійної діяльності та готовності до дій в оперативно-службових ситуаціях.

Проходження практики супроводжувалося наставниками – практичними працівниками поліції з Центрального відділу поліції. Саме тому особливо зверталася увага на взаємовідносини з наставниками, керівництвом структурних підрозділів Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області, своєчасне і якісне оформлення результатів практики та ведення щоденника ознайомчої практики.

За результатами проходження ознайомчої практики курсанти 106-го та 107-го навчальних взводів підготували, передбачені Програмою проходження ознайомчої практики відповідні звітні документи та готуються до захисту її результатів.

Пропонуємо фото звіт про проходження курсантами нашого інституту ознайомчої практики у м. Маріуполі.

 

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Сергій Пекарський

Real time web analytics, Heat map tracking