Шановний Миколо Івановичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ви є заслуженим діячем науки і техніки України, Ваша фахова діяльність відіграє важливу роль в утвердженні правової науки в нашій країні. Ви пройшли довгий шлях від слідчого прокуратури Чугуївського району Харківської області, аспіранта Харківського юридичного інституту, у якому й відбулося Ваше наукове становлення від асистента до професора. Ви проявили себе мудрим керівником, виконуючи обов'язки заступника декана заочного факультету, проректора з наукової роботи і сьогодні — завідувача кафедри кримінального права.

Завдяки Вашій участі у їхній розробці, проекти Конституції України, ряд проектів постанов Пленуму Верховного Суду України, проекти законів, зокрема «Про прокуратуру», «Про міліцію», «Про нормативно-правові акти України», проект Кримінального кодексу України набули нового звучання, вагомості й актуальності.

Шануємо Ваш досвід та послідовну наполегливу працю у царині юридичної науки.

Опублікувавши понад 200 наукових праць, Ви зробили вагомий внесок у вітчизняну науку, посівши гідне місце серед науковців сучасної України. Прийміть слова вдячності за високий професіоналізм та вагомий внесок у розробку правових знань.

Шановний Миколо Івановичу! У цей святковий День висловлюємо щире захоплення Вами як яскравою багатогранною особистістю та від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, радості, щастя, родинного благополуччя, невичерпної наснаги та натхнення для реалізації всіх Ваших планів!

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking