З моменту заснування та початку діяльності у листопаді 2015 року громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» ініціативними старшокласниками Донеччини, метою створення якої було об’єднання школярів, що були вимушено переміщені з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей і населених пунктів на лінії розмежування, для проведення правопросвітницької та правовиховної діяльності, Донецький юридичний інститут МВС України долучився до її роботи.

З 2016 року випускники шкіл Донеччини виявили бажання, успішно склали вступні випробування та вступили до вишу і сьогодні вони є одними з найбільш підготовлених курсантів та студентів ІІ-го та ІІІ-го курсів. Вони своїм прикладом доводять, що участь в «Молодіжній лізі майбутніх поліцейських» надає можливість більш якісної підготовки до вступу у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Така традиція продовжується і розвивається й сьогодні. За ініціативою керівництва Донецького юридичного інституту МВС України і ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», 14 квітня 2018 року відбулась урочиста церемонія реєстрації та початку діяльності осередку Ліги на Криворіжжі, до якої відразу вступили 8 школярів міста.

Приємно, що лише через декілька місяців з моменту створення осередку, лігівці-криворіжці та їх однодумці з Донеччини успішно склали ЗНО та виявили бажання вступити до лав Донецького юридичного інституту МВС України.

Бажаємо всім абітурієнтам-лігівцям успішно скласти всі вступні випробування та здійснити свою мрію – стати справжнім правоохоронцем, професійним юристом і гідним членом великої родини курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України!

 

Приймальна комісія Донецького юридичного інституту МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking