Шановний Олександре Федоровичу!

Від імені Вченої Ради, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановний Олександре Федоровичу, з днем народження. У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадських та службових обов’язків, адже Ви обрали почесну місію – виховання майбутніх правоохоронців, що стають на варті захисту українського народу.

Отриманий неоціненний досвід на керівних посадах Одеського державного університету внутрішніх справ, від начальника кафедри оперативно-розшукової діяльності, посади проректора з наукової роботи, а, згодом, і ректора університету, Ви успішно спрямовували на виховання патріотизму та формування цілісної особистості майбутніх офіцерів Національної поліції нашої держави.

Ваша праця гідна глибокої поваги та пошани. Наполегливість, висока організованість і відповідальність в прийнятті рішень та неоцінений професіоналізм керівника буди гідно оцінені під час перебування на керівних посадах.

Ваша самовідданість та вірність Присязі варта захоплення та є взірцем для наслідування. Ви прийшли на допомогу вишу-переселенцю, передавши до фонду загальної бібліотеки літературу, що стала підґрунтям для забезпечення освітнього процесу навчальною та науковою літературою. Ви стояли у витоків Одеської школи з оперативно-розшукової діяльності, тому досвід знаного науковця цієї галузі юриспруденції є корисним для майбутніх офіцерів Національної поліції України.

Шановний Олександре Федоровичу!

Прийміть слова найщирішої вдячності за неоцінений внесок, який зроблений Вами у справу виховання справжніх патріотів своєї Вітчизни, фахівців юриспруденції, офіцерів-правоохороців.

Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя та душевної рівноваги, життєвих сил, радісних подій та звершень, миру та благополуччя на рідній землі.

 

З повагою,

за дорученням колективу

ректор Донецького юридичного інституту МВС України

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking