На вихідних пляж ПАО «ЮГОК» прийняв другий етап Чемпіонату міста Кривий Ріг 2018 з пляжного волейболу. Після проведення першого туру значно розширилося коло учасників змагань. Організатори турніру ОО «ВАКР», О. Павлюк та О. Бузоверя докладають багато зусиль для проведення змагань та розширення учасників з пляжного волейболу.

Протягом двох днів на двох спортивних майданчиках точилася запекла боротьба та вирували спортивні емоції. Серед команд на турнірі брали участь і дві команди з Донецького юридичного інституту МВС України. Представляли інститут курсанти факультету № 1: Євген Британ, Богдан Тодорика, Анна Резниченко та Олескандра Заболотня. Змагання проходили під палючим сонцем. Наші хлопці у підсумку посіли п’яту сходинку. До змагань команду готував тренер О. М. Стратійчук.

З метою популяризації Донецького юридичного інституту серед молоді міста розповсюджувалась іміджеві продукція. Під час турніру проводилися профорієнтаційні заходи серед учасників та вболівальників.

Особовий склад факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції), факультету № 3 (юридичного), волейбольний клуб ДЮІ вдячні керівництву інституту та особисто ректорові Віктору Миколайовичу Бесчастному за підтримку та надану можливість проводити тренування та спортивні зустрічі.

 

01
02
03
04
05
06

Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання,

кафедра загально-правових дисциплін

Real time web analytics, Heat map tracking