14 червня відповідно до рішення виконкому Криворізької міської ради від 08. 06. 2016 № 271 «Про встановлення в м. Кривому Розі Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України» у місті відзначають скорботну дату.

В цей день, біля Пам'ятного Хреста на честь воїнів, полеглих на сході України, представники місцевого органу самоврядування, військовослужбовці, рідні загиблих та мешканці нашого міста схилили голови у жалобі за загиблими земляками - криворізькими бійцями АТО.

З метою вшанування загиблих курсанти Донецького юридичного інституту взяли участь у ритуалі покладання квітів, що відбувалося в Металургійному районі міста, після чого хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх тих, хто загинув за волю України.

Дата 14 червня встановлена не випадково, адже саме в цей день у 2014 році сталася страшна масштабна трагедія – в небі над Луганськом озброєними формуваннями так званої ЛНР було збито військово-транспортний літак ІЛ-76, що виконував завдання із заміни особового складу, доставці боєприпасів та бронетехніки для Збройних Сил України, що боронили аеропорт міста Луганська. На борту літака знаходилось 49 українських військових, зокрема, з Кривого Рогу. В результаті катастрофи всі вони загинули.

На жаль, Україна і сьогодні продовжує втрачати найгідніших своїх синів, що мужньо відстоюють право рідної країни на цілісність, суверенітет та мир.

 

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

Група комунікації ДЮІ

Real time web analytics, Heat map tracking