З 04 до 06 травня 2018 року у с. Чкалове, Нікопольського району Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь 170 спортсменів з усіх регіонів нашої країни. У складі збірної команди Донецької області на найпрестижнішому національному гирьовому форумі серед спортсменів віком до 18 років взяли участь і представники Донецького юридичного інституту МВС України – курсанти 1-го курсу факультету № 1, рядові поліції Устінова Анастасія, Кириченко Світлана, Мураєва Анастасія, Марченко Ярослав, Гончар Віталій  та Білець Віктор. Тренерський штаб збірної команди інституту представляв викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 майстер спорту України з гирьового спорту, суддя 1-ї категорії, тренер 1-ї категорії майор поліції Леонід Гаража, який також виступав на змаганнях у якості офіційного представника команди Донецької області та згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України брав участь у роботі головної суддівської колегії.

05 травня 2018 року у перший змагальний день в ривку гирі вагою 16 кг та гирьовому двоборств серед юнаків, з гирями вагою 24 кг вийшли на поміст і наші гирьовики.

Так у ваговій категорії до 58 кг дебютувала курсант 105/17-го навчального взводу факультету № 1 Кириченко Світлана, яка вирвала гирю вагою 16 кг 40 разів, що є дуже гарним результатом на даному етапі підготовки, і посіла шосте місце.

Далі у ваговій категорії до 63 кг курсант 101/17-го навчального взводу факультету № 1 кандидат у майстри спорту України Устінова Анастасія з результатом 153 підйоми стала віце-чемпіонкою змагань. 

І завершила виступ наших дівчат на змаганнях у ваговій категорії +63 кг  курсант 105/17-го навчального взводу факультету № 1 Мураєва Анастасія, яка з результатом 73 підйоми, що є новим особистим рекордом спортсменки, посіла сьоме місце.

Далі на помости вийшли юнаки. Так у ваговій категорії до 73 кг курсант 104/17-го навчального взводу факультету № 1 Марченко Ярослав посів п’яте місце. У ваговій категорії +78 кг курсант 104/17-го навчального взводу факультету № 1 Білець Віктор виборов п’яте місце, а курсант 105/17-го навчального взводу Гончар Віталій сьоме місце відповідно.

Наступного дня відбулися змагання у хлопців у поштовху довгим циклом та класичній естафеті.

За підсумками змагань Марченко Ярослав виборов третє місце, Білець Віктор посів четверте а Гончар Віталій п’яте у своїх вагових категоріях. Хотілося б відмітити що вправу поштовх довгим циклом наші спортсмени виконували вперше та вже мають певні успіхи.

В командній естафеті взяв участь Білець Віктор, який разом з товаришами по збірній команді Донецької області в напруженій боротьбі посів п’яте місце.

Дуже прикро що у змаганнях не взяв участь лідер нашої команди майстер спорту України з гирьового спорту курсант 104/17-го навчального взводу факультету № 1 Хоменко Владислав, якого напередодні змагань госпіталізували в лікарню.

Також гирьовики інституту під час змагань провели широку правову та профорієнтаційну роботу серед молоді: було детально роз’яснено правила вступу до Донецького юридичного інституту та надано інформацію про навчання у виші, що зацікавило багатьох спортсменів, тренерів та представників команд.

Наші спортсмени  щиро дякують за допомогу та підтримку під час підготовки та відрядження на змагання ректорові інституту Віктору Миколайовичу Бесчастному.

Вітаємо наших юних спортсменів-гирьовиків з вдалим виступом на всеукраїнських змаганнях, побажаємо їм нових звершень, рекордів та перемог у складі збірної команди Донецького юридичного інституту.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1

Real time web analytics, Heat map tracking