Шановний Іване Петровичу!

Дозвольте від усього серця дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Притаманні Вам неабиякий професіоналізм, працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, щира людяність та порядність є саме тими достойними рисами, які стали запорукою глибокої поваги та авторитету до Вас.

Особливої уваги заслуговує Ваш неабиякий досвід практичної діяльності, яку Ви розпочали з молодшого інспектора-кінолога, а після закінчення з відзнакою Кишинівської ССШМ МВС СРСР продовжили на посаді оперуповноваженого, стало початком блискучої кар’єри. Широка географія очолюваних Вами підрозділів системи МВС у містах Алупці та Євпаторії (АР Крим), містах Нікополі та Дніпродзержинську (Дніпропетровська область), керівні посади в УМВС України в Івано-Франківській, Полтавській, Чернігівській, Одеській областях, ГУ МВС України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та ГУ Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, забезпечили Вам поважне та авторитетне ставлення серед підлеглих та колег.

Ваша жага до знань, постійне бажання самовдосконалюватися та підвищувати свій професійний рівень підготовки спонукало Вас до отримання вищої освіти у Національній академії внутрішніх справ України, а згодом – у Європейській академії ФБР США в м. Будапешті Угорської Республіки, яку закінчуєте з відзнакою, а також постійні наукові пошуки та дослідження, стають міцним підґрунтям для подальшої наукової діяльності, вінцем чого є успішний захист кандидатської дисертації та присвоєння вченого ступання доктора юридичних наук за спеціальністю адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Натепер Вам довірено очолювати один з найбільш рейтингових вищих навчальних закладів на півдні України та на теренах цілої держави – Одеський державний університет внутрішніх справ, який є осередком якісної високопрофесійної освіти, центром наукової діяльності.

Ваш талант організатора і мудрого порадника викликають глибоку повагу у співробітників, студентів, слухачів, курсантів, випускників та ветеранів, очолюваного Вами навчального закладу. Ви – високопрофесійний керівник, який керується у своїй роботі такими цінними якостями як почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети. Ваш оптимізм і сміливість, спрямовані на успішний розвиток і розбудову навчального закладу, забезпечують Одеському державному університету внутрішніх справ високий рейтинг на теренах освіти і науки України, а слава про виш шириться далеко за межами Держави.

Шановний Іване Петровичу!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та достатку, нехай здійсняться всі Ваші творчі задуми і кожен Ваш день буде осяяний почуттям любові і взаєморозумінням. Нехай життя буде наповнене позитивними емоціями, вірними друзями, радісними днями! 

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking