Книга – одне з найбільших чудес, створеною людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, всю свою мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє.

Символічно, що саме напередодні 57-річниці від Дня заснування навчального закладу навчально-методичний відділ, який відповідає за якісну організацію освітнього процесу та навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін, що викладаються в інституті, долучився до акції «Подаруй книгу вишу  переселенцю», метою якої є поповнення фонду загальної бібліотеки, адже книга-це безцінний дарунок.

До скарбниці нашого інституту – фонду бібліотеки було передано навчально-наукову літературу з господарського, господарсько-процесуального, земельного, сімейного, житлового, кримінального, цивільного законодавства, а також підручники з адміністративного судочинства, кримінального процесу, психології, філософії, філософії мови та інноваційних педагогічних технологій.

Серед зазначеної літератури особливої уваги заслуговує «Великий тлумачний словник сучасної української мови», що міститься понад 250 000 слів та словосполучень та рекомендований Міністерством освіти і науки України для всіх хто вивчає українську мову і послуговується нею у повсякденному житті. Він вже отримав своє гідне місце на полиці нашої бібліотеки.

З цієї нагоди колектив навчально-методичного відділу бажає усім здобувачам вищої освіти та науково-педагогічному складу завітати до загальної бібліотеки для ознайомлення з новою літературою.

Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоч однієї сторінки з нової книги!  

 

Навчально-методичний відділ

Real time web analytics, Heat map tracking