Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Виступ збірної команди Донецького юридичного інституту з гирьового спорту на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України серед вищих навчальних закладів МВС України у м. Львові
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 34
Вчора: 334
Цього тижня: 2081
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7764
Минулого місяця: 13896
Всього: 1326885


Виступ збірної команди Донецького юридичного інституту з гирьового спорту на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України серед вищих навчальних закладів МВС України у м. Львові

З 26 по 28 березня цього року в місті Львові відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2018» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України та чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 30 спортсменів серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України, серед яких вперше в історії виступили спортсмени збірної команди Національного антикорупційного бюро України, та 77 спортсменів серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади.

З них – 3 заслужені майстри спорту України, 4 - майстри спорту України міжнародного класу, 12 - майстрів спорту України, 15 - кандидатів у майстри спорту України.

В урочистій церемонії відкриття спортивного заходу взяли участь: тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Тур А.Т., начальник Управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Нікулін А.В., проректор, доктор економічних наук, професор Львівського державного університету внутрішніх справ Франчук В.І., начальник відділу неолімпійських видів спорту ФСТ «Динамо» України Янко І.В., президент Союзу гирьового спорту України, суддя міжнародної категорії Бербеничук В.Ю., керівники правоохоронних органів та інших спеціальних служб Львівської області, інші почесні гості.

У змаганнях серед 11 команд вищих навчальних закладів взяла участь і команда Донецького юридичного інституту МВС України. Змагання проходили за програмою гирьового двоборства з гирями вагою 24 кг.

Гирьовики інституту, яких представляли спортсмени факультету № 1, виступали у наступному складі:

вагова категорія до 63 кг – курсанти 2-го курсу рядові поліції Святослав Гончаров та Бєглар Рубаненко.

вагова категорія до 68 кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції Максим Ковальов.

вагова категорія до 73 кг – курсант 1-го курсу рядовий поліції Марченко Ярослав .

вагова категорія до 78 кг – курсант 1-го курсу рядовий поліції Владислав Хоменко

вагова категорія до 85 кг – курсант 1-го курсу рядовий поліції Білець Віктор.

вагова категорія до 95 кг – курсант 1-го курсу рядовий поліції поліції Віталій Гончар.

За результатами змагань чемпіоном у своїй ваговій категорії, продемонструвавши блискучу техніку та волю до перемоги, став наш лідер та капітан команди, майстер спорту України з гирьового спорту Владислав Хоменко, який до того ж показав і абсолютний результат серед усіх учасників змагань зафіксувавши 122 підйоми в поштовху та 217 в ривку відповідно.

Для інших наших спортсменів, які за плечами мають лише кілька місяців тренувань, ці змагання стали серйозним випробування, адже всі вони лише нещодавно розпочали свої заняття гирьовим спортом та вже мають певні успіхи та особисті рекорди. Серед результатів наших дебютантів хотілося б відмітити досить високе сьоме місце Віктора Більця, дуже гарний результат в ривку Святослава Гончарова та виступ Ярослава Марченка, який два місяці тому не міг штовхнути ні разу гирі вагою 16 кг, а на змаганнях зафіксував в поштовху 31 підйом а в ривку 59 підйомів з двадцять четвірками.  Також слід відзначити самовіддачу та справжні бійцівські якості Бєглара Рубаненка, Максима Ковальова та Віталія Гончара, які працювали до останнього докладаючи надзусиль для виконання останніх фінальних підйомів.

Крім того молоді гирьовики інституту мали змогу поспостерігати за виступом найсильніших гирьовиків України, які змагалися з гирями вагою  32 кг та показували дуже високі результати, що має додати їм наснаги та бажання для подальших тренувань.

- Крім абсолютного чемпіона змагань Владислава Хоменка, який став вже дворазовим переможцем Динаміади та вкотре довів, що є одними з найсильніших гирьовиків-динамівців в Україні, всі інші наші спортсмени лише розпочали виступи на змаганнях такого рівня, але гідно боролися з досвідченими гирьовиками інших вишів, які мають за своїми плечима не один рік занять гирьовим спортом та багато виступів на змаганнях найвищого гатунку. Всі вони встановили особисті рекорди та в декілька разів підвищили свої результати, що є гарним показником на даному етапі підготовки та говорить про їх бажання в подальшому працювати над самовдосконаленням і підвищувати свою спортивну майстерність, але для цього потрібна кропітка праця та повна самовіддача на тренуваннях.  Нажаль наш рідний виш наразі переживає нелегкі часи, і в нас не має всіх тих необхідних комфортних умов, належного матеріально-технічного забезпечення та спортивного інвентарю, який гирьовики інституту мали в рідному Донецьку, але вважаю, що за постійної підтримки керівництва інституту поступово будуть створені всі належні умови для ведення ефективного тренувального процесу і збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту поверне собі минулу велич та радуватиме колектив вишу-переселенця новими блискавичними перемогами, -коментує виступ наших гирьовиків, тренер збірної команди інституту,майстер спорту України з гирьового спорту, викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 майор поліції Леонід Гаража.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту, тренери та спортсмени щиро дякують ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу за допомогу та підтримку гирьовиків під час підготовки та відрядження на змагання, а також обіцяють напружено тренуватися, прогресувати та докладати максимум зусиль для того, щоб гідно представляти навчальний заклад на спортивних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.

Кафедра спеціальних дисциплін

та фізичного виховання факультету № 1

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval