19.04.2018 року професорсько - викладацьким складом кафедри господарсько-правових дисциплін на чолі із завідувачем Кадалою В.В. на підтримку ініціативи адміністрації ДЮІ МВС України «Подаруй книгу вишу переселенцю» було проведено благодійну акцію «Книга для студентства як скарбниця у світ знань». Мета акції полягала в наповнені фонду загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України книгами з власної бібліотеки викладачів та надати можливості студентам ознайомитися з тією науковою платформою, яка в певній мірі вплинула на формування кожного з них як фахівця і науковця.

До загального бібліотечного фонду ДЮІ МВС України було передано наукову, навчальну, художню літературу, а також наукові періодичні видання, котрі присвячено правовому спрямуванню розгляду дискусійних питань різного змісту. Завідувачем та професорсько – викладацьким складом кафедри господарсько-правових дисциплін було озвучено позицію щодо необхідності періодичного проведення таких благодійних акцій, які сприятимуть як оновленню наукового фонду загальної  бібліотеки ДЮІ МВС України, так і появі можливості у студентів більш предметно заглибитися у світ правових аспектів сучасності.

Під час проведення благодійної акції приємне враження залишив колектив загальної бібліотеки ДЮІ МВС України ( Попова Н.В., Турло Т.П., Карнідал Ю.М. та Косяк І.В.)  на чолі з директором Малюгіною Н.В., яка висловила вдячність за надану літературу та запропонувала свою підтримку у заходах наукового, патріотичного та виховного характеру, котрі будуть проводиться кафедрою зі студентами в майбутньому.

Акція «Книга для студентства як скарбниця у світ знань» проводилася напередодні дня заснування навчального закладу ДЮІ МВС України, що підкреслило доцільність та важливість підтримки рідного вишу. З цієї нагоди колектив кафедри господарсько-правових дисциплін вітає Донецький юридичний інститут МВС України та бажає успіху і процвітання нашому інституту в майбутньому.

Інформація підготовлена к.е.н, доц. кафедри господарсько-правових дисциплін Гузенко Оленою

Real time web analytics, Heat map tracking