20 березня в Національній академії внутрішніх справ відбувся триденний семінар-нарада «Використання новітніх технічних засобів в оперативно-службовій діяльності підрозділів кримінальної поліції». Представником від Донецького юридичного інституту МВС України був заступник декана Факультету №1 майор поліції Шапарь Артем Олександрович.

Відкрив засідання ректор Національної академії внутрішніх справ Володимир Чернєй. Він зазначив, що така співпраця є надзвичайно корисною для фахівців усіх рівнів, адже прогрес не стоїть на місці і передове програмне забезпечення сьогодні, завтра – вже стане застарілим. Тому, з огляду на це, потрібно постійно вдосконалюватись та розвивати фахові здібності.

Потому до зібрання долучився очільник Національної поліції України Сергій Князєв. Він привітав усіх присутніх та розповів про першочергові потреби цієї галузі (насамперед, це кадрові питання) та можливі шляхи їх вирішення.

Представники приватних організацій, які успішно працюють у сфері інформаційної безпеки розповіли про свої напрацювання учасникам семінар-наради. Присутні мали нагоду отримати цінну інформацію щодо здійснення заходів зі зняття даних з транспортних телекомунікаційних мереж, аудіо-, відеоконтролю особи та місця, обстеження публічно недоступних місць, житла чи іншого володіння особи, аналітичного забезпечення оперативно-розшукової діяльності та кримінального провадження.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Група комунікації ДЮІ

(за матеріалами головної сторінки Національної академії внутрішніх справ)

Real time web analytics, Heat map tracking