Донецький юридичний інститут МВС України, як переміщений навчальний заклад, вже не один рік здійснює освітницьку діяльність на теренах міста Кривого Рогу. Однак у виші навчається молодь не лише міста та Дніпропетровської області в цілому. Завдяки плідній співпраці ректора інституту Віктора Бесчастного з керівниками Головних управлінь Національної поліції в областях, на навчання до вишу вступає молодь із різних куточків України. Так, на сьогодні в інституті навчаються курсанти з 13 областей України та м. Київ.

Під час навчання у здобувачів вищої освіти є можливість проявити свої наукові здібності, продемонструвати досягнення в спорті або у інших культурних сферах. У свою чергу керівний та викладацький склад інституту тільки сприяє розвитку потенціалу курсантів та студентів.

Яскравим прикладом цілеспрямованості до покорення вершин науки є курсант 2016 року набору, який навчається на факультеті № 1 (підготовки працівників Національної поліції) інституту – Твердохліб Владислав Валерійович. Молодик виріс та навчався у м. Кривому Розі, у 2016 році закінчивши Криворізький навчально-виховний комплекс № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей «Імпульс», його вибір подальшого навчання зупинився на Донецькому юридичному інституті МВС Україні.

За час навчання в інституті Твердохліб Владислав зарекомендував себе з позитивного боку, як дисциплінований, талановитий та активний курсант. З перших днів навчання в інституті зайняв лідируючі позиції як в навчанні, так і в науковій діяльності. За результатами екзаменаційної сесії першого семестру 2017/18 навчального року середній бал склав 4,8 з можливих 5. Такий високий результат свідчить про старанну роботу Владислава на заняттях та наполегливу самостійну підготовку.

Велику увагу Владислав приділяє науково-дослідній діяльності. Ще з першого курсу навчання він став членом науково-дослідного гуртка кафедри адміністративно-правових дисциплін. Однак на цих досягненнях він не зупинився. Зараз Владислав є автором наукових робіт з теорії держави та права, філософії, іноземної мови та інших дисциплін, що викладаються в інституті. Постійно бере участь у наукових заходах як у стінах вишу, так і поза його межами.

Також курсант є прихильником здорового способу життя. Владислав брав участь в обласному турнірі з кульової стрільби, у міській легкоатлетичній естафеті, змаганнях факультету з настільного тенісу.

Слід відзначити і активну суспільну діяльність Владислава. Він є головою курсантського самоврядування факультету № 1, яке вирішує нагальні проблеми навчальної та громадської діяльності інституту. Також Владислав приймає активну участь у чисельних правоосвітницьких та профорієнтаційних заходах.

У зв’язку з його великими досягненнями кандидатура Владислава була надана до Дніпропетровської обласної державної адміністрації для отримання обласної стипендії.

 

Інформацію підготувала фахівець факультету № 1

старший лейтенант поліції Удовиченко О.В.

Real time web analytics, Heat map tracking