Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини 25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України: Відроджуємо традиції разом!
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.1%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 23
Вчора: 581
Цього тижня: 2846
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 12128
Минулого місяця: 11752
Всього: 1205893


25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Відроджуємо традиції разом!

 

Освітня діяльність передбачає широкий спектр діяльності, однією із головних якої є науково-дослідна робота. Протягом багатьох десятиліть викладачі кафедри іноземних мов організовували та проводили наукові конференції як для професорсько-викладацького складу, так і для курсантів та студентів вищих навчальних закладів.

З 2000 року щорічно проводилася науково-методична конференція «Проблеми культури професійної мови фахівця: теорія та практика». Коло учасників конференції, яке збільшувалося щороку, географія їх представництва і характер практичної діяльності свідчив про актуальність зазначеної теми, її поліаспектність, динаміку розвитку та зацікавленість. Демокрит, який стверджував, що «слово - тінь справи», звернув увагу на діалектику відношення практичної діяльності і її словесної презентації. Значно пізніше англійський учений Річі Калдер стверджував, що однією з головних труднощів у популяризації здобутих знань є термінологія, професійна мова.

Різноманітність форм практичної діяльності людини визначало та визначає багатство і своєрідність її мовного оформлення. Питання функціонування та розвитку мови вже давно вийшло за межі тільки філологів. Під час участі у конференціях фахівці різного профілю разом з філологами об’єднали свої зусилля у боротьбі за культуру мови, насамперед у сфері професійного спілкування, особливо в умовах, коли відчувається негативний вплив на молодь маскульту. Життєдіяльність суспільства визначається рівнем розвитку всіх сторін його функціонування. Інтерактивність процесів у сфері науки, техніки, юриспруденції, медицини, економіки вимагала і вимагає точності й оперативності мови у відображенні тих змістових явищ, які визначають їх сучасний стан. Якісне володіння культурою професійно-орієнтованої мови стало обов’язковою умовою кваліфікаційної характеристики фахівця.

У 2011 році за ініціативою кафедри іноземних мов була змінена тематика конференції. Викладачі кафедри проводили науково-методичну конференцію «Вища юридична освіта: історичний досвід та перспективи розвитку». У матеріалах конференції розглядалися питання щодо стану вищої юридичної освіти, а також особливості формування професійної компетенції під час викладання гуманітарних та спеціальних курсів спеціалістам права та правоохоронної діяльності. Ці проблеми обговорювалися і у 2013 році під час роботи секцій конференції.

З 1999 року кафедра започаткувала , а згодом стала активно залучати до участі у конференціях іноземними мовами курсантів та студентів. Тематика всеукраїнської науково-практичної курсантської (студентської) конференції щорічно змінювалася, а саме, «Закон і бізнес», «Правоохоронні органи в полікультурному світі», «Боротьба з організованою злочинністю», «Злочини ХХІ століття та боротьба з ними» та інше. Курсанти та студенти вивчали літературу іноземними мовами з цих питань та готували свої тези для участі у конференціях, тому що для вирішення всіх проблем та складнощів, які спіткають фахівців у сфері права та правоохоронної діяльності, знання іноземної мови завжди вважалося необхідністю.

Добра традиція проведення щорічної науково-практичної курсантської (студентської) конференції іноземними мовами відроджується цього року. Запрошуємо курсантів, студентів та слухачів магістратури взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній курсантській (студентській) інтернет-конференції іноземними мовами «Правоохоронні органи на захисті правопорядку та конституційних свобод». Напрями роботи конференції:

  • захист конституційних прав людини;
  • взаємодія правоохоронних органів та громадськості у сфері забезпечення публічного порядку;
  • попередження правопорушень правоохоронними органами.

Бажаємо успіхів у відродження та започаткуванні добрих традицій!

Кафедра іноземних мов

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval