Шановний Вікторе Олександровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Дуже приємно, що серед випускників нашого навчального закладу є і ваше ім’я. Ваша зразкова та успішна служба в правоохоронних органах, яку Ви розпочали курсантом нашого навчального закладу слідчо-криміналістичного факультету тоді ще Донецького інституту внутрішніх справ, кропітка та наполеглива праця, неоціненний досвід практичної роботи, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм керівника на посаді начальника управління кадрового забезпечення ГУМВС України в Донецькій області забезпечили Вам заслужений авторитет серед колег та керівництва.

Натепер Ваша служба на стражі правопорядку громадян нашої держави продовжується на посаді заступника начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві, яка заслуговує глибокої поваги та пошани.

Шановний Вікторе Олександровичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших починаннях та легкої реалізації поставлених цілей! Нехай будь-які негаразди не турбують Вас, а поряд - завжди панує любов і пошана рідних та близьких!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking