Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Інтелектуальний дарунок від Голови Кримінологічної школи Харківщини
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 283
Вчора: 560
Цього тижня: 3223
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 11559
Минулого місяця: 14092
Всього: 1220107


Інтелектуальний дарунок від Голови Кримінологічної школи Харківщини

Курс України на європейську інтеграцію вимагає перегляду пріоритетів державної політики у сфері охорони дитинства, впровадження успішних підходів із світової практики захисту прав дітей, які базуються на забезпеченні прав і найкращих інтересів дитини, спрямовуються на підтримку сім’ї, створення умов для виховання та розвитку дітей у сім’ї або середовищі, максимально наближеному до сімейного.

Відповідно, одним із пріоритетів діяльності Міністерства внутрішніх справ України є забезпечення виконання Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та Плану заходів з реалізації І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, які затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 року № 526-р. У цьому напрямі вишам системи МВС України доцільно удосконалити наявний освітній процес, оновити тематичні плани з профільних навчальних дисциплін, розробити навальні програми з підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації поліцейських, зокрема тих, які працюють з дітьми. Реалізація таких заходів у частині кримінально-правового напряму неможлива без використання сучасної наукової літератури. Яскравими примірниками якої є надана доктором юридичних наук, професором Олексієм Миколайовичем Литвиновим добірка сучасної літератури з кримінології та кримінального права.

Бандурка І.О. Кримінально-правовий захист дитинства в Україні: монографія / І.О. Бандурка. – Харків: Золота миля, 2015. – 408с. У монографії здійснено системне викладення правових, теоретичних та практичних засад кримінально-правового захисту дітей.

Бандурка І.О. Захист дитинства в Україні: кримінально-правові та кримінологічні засади: монографія / І.О. Бандурка; за наук. ред. д-ра юрид. наук, проф. О.М. Литвинова; Золота миля; Кримінологічна асоціація України. – Харків: Золота миля, 2017. – 432с. Монографія присвячена комплексній характеристиці та заходами протидії злочинам та злочинності проти дітей та дитинства в Україні. У роботі визначено поняття та сутність цих явищ, надано загальнонаукову характеристику їх зв’язків зі злочинною поведінкою та злочинністю у цілому. Досліджено об’єктивні та суб’єктивні ознаки відповідних складів злочинів, їх кількісні та якісні показники. Здійснено типологію та проаналізовано кримінологічно значущі ознаки осіб, які вчиняють ці злочини, а також потерпілих від них. Охарактеризовано загально соціальні, спеціально-кримінологічні та індивідуальні заходи протидії злочинам та злочинності проти дітей та дитинства, вироблено пропозиції щодо їх удосконалення.

Блажівський Є.М. Моніторинг протидії злочинності в Україні : монографія / Є.М. Блажівський. – Харків: Золота миля, 2013. – 372с. У монографії розглядається комплекс теоретичних і практичних питань формування та здійснення в Україні моніторингу протидії злочинності. Визначено соціальний, правовий і функціональний зміст кримінологічного моніторингу, його місце в системі інформаційно-аналітичного забезпечення правоохоронної діяльності, у механізмі  протидії злочинності й у державному механізмі у цілому. Розглянуто актуальні проблеми забезпечення кримінологічної безпеки країни різними організаційно-управлінськими засобами, а також питання організації та здійснення кримінологічного впливу на злочинність.

Бандурка О.М. Злочинність в Україні: економіко-кримінологічний аналіз: монографія / О.М. Бандурка, М.М. Зацеркляний, Р.С. Веприцький / за заг. ред. д-ра юрид. наук, проф. О.М. Литвинова. – Харків: Золота миля, 2013. – 264с. Монографію присвячено розгляду комплексу теоретичних та практичних питань сучасної феноменології злочинності та протидії їй в Україні. Визначено економічну природу злочинності в цілому та окремих її проявів. Розглянуто актуальні питання забезпечення кримінологічної безпеки людини, суспільства і держави, а також питання організації та здійснення кримінологічного впливу на злочинність.

Олексій Миколайович Литвинов є давнім надійним партнером вишу-переселенця, переймається нашими проблемами та сприяє науковому розвитку інституту. У черговий раз, шановний професор поповнив фонд нашої загальної бібліотеки літературою, що стане у нагоді, як курсантам і студентам, так і здобувачам наукових ступенів вишу.

Керівництво Донецького юридичного інституту МВС України, науково-викладацький склад, здобувачі юридичної освіти висловлюють щирі слова вдячності доктору юридичних наук, професору Олексію Миколайовичу Литвинову за підтримку вишу-переселенця та дієву допомогу у розбудові бібліотечного фонду інституту.

Кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз

Факультету підготовки фахівців

для підрозділів Національної поліції України

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval