Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини В Україні розпочався загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.4%Ukraine Ukraine
4.7%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 845
Вчора: 1252
Цього тижня: 2097
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 21420
Минулого місяця: 20153
Всього: 1385295


В Україні розпочався загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху
В Україні розпочався загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху 3
В Україні розпочався загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху 1 В Україні розпочався загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху 2

За результатами аналізу Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) дорожньо-транспортний травматизм наразі є однією з найбільших проблем охорони здоров’я. До 2030 року ДТП може стати однією з основних причин смерті людей. В Україні смертність внаслідок ДТП є однією з найвищих у європейському регіоні, а рівень організації безпеки дорожнього руху залишається вкрай низьким. Щороку на автошляхах України гине понад 4000 осіб та більш ніж 30000 людей отримують травми, ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років. Щорічні економічні втрати України від ДТП, за оцінками Всесвітнього банку, оцінюються в 4,5 млрд. дол. США або приблизно 3,4% ВВП країни.

Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що згідно Резолюції Генеральної Асамблеї ООН відзначається в третю неділю листопада, з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні проводитиметься загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху. Його координатором визначено Державне підприємство «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій Міністерства охорони здоров’я України».

Тиждень безпеки дорожнього руху розпочнеться проведенням у спеціалізованій школі № 16 м. Києва прес-конференції та тренінгу «Навчання для майбутнього: формування навичок безпечних дій в надзвичайних ситуаціях». Потім проведення тематичних заходів згідно загального плану підхоплять й регіони України.

Протягом семи днів в кожному місті, селі та селищі будуть проводитись заходи, спрямовані на привернення уваги суспільства до проблеми дорожньо-транспортної безпеки. Для керівників автотранспортних підприємств та відповідальних за безпеку на транспорті будуть організовані семінари-практикуми, для учнів загальноосвітніх навчальних закладів – уроки з безпеки дорожнього руху, вікторини, конкурси творчих робіт. Медичні заклади прийматимуть кров для лікування постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах медичні в рамках всеукраїнської акції «Здай кров – врятуй життя» та проводитимуть практичні навчання з надання домедичної допомоги під гаслом «Знаю, вмію, врятую».

Власники автомобільних доріг, автоперевізники, обласні, районні міські державні адміністрації, підрозділи Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Міністерства охорони здоров’я, Укртрансбезпеки, Укравтодору, страхові компанії та громадські організації проводитимуть комплексні заходи, спрямовані на покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на дорогах загального користування:

- Проведення перевірок автомобільних доріг загального користування на їх відповідність схемам організації дорожнього руху;

- Відновлення дорожніх знаків, розмітки, зовнішнього освітлення на дорогах, насамперед в районі пішохідних переходів;

- Приведення видимості дорожніх знаків у відповідність до встановлених норм;

- Здійснення заходів державного контролю щодо дотримання автомобільними перевізниками законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, зокрема під час перевезення пасажирів, небезпечних, великовагових та великогабаритних вантажів, здійсненні міжнародних перевезень;

- Проведення перевірок проходження водіями транспортних засобів періодичного навчання методам надання першої домедичної допомоги потерпілим внаслідок дорожньо-транспортних пригод тощо.

Із загальним планом заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху можна ознайомитись на офіційному сайті державного підприємства «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України.

Не залишився повз запланованих заходів й колектив Донецького юридичного інституту МВС України.

В рамках Загальнонаціонального Тижня Донецьким юридичним інститутом МВС України спільно з нашими партнерами: Держаним підприємством «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України, Криворізької та Маріупольської міських рад, Управлянням та Департаментом освіти і науки міських рад, Управліннями патрульної поліції в м. Кривому Розі та в м. Маріуполі, будуть проведені ряд профілактичних заходів, спрямованих на покращення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Серед них: донорська акція «Здай кров – врятуй життя»; загальноміські конкурси дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Кривого Рогу та м. Маріуполя; тематичні уроки з безпеки дорожнього руху; соціальні заходи з безпеки дорожнього руху для дітей та батьків «Безпечно зі ŠKODA»; концерт у Криворізькому обласному музичному коледжі, присвячений вшануванню пам’яті жертв автомобільних аварій.

Найбільш значущим заходом стане проведення 17 листопада 2017 року у залі засідань виконкому Криворізької міської ради ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

У неділю, 19 листопада, у церквах та храмах України будуть проведені пам’ятні панахиди за загиблими під час дорожньо-транспортних пригод.

Донецький юридичний інститут МВС України запрошує усіх небайдужих до проблем дорожньо-транспортного травматизму долучитись до запропонованих ініціатив та взяти участь у заходах, що проводяться у рамках загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього.

 

Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval