Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.4%Ukraine Ukraine
4.7%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 868
Вчора: 1252
Цього тижня: 2120
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 21443
Минулого місяця: 20153
Всього: 1385318


Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України ДЮІ удосконалюють навички зі стройової підготовки
Про інститут - Новини

Стройова підготовка є одним з найважливіших розділів навчання. Вона дисциплінує майбутніх офіцерів Національної поліції, виробляє гарну поставу, формує спритність, моторність, витривалість, уміння правильно і швидко виконувати команди командирів.

Стройова підготовка – предмет суто практичний. Теоретичний елемент використовується в основному для роз'яснення деяких понять і порядку виконання стройових прийомів. В іншому ж заняття проводяться за допомогою показу і тренувань.

Тренування - важлива складова частина стройових занять. Вони роблять сильний виховний вплив на курсантів. Багаторазові повторення стройового прийому вимагають наполегливості, завзятості, інших вольових зусиль, щоб домогтися його бездоганного виконання.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Фахівцями інституту у січні 2018 року проведена профорієнтаційна акція «Завітай до школи»

 

Детальніше...
 
Змагання з армрестлінгу проведені серед курсантів у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту
Про інститут - Новини

На вулиці справжня зима, мороз та сніг на дворі. Але для освітньо-виховного процесу з курсантами з популяризації фізичної культури та спорту це на заваді не стало. Можливість позмагатися, проявити колективізм у спорті дають різні виду спорту. Саме тому, 24 січня курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються в м. Маріуполі провели змагання з армрестлінгу. Курсанти 106 та 107 навчальних взводів визначали переможців у різних вагових категоріях та на першість. Окрім того, взяти участь у змаганнях могли не тільки учасники команд навчальних взводів, але й всі бажаючі.

Детальніше...
 
Вітаємо колишнього директора Інституту економіко-правових досліджень НАН України, академіка НАН України, доктора юридичних наук, Заслуженого діяча науки та техніки України, професора Мамутова Валентина Карловича з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Вельмишановний Валентине Карловичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ви належите до золотої плеяди видатних українських учених, які є основоположниками сучасної національної наукової правової школи.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД робочої зустрічі, що відбулася у Донецькому юридичному інституті між Криворізькою міською радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та ректором вишу
Про інститут - Новини

23 січня 2018 року, в навчально-виховному комплексі факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України відбулася робоча зустріч з питань реального стану та термінів виконання трьохсторонньої угоди про співпрацю між Криворізькою міською радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що діє за дорученням уряду Німеччини та Донецьким юридичним інститутом МВС України.

У робочій зустрічі участь взяли Криворізький міський голова Юрій Вілкул, начальник управління будівництва та інвестицій Департаменту матеріального забезпечення МВС України - Наталія Смітюх, головний спеціаліст Управління об’єктів державної власності Департаменту державного майна та ресурсів МВС України – Сергій Сорокін, заступник Криворізького міського голови – Костянтин Бєліков, начальник управління освіти та науки Криворізької міської ради – Тетяна Кріпак, голова Саксаганської у місті Кривий Ріг раді – Валерій Беззубченко, представник товариства німецької федеральної компанії GIZ Україна – керівник проекту «Social Infrastructure» Олег Флітер, представник проектного підприємства «Дельта» – керівник проекту Манфред Ольшустер, виконавчий директор Асоціації підприємств МТЗ «Комплект» Ольга Кулікова та ректор Донецького юридичного інституту МВС України – Віктор Бесчастний.

У ході зустрічі було організовано екскурсію будівлею та територією навчально-виховного комплексу Донецького юридичного інституту, на якій ознайомили з реальним станом виконання трьохсторонньої угоди про співпрацю.

Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд зустрічі:

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано на Дні відкритих дверей Селидівського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області

 

Детальніше...
 
На кафедрі господарсько-правових дисциплін відбувся попередній захист кваліфікаційних магістерських робіт
Про інститут - Новини

З метою покращення підготовки студентів до захисту магістерських робіт та виконання Положення про кваліфікаційну магістерську роботу здобувачів вищої освіти Донецького юридичного інституту МВС України на кафедрі господарсько-правових дисциплін юридичного факультету 26 грудня відбувся попередній захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів вищої освіти денної форми навчання 2016 року набору освітнього ступеня «магістр» спеціальності 081 Право цивільно-господарської спеціалізації.

На засіданні окрім науково-викладацького складу кафедри були присутні перший проректор інституту, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Єгор Сергійович Назимко, начальник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Сергій Васильович Лосич, заступник декана юридичного факультету, кандидат юридичних наук Дмитро Олексійович Пилипенко.

Студентами були представлені результати кропіткої та наполегливої праці протягом усього періоду навчання під пильним керівництвом досвічених науковців, втілені у написаних магістерських роботах.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано на Дні відкритих дверей Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області

 

Детальніше...
 
Наукова конференція молодих вчених «Фізична культура та спорт: тенденції та перспективи розвитку»
Про інститут - Новини

20 грудня 2017 році в Донецькому юридичному інституті МВС України, на кафедрі спеціальних дисциплін та фізичного виховання науково-практична інтернет-конференція молодих вчених «Фізична культура та спорт: тенденції та перспективи розвитку».

У науковому заході взяли участь понад 20 молодих вчених (магістрантів, курсантів та студентів з 7 вищих навчальних закладів України): Донецького юридичного інститут МВС України, Маріупольського державного університету, Інституту здоровʼя, спорту та туризму Класичного приватного університету (м. Запоріжжя), Інституту фізичного виховання Луганського національного університету ім. Т.Г.Шевченка,  Криворізького національного університету, Кіровоградської льотної академії Національної льотної академії України та Харьківської державної академії фізичної культури.

Детальніше...
 
Вітаємо директора загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України Наталію Володимирівну Малюгіну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Наталіє Володимирівно!

Прийміть найтепліші вітання з Днем народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Детальніше...
 
Підсумки роботи науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності у 2017 році
Про інститут - Новини

Відповідно до Положення про науково-дослідну лабораторію з проблемних питань правоохоронної діяльності, одним з головних завдань наукового підрозділу є здійснення фундаментальних та прикладних наукових та науково-дослідних розробок, спрямованих на забезпечення потреб правоохоронних органів та навчального процесу в Донецькому юридичному інституті МВС України.

Науково-дослідна робота підрозділу здійснюється за двома науковими секторами: 1) сектор вивчення проблем безпеки дорожнього руху; 2) сектор психологічного забезпечення діяльності працівників правоохоронних органів.

За напрямом вивчення проблем безпеки дорожнього руху науково-дослідною лабораторією з проблемних питань правоохоронної діяльності у 2017 році:

Детальніше...
 
В межах діяльності «Університету культури» у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України проведено літературний захід «Морські нариси»
Про інститут - Новини

Вимоги сьогодення вимагають щоб кожен правоохоронець був високоморальною, освіченою та культурною особистістю. Саме тому за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного проведення заходів в межах діяльності «Університету культури» є традиційним для освітньо-виховного процесу з курсантами – майбутніми правоохоронцями.

Своєю чергою, місто Маріуполь має багато талановитих громадян, які прославляють рідне місто у своїх творах. А ще це місто, яке розташувалося на берегах Азовського моря і морська тематика у культурному житті міста має своїх яскравих особистостей.

Так, попередньо проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров та доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський познайомилися з капітаном 1-го рангу у відставці, письменником Євгеном Миколайовичем Балєм, який здійснює різні творчі літературні зустрічі з молоддю, військовослужбовцями тощо. Під час знайомства Євгена Миколайовича було запрошено на зустріч з курсантами в межах діяльності «Університету культури».

Детальніше...
 
Визначення показника асертивності – одна із складових процесу адаптації курсантів вишу-переселенця
Про інститут - Новини

Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» забезпечує діяльність у місті Кривому Розі з 2005 року. З лютого 2017 року «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» за підтримки Представництва Європейської комісії в України впроваджує проект «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді в місті Кривому Розі «Захист в дії»».

26.01.2018 року представниками благодійної організації «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» на базі головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України в межах роботи Інформаційного центру юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» та Психологічного проекту інституту проведено інтеграційний захід з курсантами з числа внутрішньо переміщених осіб першого та другого курсів факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України щодо формування навичок асертивної поведінки в колективі.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника декана факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, кандидата юридичних наук Артема Олександровича Шапаря з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Артеме Олександровичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Валерія Анатолійовича Солейка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Валерію Анатолійовичу!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради інституту визначені основні напрями роботи вишу-переселенця на 2018 рік
Про інститут - Новини

24 січня 2018 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про організацію та стан профорієнтаційної роботи підрозділів інституту щодо набору абітурієнтів у 2018 році».

Проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров зазначив, що працівниками, студентами, курсантами, слухачами, аспірантами, ад’юнктами  вишу-переселенця систематично проводяться профорієнтаційні заходи спрямовані на забезпечення належного набору вступників до Донецького юридичного інституту у 2018 році. Серед таких заходів слід відмітити проведення «Фестивалів поліцейської і юридичної освіти»; Днів відкритих дверей: Днів відкритих дверей інституту на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», Днів відкритих дверей в територіальних підрозділах поліції, виїзних Днів відкритих дверей; факультативів з поліцейськими; акції «Завітай до школи»; профорієнтаційних заходів за місцями проведення курсантами зимової канікулярної відпустки; участь у правовиховних заходах; представлення навчального закладу в наукових, культурно та спортивно-масових заходах м. Маріуполя та м. Кривого Рогу; правовиховна робота; висвітлення інформації про діяльність вишу-переселенця на теренах Донеччини та Дніпропетровщини у засобах масової інформації тощо.

Детальніше...
 
Волейбол пляжний. Чемпіонат України 2018 – зимовий…
Про інститут - Новини

Волейболістки із команди Донецького юридичного інституту взяли участь у розіграші Чемпіонату України із пляжного волейболу в закритих приміщеннях, який проходив у м. Деражня Хмельницької області. Як і минулих роках, цього річ, у січні змагання проходили в трьох вікових категоріях. Слід відзначити, що цього року до Деражні завітали 33 команди. Чемпіонат буде проходити із січня по квітень, а фінальна частина пройде в м. Кривий Ріг. Приємним є той факт, що поширюється і географія чемпіонату.

Протягом двох днів на трьох спортивних майданчиках точилася запекла боротьба та вирували непідкупні емоції. Змішану команду серед дівчат (U -17) із Кривого рогу та Дніпра представляла Надія Маркова, до речі, вони і розділили у підсумку 5-7 місце. Дебютантками на змаганнях були Марія Зановська та Анастасія Лопан, які посіли 24 місце. До змагань команду готував тренер О. М. Стратийчук.

Детальніше...
 
27 січня Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
Про інститут - Новини

ГОЛОКО́СТ (англ. holocaust – винищення, всеспалення) – термін, яким в історіографії називають геноцид євреїв, здійснюваний нацистами напередодні та під час 2-ї світової війни.

Голокост почався в січні 1933 року, коли до влади прийшов Гітлер, і фактично закінчився 8 травня 1945 року.

Детальніше...
 
Оголошено результати Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»
Про інститут - Новини

Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» проведено в підтримку внутрішньо переміщених осіб з окремих регіонів України).

Організаторами Національного конкурсу є Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Інститут політико-правових та релігійних досліджень.

Актуальним для держави України є формування майбутнього наукового потенціалу, який буде спрямовувати свої дії на розвиток демократичної, незалежної, соціальної країни, з передбаченими та такими, що виконаються і дотримуються правами, свободами та обов’язками. Підтримка молоді та всебічне сприяння їхньому розвитку є визначним напрямком сучасних дій влади країни.

Підтвердженням цьому є і основна мета запровадження Національного конкурсу наукових робіт, зокрема: підтримка обдарованої молоді; створення умов для її творчого зростання; активізації науково-дослідної роботи студентів та аспірантів; дослідження громадянського суспільства, як важливого феномену; подальший науковий пошук з метою наближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями; активне залучення наукової молоді до соціально-вагомої діяльності.

На запрошення Президента Інституту політико-правових та релігійних досліджень Герасименка Олександра Олександровича представники Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів та молодих вчених ДЮІ МВС України взяли участь у Національному конкурсі.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України, полковника поліції Артема Євгеновича Крищенка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Артеме Євгеновичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 6
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval