Шановний пане Олександре!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви чудова людина, притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати– це саме ті достойні рисами, які є запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя характеризують Вас як справжнього професіонала своєї справи, плоди роботи якого вже високо оцінені не тільки у інституті, а й на рівні закладів вищої освіти МВС, що сприяє підвищенню іміджу Донецького юридичного інституту під час профорієнтаційної роботи серед населення.

Ви повністю віддаєтеся праці, при цьому зберігаючи позитивний настрій, товариськість і ласкаву усмішку, а краса Ваша надихає весь колектив.

Шановний пане Олександре!

Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я, успіхів, невичерпної творчої наснаги та енергії в реалізації всіх яскравих ідей і задумів, а також бути завжди в хорошому настрої, вірити в свої сили, прагнути до втілення своїх мрій в реальність. Бажаємо хороших друзів та сімейного благополуччя. Хай бажане стає реальним, недосяжне доступним, а омріяне втіленим! 

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

 

Real time web analytics, Heat map tracking